Auction 113. Postal stationery

21894

Fi.Ck14a
220 PLN
21895

Fi.Ck14ya
35 PLN
21896

Fi.Cp131
20 PLN
21897

Fi.Cp132
50 PLN
21898

1952 budownictwo, całostka z hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp133
10 PLN
21899

1952 Nowa Huta, całostka z sygnaturą drugiego nakładu IX.53 i hasłem propagandowym 21c.

Fi.Cp135
40 PLN
21900

1953 koperta z nadrukiem fioletowego stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", klapa ostro zakończona, hasło propagandowe G; wysłana 14.-2.55 z Krakowa do Zakopanego; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck14I
60 PLN
21901

1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 6 "CENA 75. GR" z obiegu pocztowego z Leszna.

Fi.Ck14III
80 PLN
21902

Fi.Ck16I
60 PLN
21903

Fi.Ck16I
500 PLN
21904

1953 koperta z nadrukiem fioletowego stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", klapa ostro zakończona, NADAWCA i trzy linie adresowe, hasło propagandowe H; wysłana 11.-5.55 z miejscowości Dobra k.LIMANOWEJ do Zakopanego; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck16I
60 PLN
21905

Fi.Ck18a
300 PLN
21906

Fi.Cp135
10 PLN
21907

1953 budownictwo, całostka z sygnaturą trzeciego nakładu VII.53 i hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp136
40 PLN
21908

1953 budownictwo, całostka z sygnaturą trzeciego nakładu VII.53 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp136
40 PLN
21909

1953 budownictwo, całostka z sygnaturą trzeciego nakładu VII.53 i hasłem propagandowym 21b.

Fi.Cp136
40 PLN
21910

Fi.Cp136
40 PLN
21911

1953 budownictwo, całostka z sygnaturą trzeciego nakładu VII.53 i hasłem propagandowym 20b.

Fi.Cp136
40 PLN
21912

1953 budownictwo, całostka z sygnaturą III.53 z hasłem propagandowym 21c.

Fi.Cp136
10 PLN
21913

1953 Mikołaj Kopernik, całostka ilustrowana z obiegu pocztowego z Góry Kalwarii, całostak typ II.

Fi.Cp137
50 PLN
21914

1953 całostka okolicznościowa z Mikołajem Kopernikiem.

Fi.Cp137
50 PLN
21915

Fi.Cp137
40 PLN
21916

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 19a z Warszawy, hasło propagandowe 23, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.132B
20 PLN
21917

1954 koperta lotnicza z sygnaturą V-56 z błędem brak kreski ułamkowej w sygnaturze.

Fi.Ck19
100 PLN
21918

1954 koperta lotnicza z sygnaturą V-56 z błędem brak kreski ułamkowej w sygnaturze z obiegu pocztowego.

Fi.Ck19
40 PLN
21919

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 9 z Olsztyna, hasło propagandowe 20b, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp131
40 PLN
21920

Fi.Cp132A
40 PLN
21921

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 19a z Warszawy, hasło propagandowe 22, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132A
30 PLN
21922

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 19a z Warszawy, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132A
20 PLN
21923

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 8 z Łodzi, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132A
30 PLN
21924

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 19a z Warszawy, hasło propagandowe 18b, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132B
20 PLN
21925

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 12 z Rzeszowa, hasło propagandowe 18b, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132B
30 PLN
21926

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 9 z Olsztyna, hasło propagandowe 20, obieg Olsztyn, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132B
30 PLN
21927

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 3 z Gdańska, hasło propagandowe 21c, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132B
30 PLN
21928

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 3 z Gdańska, hasło propagandowe 18b, obieg Gdańsk, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132B
30 PLN
21929

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 3 z Gdańska, hasło propagandowe 29, obieg Gdynia, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132B
30 PLN
21930

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 6 z Krakowa, hasło propagandowe 20b, obieg Oświęcim, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp135
30 PLN
21931

Fi.Cp136
40 PLN
21932

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 4 z Kielc, hasło propagandowe 18b.

Fi.Cp136
20 PLN
21933

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 16b z Warszawy, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
40 PLN