24625 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja. | Fi.28 Mi.27 |
| 400 PLN SOLD | |
24626 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.28 Mi.27 |
| 100 PLN | |
24627 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 50 hal. z zaawansowanym błędem na poz.10 "brak liter ZTA (a nawet CZTA) i zniekształcony orzeł", gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.28 B9 Mi.27 |
| 120 PLN | |
24628 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowymi uszkodzeniami nadruków na prawych znaczkach "brak liter ZTA", dolny prawy znaczek z charakterystycznym małym A w POLSKA, lekko rozerwana perforacja pomiędzy znaczkami z błędami, gwarancja Jendroszek. | Fi.28 B10 Mi.27 |
| 1 200 PLN | |
24629 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem odwróconym i dodatkowo z zaawansowanym błędem na poz.50 "brak liter TA (a nawet ZTA) (Fi.900.-), litery POC uszkodzone i zniekształcony orzeł", na odwróconym nadruku bardzo rzadkie, sygnowany, gwarancja i opis Mikstein, podwójna Berbeka. | Fi.28 No B10 Mi.27 |
| 900 PLN | |
24630 |
1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "brak liter ZTA w POCZTA", gwarancja. | Fi.28B9 Mi.27 |
| 400 PLN | |
24631 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z błędem "brak ZTA", ciężka podlepka, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.28B9 Mi.28 |
| 160 PLN | |
24632 |
1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "brak liter ZTA w POCZTA", gwarancja Wiatrowski. | Fi.28B10 Mi.27 |
| 400 PLN | |
24633 |
1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "uszkodzone T", gwarancja bez oznaczenia błędu. | Fi.28B11 Mi.27 |
| 650 PLN | |
24634 |
1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "T bez prawej poziomej kreski", gwarancja. | Fi.28B11 Mi.27 |
| 500 PLN | |
24635 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójny - normalnym i odwróconym po stronie gumowanej, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Miszczak. | Fi.28Ndwo Mi.26DD |
| 6 000 PLN | |
24636 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, ślad po podlepce, gwarancja Kronenberg. | Fi.28No Mi.27K |
| 500 PLN | |
24637 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym w pięknym stanie, katalog Fischer 7.800,- zł, gwarancja Schmutz. | Fi.28No Mi.27K |
| 4 500 PLN | |
24638 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "brak prawego ramienia T", rzadkie, gwarancja Schmutz. | Fi.28No B11 Mi.27K |
| 600 PLN | |
24639 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójny - normalnym i odwróconym, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Mikulski,. | Fi.28Non Mi.26DD |
| 9 000 PLN | |
24640 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 50 z nie dodrukiem prawej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.29 Mi.28 |
| 30 PLN | |
24641 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, gwarancja Jendroszek. | Fi.29 Mi.28 |
| 120 PLN | |
24642 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z abklaczem, gwarancja. | Fi.29 Mi.28 |
| 100 PLN | |
24643 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Sławkowa do Będzina nadany 31.01.19, mieszana frankatura ze znaczkiem austriackimi, list ponad dwukrotnie przepłacone, na odwrocie stempel odbiorczy, fotoatest Wiatrowski. | Fi.29 Mi.28 |
| 1 200 PLN | |
24644 |
1918 drugie wydanie lubelskie, pasek znaczków z obiegu pocztowego z Wolbromia. | Fi.29 Mi.28 |
| 150 PLN | |
24645 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z błędem z poz.30 "brak liter TA (a nawet CZTA)", sygnowany, gwarancja. | Fi.29 B10 Mi.28 |
| 30 PLN | |
24646 |
1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "brak liter ZTA" - z poz. 50 praktycznie bez liter CZTA, gwarancja Kronenberg. | Fi.29B9 Mi.28 |
| 100 PLN | |
24647 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 20 z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.29B10 Mi.28 |
| 130 PLN | |
24648 |
1918 drugie wydanie lubelskie, górny lewy znaczek z błędem "uszkodzone P i O", gwarancja. | Fi.29B12 Mi.28 |
| 80 PLN | |
24649 |
| 400 PLN | |
24650 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwsze formy z poz. 84, fotoatest Berbeka. | Fi.31 Mi.30 |
| 1 100 PLN SOLD | |
24651 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 54/65, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski. | Fi.32I Mi.31 |
| 1 800 PLN | |
24652 |
| 200 PLN | |
24653 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.83, ładny stan, gwarancja i opis Korsye}. | Fi.32I Mi.31 |
| 160 PLN | |
24654 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 65, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | Fi.32I Mi.31 |
| 200 PLN | |
24655 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 79, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.32I Mi.31 |
| 200 PLN | |
24656 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwsze formy z poz. 46, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | Fi.32I Mi.31 |
| 160 PLN SOLD | |
24657 |
| 300 PLN | |
24658 |
| 750 PLN | |
24659 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 36, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 350 PLN | |
24660 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 2, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 225 PLN SOLD | |
24661 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 17, gwarancja i oznaczenie Petriuk. | Fi.32II Mi.31 |
| 198 PLN SOLD | |
24662 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 29, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.32II Mi.31 |
| 700 PLN | |
24663 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 19, fotoatest Jendroszek. | Fi.33 Mi.32 |
| 1 050 PLN SOLD | |
24664 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.84 "S z łezką"; mały ślad po podlepce, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.33 B Mi.32 |
| 2 800 PLN | |