Auction 101. Postal stationery

44249

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 7.

Fi.Cp55
80 PLN
44250

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8.

Fi.Cp55
80 PLN
44251

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 9.

Fi.Cp55
80 PLN
44252

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13.

Fi.Cp55
80 PLN
44253

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 19.

Fi.Cp55
80 PLN
44254

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 22.

Fi.Cp55
80 PLN
44255

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 28.

Fi.Cp55
80 PLN
44256

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 31.

Fi.Cp55
80 PLN
44257

1933 całostka wydania z nadrukiem nowej wartości typ I.

Fi.Cp58I
70 PLN
44258

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym J.

Fi.Cp59
80 PLN
44259

Fi.Cp60
120 PLN
44260

1934 całostka wydania prowizorycznego z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp60
200 PLN
44261

1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, "czerwona" karta za 15/35 gr z ilustracją 26 - Ukrzyżowanie, wysłana 30.XI z Warszawy do Sandomierza; dobry stan zachowania.

Fi.Cp63
50 PLN
44262

1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, "czerwona" karta za 15/35 gr z ilustracją 5 - Zesłanie Ducha Św. - głowa apostoła, wysłana 13.XII z Warszawy do Sandomierza; minimalnie słabszy stan zachowania (tłusta plamka u góry).

Fi.Cp63
50 PLN
44263

1934 godło państwowe, karta podwójna 15+15 gr; sygnatur (VIII-1934), hasło propagandowe K - TELEFON MIĘDZYMIASTOWY - TO NAJSZYBSZY POSŁANIEC!;

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp65
180 PLN
44264

Fi.Cp65A
40 PLN
44265

1934 godło państwowe - 30 gr, całostka z sygnaturą (X-1934);

całostka z sygnaturą (V-1936);

Fi.Cp67
250 PLN
44266

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów, minimalnie słabszy stan zachowania.

Fi.Cp68
120 PLN
44267

Fi.Cp68
30 PLN
44268

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz, wysłana 25.IV z Krakowa Warszawy; słabszy stan zachowania (ukośna fałda).

Fi.Cp68
20 PLN
44269

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków.

Fi.Cp68
100 PLN
44270

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 2 - Lwów.

Fi.Cp68
100 PLN
44271

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań.

Fi.Cp68
100 PLN
44272

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec.

Fi.Cp68
100 PLN
44273

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków.

Fi.Cp68
100 PLN
44274

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 9 - Tatry.

Fi.Cp68
100 PLN
44275

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk.

Fi.Cp68
100 PLN
44276

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów.

Fi.Cp68
100 PLN
44277

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań.

Fi.Cp68
100 PLN
44278

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz.

Fi.Cp68
100 PLN
44279

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
44280

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia.

Fi.Cp68
100 PLN
44281

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów.

Fi.Cp68
100 PLN
44282

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
44283

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
44284

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27 - Hel.

Fi.Cp68
100 PLN
44285

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 29 - Grodno.

Fi.Cp68
100 PLN
44286

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
44287

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
44288

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 32 - Pieniny.

Fi.Cp68
100 PLN