The auction will end on 08.07.2024
The auction ends in:

Auction 114. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
24545

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem brązowofioletowym, lewy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie.

Fi.22bB4
Mi.22b
1 600 PLN
24546

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z odwróconym nadrukiem brzegowym w kolorze fioletowym: lewy górny ze zniekształconą gwiazdką, lewy dolny z występującym tylko na tej wartości błędem z poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL." (Fi.16200.-), bardzo ładny stan; sygnowany, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz.

Fi.22b B4 No + 22b No
10 000 PLN
24547

1918 drugie wydanie lubelskie, parka z nadrukiem brązowofioletowym, prawy znaczek z błędem "litery TA obniżone", gwarancja i oznaczenie.

Fi.22bB13
Mi.22b
1 600 PLN
24548

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowym (Fi.1800.-), piękny stan, gwarancja Kwaśniewski, Ryblewski.

Fi.22b No
1 500 PLN
24549

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowo brązowym, gwarancja Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 000 PLN
24550

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, fotoatest.

Fi.22bNo
Mi.22bK
500 PLN
24551

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w barwie brązowofioletowej, gwarancja.

Fi.22bNo
Mi.22bK
900 PLN
24552

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, nadruk z poz. 41 dodatkowo z brzegowym uszkodzeniem nadruku, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23No
Mi.23K
340 PLN
24553

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.23No
Mi.23K
550 PLN
24554

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
198 PLN
SOLD
24555

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23A
35 PLN
24556

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Radomia 23.1.19 do Wiednia, na odwrocie stempel odbiorczy, bardzo dobry stan zachowania i prezencja, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23a
3 300 PLN
24557

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej gwiazdki, gwarancja.

Fi.23a
50 PLN
24558

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z brzegowym uszkodzeniem w postaci niedobicia dużej części nadruku, ze względu na brak znaczków obiegowych wszystkie makulaturowe egzemplarze dopuszczono do obiegu, znaczek w bardzo ładnym stanie, gwarancja.

Fi.23a MK
2 000 PLN
24559

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk.

Fi.23aNo
Mi.23AK
300 PLN
24560

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Berbeka.

Fi.23aNo
Mi.23AK
200 PLN
24561

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK
900 PLN
24562

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski.

Fi.23aNo
Mi.23K
250 PLN
24563

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, lewy znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i oznaczenie.

Fi.23aNo B5
Mi.23AK
900 PLN
24564

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z ząbkowaniem liniowym 11,5, gwarancja.

Fi.23b
Mi.20B
80 PLN
24565

1918 drugie wydanie lubelskie, niekatalogowany znaczek z silnym abklaczem na odwrocie, ząbkowanie 11,5.

Fi.23b
Mi.23B
180 PLN
24566

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
30 PLN
24567

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
80 PLN
24568

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
70 PLN
24569

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński.

Fi.24
Mi.24
20 PLN
24570

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
60 PLN
24571

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
120 PLN
24572

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem podwójnym - normalnym i drugim po stronie gumowanej, gwarancja Wiatrowski.

Fi.24Ndw
1 900 PLN
24573

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Łaszkiewicz.

Fi.24No
Mi.24K
150 PLN
24574

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kronenberg.

Fi.24No
Mi.24K
300 PLN
24575

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja.

Fi.24No
Mi.24K
700 PLN
24576

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk i Schmutz.

Fi.24No
Mi.26K
200 PLN
24577

1918 drugie wydanie lubelski, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jungjohann.

Fi.25
Mi.25I
50 PLN
24578

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, ślad po podlepce, gwarancja Kronenberg.

Fi.25No
Mi.25IK
150 PLN
24579

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja.

Fi.25No
Mi.25IK
900 PLN
24580

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25I
40 PLN
24581

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski, Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
24582

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.25a
Mi.25I
70 PLN
24583

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.25a
Mi.25I
70 PLN
24584

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Lublina do Wiednia, list prawidłowo opłacony w wysokości 90 hal. zgodną z podwyższoną taryfą pocztową obowiązującą w grudniu 1918, na froncie stempel cenzury wojskowej i odbiorczy na odwrocie.

Fi.25a
Mi.25I
5 000 PLN