The auction will end on 08.07.2024

Auction 114. Overprint editions 1918-1919

24505

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.20a
Mi.20A
200 PLN
24506

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja.

Fi.20a
Mi.20A
400 PLN
24507

Fi.20a
Mi.20a
185 PLN
24508

Fi.20b
Mi.20B
320 PLN
24509

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
60 PLN
24510

1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
20 PLN
24511

Fi.21
Mi.21
120 PLN
24512

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Krawczyk.

Fi.21
Mi.21
20 PLN
24513

Fi.21
Mi.21
50 PLN
24514

Fi.21
Mi.21
20 PLN
24515

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 3/15 hal., lewy z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Ways.

Fi.21
50 PLN
24516

Fi.21 B2
30 PLN
24517

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z odwróconym nadrukiem (Fi. 300,-), piękny stan zachowania, gwarancja Jungjohann BBP.

Fi.21 No
250 PLN
24518

Fi.21Ndwo
Mi.21DD
2 900 PLN
24519

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.21No
Mi.21K
240 PLN
24520

Fi.21No
Mi.21K
200 PLN
24521

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski.

Fi.21No
Mi.21K
250 PLN
24522

Fi.21No
Mi.21K
600 PLN
24523

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
24524

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
24525

Fi.22a
Mi.22a
20 PLN
24526

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nietypowo słabo odbitym nadrukiem, ze względu na brak znaczków nawet takie makulaturowe w zasadzie egzemplarze skierowano do eksploatacji, sygnowany Esperantisto Filatelejo, gwarancja.

Fi.22a
30 PLN
24527

Fi.22a B4
Mi.22a
60 PLN
24528

Fi.22aB4
Mi.22b
40 PLN
24529

Fi.22aNo
Mi.22aK
300 PLN
24530

Fi.22aNo
Mi.22aK
162 PLN
24531

Fi.22aNo
Mi.22aK
250 PLN
24532

Fi.22aNo B4
Mi.22aK
600 PLN
24533

Fi.22aNo B4
Mi.22aK
180 PLN
24534

Fi.22b
Mi.22b
240 PLN
24535

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow,.

Fi.22b
Mi.22b
400 PLN
24536

Fi.22b
Mi.22b
1 000 PLN
24537

Fi.22b
Mi.22b
450 PLN
24538

Fi.22b
Mi.22b
500 PLN
24539

Fi.22b
Mi.22b
320 PLN
24540

Fi.22b
Mi.22b
350 PLN
24541

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z rozmytym nadrukiem w barwie fioletowobrązowej, gwarancja Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b
250 PLN
24542

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z brzegowym uszkodzonym po lewej stronie nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Mikstein.

Fi.22b B
240 PLN
24543

1918 drugie wydanie lubelskie - DRUK NA ZMARSZCZONYM PAPIERZE - PRZECIĘTY NADRUK, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym na zmarszczonym papierze, ze względu na brak znaczków obiegowych wszystkie makulaturowe egzemplarze dopuszczono do obiegu, po odmoczeniu znaczka z listu zmarszczenie uległo wyprostowaniu i pojawił się w połowie wysokości poziomy pas bez nadruku, bardzo ciekawe, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Mikstein.

Fi.22b B
600 PLN
24544

Fi.22b B4
Mi.22b
2 000 PLN