24545 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem brązowofioletowym, lewy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie. | Fi.22bB4 Mi.22b |
| 1 600 PLN | |
24546 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z odwróconym nadrukiem brzegowym w kolorze fioletowym: lewy górny ze zniekształconą gwiazdką, lewy dolny z występującym tylko na tej wartości błędem z poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL." (Fi.16200.-), bardzo ładny stan; sygnowany, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.22b B4 No + 22b No |
| 10 000 PLN | |
24547 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka z nadrukiem brązowofioletowym, prawy znaczek z błędem "litery TA obniżone", gwarancja i oznaczenie. | Fi.22bB13 Mi.22b |
| 1 600 PLN | |
24548 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowym (Fi.1800.-), piękny stan, gwarancja Kwaśniewski, Ryblewski. | Fi.22b No |
| 1 500 PLN | |
24549 |
| 1 000 PLN | |
24550 |
| 500 PLN | |
24551 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w barwie brązowofioletowej, gwarancja. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 900 PLN | |
24552 |
| 340 PLN | |
24553 |
| 550 PLN | |
24554 |
| 198 PLN SOLD | |
24555 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 35 PLN | |
24556 |
| 3 300 PLN | |
24557 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej gwiazdki, gwarancja. | Fi.23a |
| 50 PLN | |
24558 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z brzegowym uszkodzeniem w postaci niedobicia dużej części nadruku, ze względu na brak znaczków obiegowych wszystkie makulaturowe egzemplarze dopuszczono do obiegu, znaczek w bardzo ładnym stanie, gwarancja. | Fi.23a MK |
| 2 000 PLN | |
24559 |
| 300 PLN | |
24560 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Berbeka. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 200 PLN | |
24561 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja Schmutz. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 900 PLN | |
24562 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.23aNo Mi.23K |
| 250 PLN | |
24563 |
| 900 PLN | |
24564 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z ząbkowaniem liniowym 11,5, gwarancja. | Fi.23b Mi.20B |
| 80 PLN | |
24565 |
| 180 PLN | |
24566 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 30 PLN | |
24567 |
| 80 PLN | |
24568 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 70 PLN | |
24569 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
24570 |
| 60 PLN | |
24571 |
| 120 PLN | |
24572 |
| 1 900 PLN | |
24573 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.24No Mi.24K |
| 150 PLN | |
24574 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kronenberg. | Fi.24No Mi.24K |
| 300 PLN | |
24575 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja. | Fi.24No Mi.24K |
| 700 PLN | |
24576 |
| 200 PLN | |
24577 |
1918 drugie wydanie lubelski, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jungjohann. | Fi.25 Mi.25I |
| 50 PLN | |
24578 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, ślad po podlepce, gwarancja Kronenberg. | Fi.25No Mi.25IK |
| 150 PLN | |
24579 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja. | Fi.25No Mi.25IK |
| 900 PLN | |
24580 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 40 PLN | |
24581 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski, Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
24582 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski. | Fi.25a Mi.25I |
| 70 PLN | |
24583 |
| 70 PLN | |
24584 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Lublina do Wiednia, list prawidłowo opłacony w wysokości 90 hal. zgodną z podwyższoną taryfą pocztową obowiązującą w grudniu 1918, na froncie stempel cenzury wojskowej i odbiorczy na odwrocie. | Fi.25a Mi.25I |
| 5 000 PLN | |