46128 |
1983 druga wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, koperta z niespasowanym drukiem kolorów, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck74MK |
| 180 PLN | |
46129 |
1983 karta o sygnaturze (1984r.) z prywatnym dodrukiem - "Narada konsultacyjna/ Prezesów Stowarzyszeń/ Czerwonego Krzyża/ i Czerwonego Półksiężyca/ krajów socjalistycznych i zaprzyjaźnionych/ Warszawa 1986"; ostemplowana okolicznościowo 8.IX w Warszawie; temat - CZERWONY KRZYŻ, CZERWONY PÓŁKSIĘŻYC. | Fi.Cp824 |
| 30 PLN | |
46130 |
1983 karnet ze stemplem Domu Filatelisty w Krakowie. | Fi.Cp826K |
| 30 PLN | |
46131 |
1983 Mistrzostwa Europy Juniorów w kajakarstwie, całostka bez ilustracji. | Fi.Cp840II |
| 300 PLN | |
46132 |
| 65 PLN | |
46133 |
1984 Dzień Olimpijczyka, kartka z dodrukiem życzeń okolicznościowych na odwrocie. | Fi.Cp807II |
| 100 PLN | |
46134 |
1984 karta z prywatnym dodrukiem - "Krajowa wystawa/ filatelistyczna/ 40 lat Polski ludowej/ 20.VII-5.VIII.1984", ostemplowana okolicznościowo 20.VII w Warszawie; temat - ZNACZEK NA ZNACZKU. | Fi.Cp879 |
| 20 PLN | |
46135 |
1984 40. rocznica PRL, całostka z dodrukiem z okazji wystawy filatelistycznej w Płocku o nakładzie 3.000 sztuk. | Fi.Cp879 |
| 40 PLN | |
46136 |
1984 40. rocznica PRL, całostka z dodrukiem z okazji wystawy filatelistycznej w Płocku. | Fi.Cp879 |
| 25 PLN | |
46137 |
1984 karnet z okazji Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej we Wrocławiu. | Fi.Cp880K |
| 50 PLN | |
46138 |
| 50 PLN | |
46139 |
1985 całostka z dodrukiem "Wielkopolscy Łącznościowcy" za zgodą Ministerstwa Łączności. | Fi.Cp857 |
| 220 PLN | |
46140 |
1985 30. rocznica powrotu ziem zachodnich, karnet. | Fi.Cp903K |
| 30 PLN | |
46141 |
1986 karnet - 150-lecie Warszawskiej Straży Pożarnej, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.924K |
| 40 PLN | |
46142 |
1986 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.61,50). | Fi.Cp917-41 |
| 35 PLN | |
46143 |
1986 karnet - 50 lat MKS "Konradia" w Gdańsku, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp928K |
| 50 PLN | |
46144 |
1987 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.75,50). | Fi.Cp942-90 |
| 60 PLN | |
46145 |
1988 poczet królów i książąt polskich - Kazimierz Odnowiciel, całostka bez druku barwy oliwkowej - brak ramki, sygnatury i linii adresowych, gwarancja Wysocki. | Fi.Ck85 B3 |
| 280 PLN | |
46146 |
1988 całostki, rocznik: 1 koperta i 20 kart (Fi.54.-). | Fi.Ck85, Cp971-90 |
| 40 PLN | |
46147 |
1988 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa bez druku barwy czerwonoliliowej - bez portretu króla, koperta unieważniona przez dziurkowanie znaku opłaty, makulaturowe koperty użyto do pakowania abonamentów filatelistycznych - informacyjna pieczątka, na odwrocie gwarancja z opisem Walocha. | Fi.Ck85B1 |
| 250 PLN | |
46148 |
1989 całostki, rocznik: 1 koperta i 21 kart (Fi.58,50). | Fi.Ck86, Cp991-1011 |
| 45 PLN | |
46149 |
1992 karty pocztowe czyste, rocznik - 11 sztuk (Fi.21.-). | Fi.Cp1021-31 |
| 30 PLN | |
46150 |
1993 karty pocztowe czyste, rocznik - 30 sztuk (Fi.92.-). | Fi.Cp1032-61 |
| 90 PLN | |
46151 |
1994 poczet królów i książąt polskich, koperta z sygnaturą II nakładu. | Fi.Ck97 |
| 40 PLN | |
46152 |
1994 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.68.-). | Fi.Cp1062-83 |
| 100 PLN | |
46153 |
1995 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.66.-). | Fi.Cp1084-1108 |
| 100 PLN | |
46154 |
1996 karty pocztowe czyste, rocznik - 32 sztuk (Fi.85,50). | Fi.Cp1109-40 |
| 100 PLN | |
46155 |
1996 70 lat Polskiego Związku Hokeja na Trawie, unikalny autorski projekt (na tekturze o rozmiarach 143 x 171 mm) znaku opłaty całostki autorstwa Ryszarda Dudzickiego, dodatkowo definitywna całostka z autografem projektanta, odbitka z archiwum po projektancie. | Fi.Cp1129P |
| 6 000 PLN | |
46156 |
1996 poczet królów i książąt polskich, całostka z sygnaturą XI.1997. | Fi.Cp1141 |
| 150 PLN | |
46157 |
1997 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.59.-). | Fi.1141-65 |
| 100 PLN | |
46158 |
1998 poczet królów i książąt polskich, koperta z sygnaturą II nakładu. | Fi.Ck83 |
| 40 PLN | |
46159 |
1998 poczet królów i książąt polskich, koperta z sygnaturą II nakładu. | Fi.Ck87 |
| 40 PLN | |
46160 |
1998 poczet królów i książąt polskich, koperta z sygnaturą II nakładu. | Fi.Ck104II |
| 40 PLN SOLD | |
46161 |
1998 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.77,50.-). | Fi.Cp1166-96 |
| 140 PLN | |
46162 |
2007 karty pocztowe czyste, rocznik - 26 sztuk. | Fi.Cp1420-45 |
| 200 PLN | |