Auction 115. Postal stationery

45607

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 16.

Fi.Cp57
120 PLN
45608

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 31.

Fi.Cp57
120 PLN
45609

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 29.

Fi.Cp57
120 PLN
45610

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp57
120 PLN
45611

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 15.

Fi.Cp57
120 PLN
45612

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13.

Fi.Cp57
120 PLN
45613

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 11.

Fi.Cp57
120 PLN
45614

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 2.

Fi.Cp57
150 PLN
45615

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 3.

Fi.Cp57
150 PLN
45616

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 25.

Fi.Cp57
150 PLN
45617

1933 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą krótką.

Fi.Cp58IIa
50 PLN
45618

1933 wydanie prowizoryczne, karta nr.45 z czarnym nadrukiem nowej wartości wykonanym w Drukarni Rolniczej w Warszawie (cyfra 0 o większym świetle otworu, kreski grubsze); sygnatura "P.Z.G.Nr.235-5.000.000-26." (dł.35 mm) przesłana 11.X.33 miejscowo w Warszawie, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym "PACZKI ŻYWNOŚCIOWE" (Myślicki 32 124).

Fi.Cp58Ia
30 PLN
45619

Fi.Cp58Ia
50 PLN
45620

Fi.Cp59
35 PLN
45621

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 1, nadruk typ II.

Fi.Cp61
485 PLN
45622

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 16, nadruk typ II.

Fi.Cp61
440 PLN
45623

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 18, nadruk typ II.

Fi.Cp61
350 PLN
45624

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 11, nadruk typ I.

Fi.Cp62
460 PLN
45625

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 3, nadruk typ I.

Fi.Cp62
450 PLN
45626

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 10, nadruk typ I.

Fi.Cp62
460 PLN
45627

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
50 PLN
45628

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 26 z obiegu pocztowego, dziurki po archiwizacji.

Fi.Cp63
60 PLN
45629

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 11, nadruk typ II.

Fi.Cp63
300 PLN
45630

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 6, nadruk typ II.

Fi.Cp63
300 PLN
45631

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 23, nadruk typ II.

Fi.Cp63
270 PLN
45632

1934 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IX-1933 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp65
160 PLN
45633

Fi.Cp65A
40 PLN
45634

Fi.Cp65B
60 PLN
45635

1935 kartka (na odpowiedź) z Grodna 1.7.35 do Warszawy.

Fi.Cp65B
50 PLN
45636

Fi.Cp68
30 PLN
45637

Fi.Cp68
30 PLN
45638

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20.

Fi.Cp68
150 PLN
45639

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 9.

Fi.Cp68
150 PLN
45640

Fi.Cp68
180 PLN
45641

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 7 - ŻABIE Kapela huculska, wysłana 6 VII 36 ze Krakowa do Warszawy, znak opłaty skasowany wirnikiem propagandowym "ZAPISZ SIĘ NA CZŁONKA L.O.P.P." (wyróżnik "b"); dobry stan zachowania.

Fi.Cp68
40 PLN
45642

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 29 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 31.11.36, stempel "Ministerstwo Poczt i Telegrafów Sekcja 3 Wydział Wydań" z orłem w środku, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp68 WZÓR
1 200 PLN
45643

1935 Tatry, kartka z sygnaturą IX-1935 i hasłem propagandowym 5 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp69
20 PLN
45644

1935 M/S Piłsudski, całostka z hasłem propagandowym 3 z stemplem "WZÓR / SKASOWANO", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 28.04.36, stempel "Ministerstwo Poczt i Telegrafów Sekcja 3 Wydział Wydań" z orłem w środku, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp70 WZÓR
1 200 PLN
45645

1935 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I-1936 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp71
160 PLN
45646

1936 kartka z Torunia do Krakowa, całostka z sygnaturą IX-1935 i hasłem propagandowym 5.

Fi.Cp69, 280
20 PLN