45608 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 31. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
45609 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 29. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
45610 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
45611 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 15. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
45612 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
45613 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 11. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
45614 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 2. | Fi.Cp57 |
| 150 PLN | |
45615 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 3. | Fi.Cp57 |
| 150 PLN | |
45616 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 25. | Fi.Cp57 |
| 150 PLN | |
45617 |
1933 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą krótką. | Fi.Cp58IIa |
| 50 PLN | |
45618 |
1933 wydanie prowizoryczne, karta nr.45 z czarnym nadrukiem nowej wartości wykonanym w Drukarni Rolniczej w Warszawie (cyfra 0 o większym świetle otworu, kreski grubsze); sygnatura "P.Z.G.Nr.235-5.000.000-26." (dł.35 mm) przesłana 11.X.33 miejscowo w Warszawie, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym "PACZKI ŻYWNOŚCIOWE" (Myślicki 32 124). | Fi.Cp58Ia |
| 30 PLN | |
45619 |
1933 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą krótką. | Fi.Cp58Ia |
| 50 PLN | |
45620 |
| 35 PLN | |
45621 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 1, nadruk typ II. | Fi.Cp61 |
| 485 PLN SOLD | |
45622 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 16, nadruk typ II. | Fi.Cp61 |
| 440 PLN SOLD | |
45623 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 18, nadruk typ II. | Fi.Cp61 |
| 350 PLN SOLD | |
45624 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 11, nadruk typ I. | Fi.Cp62 |
| 460 PLN SOLD | |
45625 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 3, nadruk typ I. | Fi.Cp62 |
| 450 PLN SOLD | |
45626 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 10, nadruk typ I. | Fi.Cp62 |
| 460 PLN SOLD | |
45627 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
45628 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 26 z obiegu pocztowego, dziurki po archiwizacji. | Fi.Cp63 |
| 60 PLN | |
45629 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 11, nadruk typ II. | Fi.Cp63 |
| 300 PLN | |
45630 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 6, nadruk typ II. | Fi.Cp63 |
| 300 PLN | |
45631 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 23, nadruk typ II. | Fi.Cp63 |
| 270 PLN SOLD | |
45632 |
1934 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IX-1933 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp65 |
| 160 PLN | |
45633 |
| 40 PLN | |
45634 |
1934 godło państwowe, karta podwójna - część na odpowiedź za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(XII-1934)500.000., wysłana 6.VII.35 z miejscowości Budzanów k.Trembowli do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania (Fi.85.-). | Fi.Cp65B |
| 60 PLN | |
45635 |
1935 kartka (na odpowiedź) z Grodna 1.7.35 do Warszawy. | Fi.Cp65B |
| 50 PLN | |
45636 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa Gmach Centrali Telegrafu i Telefonu, wysłana 17.XII z urzędu Warszawa-Sejm do miejscowości Przybyłowice; dobry stan zachowania (dwa rogi słabsze). | Fi.Cp68 |
| 30 PLN | |
45637 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 6 - Gdynia Fragment portu, wysłana 25.VI.36 z Żywca do Warszawy; dobry stan zachowania (pionowa fałdka po lewej). | Fi.Cp68 |
| 30 PLN | |
45638 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20. | Fi.Cp68 |
| 150 PLN | |
45639 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 9. | Fi.Cp68 |
| 150 PLN | |
45640 |
| 180 PLN | |
45641 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 7 - ŻABIE Kapela huculska, wysłana 6 VII 36 ze Krakowa do Warszawy, znak opłaty skasowany wirnikiem propagandowym "ZAPISZ SIĘ NA CZŁONKA L.O.P.P." (wyróżnik "b"); dobry stan zachowania. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
45642 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 29 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 31.11.36, stempel "Ministerstwo Poczt i Telegrafów Sekcja 3 Wydział Wydań" z orłem w środku, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp68 WZÓR |
| 1 200 PLN | |
45643 |
1935 Tatry, kartka z sygnaturą IX-1935 i hasłem propagandowym 5 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp69 |
| 20 PLN | |
45644 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z hasłem propagandowym 3 z stemplem "WZÓR / SKASOWANO", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 28.04.36, stempel "Ministerstwo Poczt i Telegrafów Sekcja 3 Wydział Wydań" z orłem w środku, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp70 WZÓR |
| 1 200 PLN | |
45645 |
1935 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I-1936 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp71 |
| 160 PLN | |
45646 |
1936 kartka z Torunia do Krakowa, całostka z sygnaturą IX-1935 i hasłem propagandowym 5. | Fi.Cp69, 280 |
| 20 PLN | |
45647 |
1936 kartka z Krynicy do Krakowa, całostka z sygnaturą IX-1935 i hasłem propagandowym 4. | Fi.Cp69, 280 |
| 20 PLN | |