The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 101. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
44449

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 3.

Fi.Cp106
35 PLN
SOLD
44450

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp106
35 PLN
44451

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp106
35 PLN
44452

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 2.

Fi.Cp106
40 PLN
SOLD
44453

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 8.

Fi.Cp106
35 PLN
SOLD
44454

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp106
35 PLN
44455

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 17.

Fi.Cp106
35 PLN
SOLD
44456

1948 całostka z ilustracją wielkanocną nr 17.

Fi.Cp107
40 PLN
44457

1949 Bolesław Bierut, karton kremowoszary gładki, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego.

Fi.Cp109I
40 PLN
44458

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego.

Fi.Cp110I
80 PLN
44459

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego.

Fi.Cp110I
80 PLN
44460

1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego (układ czcionkowy) - odmiana b, wysłana z Łodzi.

Fi.Cp110IAb
60 PLN
44461

1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego (układ czcionkowy) - odmiana a: odstęp 0,5mm między "1" i "0", II i V linijki odbite równomiernie; czysta w doskonałym stanie zachowania.

Fi.Cp110IAb
200 PLN
44462

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu II.

Fi.Cp110II
100 PLN
44463

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu II.

Fi.Cp110II
90 PLN
SOLD
44464

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu I.

Fi.Cp110Ia
80 PLN
44465

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 2.

Fi.Cp111
70 PLN
44466

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 2.

Fi.Cp111z
70 PLN
44467

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 5.

Fi.Cp112III
60 PLN
44468

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 1.

Fi.Cp113
65 PLN
44469

1949 wydanie prowizoryczne, komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu z czarnym nadrukiem: karta Cp97 z nadrukiem typu 1, karta Cp98 z nadrukiem typu 13; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp113-14
200 PLN
44470

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 13.

Fi.Cp114
60 PLN
SOLD
44471

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 4.

Fi.Cp115
120 PLN
44472

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 4.

Fi.Cp116
65 PLN
SOLD
44473

1949 wydanie prowizoryczne, komplet 4 całostek w różnych barwach ilustracji.

Fi.Cp117 a-d
180 PLN
SOLD
44474

1949 wydanie prowizoryczne, karta 103 z czarnym nadrukiem typu 7, wysłana z Gdyni.

Fi.Cp119
30 PLN
44475

1949 wydanie prowizoryczne, karta 104 z nadrukiem typu 10 wysłana 22.11 z Poznania do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp120
40 PLN
44476

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Leon Wyczółkowski) z nadrukiem typu 15, z obiegu; idealny stan zachowania.

Fi.Cp121
40 PLN
44477

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Jana Kasprowicza z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121I
120 PLN
44478

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Elizy Orzeszkowej z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121I
120 PLN
SOLD
44479

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stanisława Wyspiańskiego z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121I
120 PLN
44480

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Marii Konopnickiej z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121II
130 PLN
SOLD
44481

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Cypriana Kamila Norwida z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); karton gruby (0,20-0,21mm); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121II
200 PLN
SOLD
44482

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stanisława Staszica z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c (6-wierszowym); karton gruby(0,21-0,22mm); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121III
320 PLN
SOLD
44483

1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 z nadrukiem typu 12, z obiegu.

Fi.Cp122
30 PLN
44484

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 12.

Fi.Cp122
40 PLN
44485

1950 groszy, całostka z hasłem propagandowym 19 i nadrukiem groszy typ 8.

Fi.Cp124
40 PLN
44486

1950 całostka z hasłem propagandowym 18a.

Fi.Cp124
10 PLN
44487

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 5 w kolorze czerwonym.

Fi.Cp124
45 PLN
44488

1951 groszy, całostka bez nadruku groszy wysłana z Jastarni do Łodzi.

Fi.Cp124, 550
10 PLN