24505 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski. | Fi.20a Mi.20A |
| 200 PLN | |
24506 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja. | Fi.20a Mi.20A |
| 400 PLN SOLD | |
24507 |
1918 drugie wydanie lubelskie, ząbkowanie 12 3/4 z pozycji 20, gwarancja z opisem. | Fi.20a Mi.20a |
| 185 PLN | |
24508 |
| 320 PLN | |
24509 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
24510 |
1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
24511 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 120 PLN | |
24512 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Krawczyk. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
24513 |
1918 drugie wydanie lubelski, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jungjohann. | Fi.21 Mi.21 |
| 50 PLN | |
24514 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
24515 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 3/15 hal., lewy z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Ways. | Fi.21 |
| 50 PLN | |
24516 |
| 30 PLN | |
24517 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z odwróconym nadrukiem (Fi. 300,-), piękny stan zachowania, gwarancja Jungjohann BBP. | Fi.21 No |
| 250 PLN | |
24518 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym po stronie gumowanej, gwarancja Schmutz, fotoatest | Fi.21Ndwo Mi.21DD |
| 2 900 PLN | |
24519 |
| 240 PLN | |
24520 |
| 200 PLN | |
24521 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.21No Mi.21K |
| 250 PLN | |
24522 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.21No Mi.21K |
| 600 PLN | |
24523 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
24524 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
24525 |
| 20 PLN | |
24526 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nietypowo słabo odbitym nadrukiem, ze względu na brak znaczków nawet takie makulaturowe w zasadzie egzemplarze skierowano do eksploatacji, sygnowany Esperantisto Filatelejo, gwarancja. | Fi.22a |
| 30 PLN | |
24527 |
| 60 PLN | |
24528 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeŁ", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22aB4 Mi.22b |
| 40 PLN | |
24529 |
| 300 PLN | |
24530 |
| 162 PLN SOLD | |
24531 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 250 PLN | |
24532 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, prawy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie. | Fi.22aNo B4 Mi.22aK |
| 600 PLN | |
24533 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL", gwarancja Mikulski. | Fi.22aNo B4 Mi.22aK |
| 180 PLN | |
24534 |
| 240 PLN | |
24535 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow,. | Fi.22b Mi.22b |
| 400 PLN | |
24536 |
| 1 000 PLN | |
24537 |
| 450 PLN | |
24538 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.22b Mi.22b |
| 500 PLN | |
24539 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem brązowofioletowym, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski. | Fi.22b Mi.22b |
| 320 PLN | |
24540 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem brązowofioletowym, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 350 PLN | |
24541 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z rozmytym nadrukiem w barwie fioletowobrązowej, gwarancja Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 250 PLN | |
24542 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z brzegowym uszkodzonym po lewej stronie nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Mikstein. | Fi.22b B |
| 240 PLN | |
24543 |
1918 drugie wydanie lubelskie - DRUK NA ZMARSZCZONYM PAPIERZE - PRZECIĘTY NADRUK, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym na zmarszczonym papierze, ze względu na brak znaczków obiegowych wszystkie makulaturowe egzemplarze dopuszczono do obiegu, po odmoczeniu znaczka z listu zmarszczenie uległo wyprostowaniu i pojawił się w połowie wysokości poziomy pas bez nadruku, bardzo ciekawe, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Mikstein. | Fi.22b B |
| 600 PLN | |
24544 |
| 2 000 PLN | |