24745 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, poz.37, ładny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 50 PLN | |
24746 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, poz.12, ładny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 40 PLN | |
24747 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 31, dwie plamki na gumie, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.43 Mi.41 |
| 100 PLN | |
24748 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 75, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.43 Mi.41 |
| 100 PLN | |
24749 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 97, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.43 Mi.41 |
| 100 PLN | |
24750 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 50 PLN | |
24751 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 87, gwarancja i oznaczenie. | Fi.43 Mi.41 |
| 100 PLN | |
24752 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany unarodowionym datownikiem znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, poz.28, ładny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 40 PLN | |
24753 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 66, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | Fi.43 Mi.41 |
| 40 PLN | |
24754 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 20, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 50 PLN | |
24755 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 18, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.43 Mi.41 |
| 100 PLN | |
24756 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 36, ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 40 PLN | |
24757 |
1919 wydanie krakowskie, pionowa parka znaczków za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.1 i 11, górny z lekkim śladem podlepki, dolny z błędami "mocno uszkodzona litera P w POCZTA" i "otwarte u góry O w POLSKA" (UWAGA katalogowane jest otwarte O w POCZTA - Fi.280.-), piękny stan z pełną oryginalną gumą bez śladu podlepki, sygnowane POLONUS, gwarancja i opis obu pozycji Schmutz. | Fi.43 B Mi.41 |
| 500 PLN | |
24758 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 180 PLN | |
24759 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 i 6, lewy znaczek z błędem "cienkie Z"gwarancja i oznaczenie. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 240 PLN | |
24760 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 75 PLN | |
24761 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 25 z błędem "cienkie Z", ciężkie podlepki, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 70 PLN | |
24762 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 80 PLN | |
24763 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 4 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 40 PLN | |
24764 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błedem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 150 PLN | |
24765 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 17, bardzo ładny stan zachowania, gwarancje Mikstein, Mikulski, Petriuk. | Fi.43No Mi.41K |
| 3 500 PLN | |
24766 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z podwójnym nadrukiem pierwszej formy z poz. 68, przedrukowano jeden stu znaczkowy arkusz z tym błędem, gwarancja Schmutz, fotoatest. | Fi.43Np Mi.41DD |
| 7 500 PLN | |
24767 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z podwójnym nadrukiem pierwszej formy z poz. 43, rzadki błąd pochodzący z jednego arkusza, skrócony fotoatest. | Fi.43Np Mi.41DD |
| 4 500 PLN | |
24768 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z podwójnym nadrukiem pierwszej formy z poz. 96, przedrukowano jeden stu znaczkowy arkusz z tym błędem, znaczek z niewielkiej grupy o dość silnie rozsuniętymi nadrukami, bardzo dobry stan zachowania, fotoatest Berbeka. | Fi.43Np Mi.41DD |
| 15 000 PLN | |
24769 |
| 3 000 PLN | |
24770 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 46, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.44 Mi.42 |
| 2 880 PLN SOLD | |
24771 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą z usterką na poz.95 "ścięta górna końcówka litery S", sygnatura firmowa, gwarancja, opis i sygnatura sprawdzająca SM Mikstein, dodatkowo bardzo ciekawy odręczny rachunek Prof. Miksteina za powtórne zbadanie i oznaczenie znaczka stempelkiem SM z 16 lipca 1946 roku - zwraca uwagę, że S.Mikstein policzył za dostawienie stempelka SM cztery razy tyle co za atest na 10 Kr; pewnie dlatego, że takich ściętych S jest tylko 13 sztuk i choć nie jest to tak spektakularny błąd jak "dwukropek" (Fi.19000.-) czy "uszkodzone A" (Fi.26000.-) to też rzadki. | Fi.44 Mi.42 |
| 10 000 PLN | |
24772 |
| 60 PLN | |
24773 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.60, lekko parowna guma, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 70 PLN | |
24774 |
| 280 PLN | |
24775 |
| 90 PLN | |
24776 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz.49, sygnowany, gwarancja Mikstein, Gryżewski. | Fi.45I Mi.43 |
| 90 PLN | |
24777 |
| 120 PLN | |
24778 |
| 180 PLN | |
24779 |
| 130 PLN | |
24780 |
| 100 PLN | |
24781 |
| 180 PLN | |
24782 |
| 180 PLN | |
24783 |
| 100 PLN | |
24784 |
| 90 PLN | |