Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
46088 |
1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą II 77 z błędem "brak pierwszej cyfry 0 w sygnaturze". | Fi.Ck62B5 |
| 100 PLN | |
46089 |
1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą XII 79 z błędem "uszkodzone X w sygnaturze". | Fi.Ck62B6 |
| 100 PLN | |
46090 |
1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z podwójnym drukiem barwy szarej - sygnatura, nominał koperty, orzeł w znaku opłaty, linie adresowe na froncie i tyle koperty, koperta z sygnaturą XII 76, nie katalogowane. | Fi.Ck62MK |
| 500 PLN | |
46091 |
1977 karta z prywatnym dodrukiem - "100 ROCZNICA URODZIN MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE OKRĘGOWA SPECJALISTYCZNA WYSTAWA FILATELISTYCZNA POLONICA CHODZIEŻ 4-12.VI.1977"; temat - CHEMIA, NOBEL. | Fi.Cp662 |
| 30 PLN | |
46092 |
1977 karty pocztowe czyste, rocznik - 28 kart w tym 680b i 680c (Fi.90.-). | Fi.Cp662-87 |
| 60 PLN | |
46093 |
1977 karta z prywatnym dodrukiem - "XVII Ogólnopolskie Spotkanie Członków Klubu PZF 'Dzień Znaczka' Olsztyn, 29.X.1978 r.", skasowana 29.10 w Olsztynie, dodatkowe stempelki "Harcerska Poczta Doręczeniowa ze szczepu im. Mikołaja Kopernika MRĄGOWO" i "PH" z lilijką harcerską. | Fi.Cp663 |
| 30 PLN | |
46094 |
1977 ochrona zabytków - Szczecin, całostka z sygnaturą X.77. | Fi.Cp664 |
| 30 PLN | |
46095 |
1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem z okazji XV-lecia Klubu Olimpijczyka PZF o nakładzie 3.000 sztuk. | Fi.Cp667 |
| 40 PLN | |
46096 |
1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem Klubu Olimpijczyka PZF. | Fi.Cp667 |
| 30 PLN | |
46097 |
1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem Klubu Olimpijczyka PZF. | Fi.Cp667 |
| 30 PLN | |
46098 |
1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem Klubu Olimpijczyka PZF. | Fi.Cp677 |
| 25 PLN | |
46099 |
1977 60-lecie Rewolucji Październikowej, kartka z dodrukiem z okazji krajowej wystawy filatelistycznej w Sieradzu, sygnatura X.77. | Fi.Cp680c |
| 15 PLN | |
46100 |
1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-) | Fi.Cp688-718 |
| 60 PLN | |
46101 |
1978 30-lecie WKS Gwardia, karnet. | Fi.Cp702K |
| 70 PLN | |
46102 |
1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978" skasowana 6.X wystawowym stemplem okolicznościowym, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp710I |
| 50 PLN | |
46103 |
1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978", bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-). | Fi.Cp710I |
| 40 PLN | |
46104 |
1978 Międzynarodowy Rok Dziecka 1979, całostka z dodatkowym nadrukiem z okazji wystawy filatelistycznej. | Fi.Cp715II |
| 80 PLN | |
46105 |
1978 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie. | Fi.Cp749I |
| 30 PLN | |
46106 |
1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.84,50). | Fi.Ck63, Cp719-43 |
| 60 PLN | |
46107 |
1979 35. rocznica utworzenia MO i SB, całostka z dodatkowym nadrukiem z okazji sesji naukowej PZF. | Fi.Cp740II |
| 60 PLN SOLD | |
46108 |
1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.123.-). | Fi.Ck64-6, Cp744-78 |
| 70 PLN | |
46109 |
1980 ratusz w Sandomierzu, koperta z sygnaturą 1982. | Fi.Ck64I |
| 25 PLN SOLD | |
46110 |
1980 Dzień olimpijczyka, całostka z nadrukiem na odwrocie, dodatkowo normalna całostka. | Fi.Cp749, 749I |
| 40 PLN | |
46111 |
1980 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna bratnich miast; Kraków - Bratysława - Kijów, całostka z nadrukiem z okazji wystawy filatelistycznej w Żilinie. | Fi.Cp753I |
| 40 PLN | |
46112 |
1980 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna bratnich miast; Kraków - Bratysława - Kijów, całostka z nadrukiem z okazji wystawy filatelistycznej w Żilinie. | Fi.Cp753I |
| 40 PLN | |
46113 |
1980 35. rocznica wyzwolenia obozu koncentracyjnego Auschwitz - Birkenau, całostka z dodatkowym nadrukiem. | Fi.Cp754I |
| 160 PLN SOLD | |
46114 |
1980 450. rocznica urodzin Jana Kochanowskiego, całostka z dodrukiem z okazji Biesiady Humorystów w Kostrzynie 81. | Fi.Cp765 |
| 40 PLN | |
46115 |
1981 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.84.-). | Fi.Ck67, Cp779-805 |
| 100 PLN | |
46116 |
1981 całostka z okolicznościowym dodrukiem z okazji konkursu filatelistycznego w Białymstoku. | Fi.Cp750 |
| 15 PLN | |
46117 |
1981 całostka z okolicznościowym dodrukiem z okazji konkursu filatelistycznego w Białymstoku. | Fi.Cp765 |
| 15 PLN | |
46118 |
1981 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie, dodatkowo normalna całostka. | Fi.Cp780, 780I |
| 50 PLN | |
46119 |
1981 Dzień Olimpijczyka, całostka z drukiem życzeń okolicznościowych na odwrocie. | Fi.Cp780I |
| 50 PLN | |
46120 |
1981 karta z prywatnym dodrukiem - "MŁODZIEŻOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA WARSZAWA 31.V-27.VI.1982 - 10 WARSZAWSKA DRUŻYNA HARCERSKA IM.EUGENIUSZA STASIECKIEGO PIOTRA POMIANA"; czysta; temat - HARCERSTWO. | Fi.Cp805 |
| 30 PLN | |
46121 |
1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-). | Fi.Ck68-71, Cp806-20 |
| 55 PLN | |
46122 |
1982 koperta z prywatnym dodrukiem - "45 międzynarodowy zlot campingu i caravaningu Łeba '84 POLSKA/ 1964-1984 XX lat PFC". | Fi.Ck69 |
| 30 PLN | |
46123 |
1982 koperta lotnicza podwójnie złożona i sklejona, koperta składa się z dwóch złożonych kopert. | Fi.Ck70 |
| 200 PLN | |
46124 |
1982 Dzień Olimpijczyka, kartki z dodrukami na froncie i rewersie, plus zwykła dla porównania (na górze). | Fi.Cp807, 807I, 807II |
| 220 PLN | |
46125 |
1982 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem "XX-LECIE KLUBU PZF "OLIMPIJCZYK". | Fi.Cp807I |
| 100 PLN | |
46126 |
1982 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem "XX-LECIE KLUBU PZF "OLIMPIJCZYK" i dodatkowo normalna całostka. | Fi.Cp808, 807I |
| 100 PLN | |
46127 |
1983 całostki, rocznik: 5 kopert i 43 karty (Fi.133.-). | Fi.Ck72-6, Cp821-58 |
| 70 PLN | |