The auction will end on 08.07.2024
The auction ends in:

Auction 114. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
24625

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja.

Fi.28
Mi.27
400 PLN
SOLD
24626

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.28
Mi.27
100 PLN
24627

1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 50 hal. z zaawansowanym błędem na poz.10 "brak liter ZTA (a nawet CZTA) i zniekształcony orzeł", gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.28 B9
Mi.27 
120 PLN
24628

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowymi uszkodzeniami nadruków na prawych znaczkach "brak liter ZTA", dolny prawy znaczek z charakterystycznym małym A w POLSKA, lekko rozerwana perforacja pomiędzy znaczkami z błędami, gwarancja Jendroszek.

Fi.28 B10
Mi.27
1 200 PLN
24629

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem odwróconym i dodatkowo z zaawansowanym błędem na poz.50 "brak liter TA (a nawet ZTA) (Fi.900.-), litery POC uszkodzone i zniekształcony orzeł", na odwróconym nadruku bardzo rzadkie, sygnowany, gwarancja i opis Mikstein, podwójna Berbeka.

Fi.28 No B10
Mi.27 
900 PLN
24630

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "brak liter ZTA w POCZTA", gwarancja.

Fi.28B9
Mi.27
400 PLN
24631

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z błędem "brak ZTA", ciężka podlepka, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.28B9
Mi.28
160 PLN
24632

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "brak liter ZTA w POCZTA", gwarancja Wiatrowski.

Fi.28B10
Mi.27
400 PLN
24633

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "uszkodzone T", gwarancja bez oznaczenia błędu.

Fi.28B11
Mi.27
650 PLN
24634

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "T bez prawej poziomej kreski", gwarancja.

Fi.28B11
Mi.27
500 PLN
24635

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójny - normalnym i odwróconym po stronie gumowanej, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Miszczak.

Fi.28Ndwo
Mi.26DD
6 000 PLN
24636

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, ślad po podlepce, gwarancja Kronenberg.

Fi.28No
Mi.27K
500 PLN
24637

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym w pięknym stanie, katalog Fischer 7.800,- zł, gwarancja Schmutz.

Fi.28No
Mi.27K 
4 500 PLN
24638

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "brak prawego ramienia T", rzadkie, gwarancja Schmutz.

Fi.28No B11
Mi.27K 
600 PLN
24639

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójny - normalnym i odwróconym, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Mikulski,.

Fi.28Non
Mi.26DD
9 000 PLN
24640

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 50 z nie dodrukiem prawej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.29
Mi.28
30 PLN
24641

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, gwarancja Jendroszek.

Fi.29
Mi.28
120 PLN
24642

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z abklaczem, gwarancja.

Fi.29
Mi.28
100 PLN
24643

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Sławkowa do Będzina nadany 31.01.19, mieszana frankatura ze znaczkiem austriackimi, list ponad dwukrotnie przepłacone, na odwrocie stempel odbiorczy, fotoatest Wiatrowski.

Fi.29
Mi.28
1 200 PLN
24644

1918 drugie wydanie lubelskie, pasek znaczków z obiegu pocztowego z Wolbromia.

Fi.29
Mi.28
150 PLN
24645

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z błędem z poz.30 "brak liter TA (a nawet CZTA)", sygnowany, gwarancja.

Fi.29 B10
Mi.28 
30 PLN
24646

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "brak liter ZTA" - z poz. 50 praktycznie bez liter CZTA, gwarancja Kronenberg.

Fi.29B9
Mi.28
100 PLN
24647

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 20 z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.29B10
Mi.28
130 PLN
24648

1918 drugie wydanie lubelskie, górny lewy znaczek z błędem "uszkodzone P i O", gwarancja.

Fi.29B12
Mi.28
80 PLN
24649

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.29No
Mi.28K
400 PLN
24650

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwsze formy z poz. 84, fotoatest Berbeka.

Fi.31
Mi.30
1 100 PLN
SOLD
24651

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 54/65, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

Fi.32I
Mi.31
1 800 PLN
24652

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 65, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
200 PLN
24653

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.83, ładny stan, gwarancja i opis Korsye}.

Fi.32I
Mi.31
160 PLN
24654

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 65, gwarancja i oznaczenie Jungjohann.

Fi.32I
Mi.31
200 PLN
24655

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 79, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

Fi.32I
Mi.31
200 PLN
24656

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwsze formy z poz. 46, gwarancja i oznaczenie Jungjohann.

Fi.32I
Mi.31
160 PLN
SOLD
24657

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 5, gwarancja Mikstein i Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
300 PLN
24658

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 30, piękny stan zachowania, gwarancja Petriuk, z oznaczeniem Mikstein.

Fi.32II
Mi.31
750 PLN
24659

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 36, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
350 PLN
24660

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 2, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
225 PLN
SOLD
24661

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 17, gwarancja i oznaczenie Petriuk.

Fi.32II
Mi.31
198 PLN
SOLD
24662

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 29, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

Fi.32II
Mi.31
700 PLN
24663

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 19, fotoatest Jendroszek.

Fi.33
Mi.32
1 050 PLN
SOLD
24664

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.84 "S z łezką"; mały ślad po podlepce, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.33 B
Mi.32 
2 800 PLN