The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 101. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
44209

1931 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z obiegu pocztowego z Kielc 6.II.33.

Fi.Cp49I
100 PLN
44210

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 32, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
44211

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
44212

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 9 - Toruń, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka, dofrankowana i wysłana 30.VIII.33 z Grudziądza do Fordonu; dobry stan zachowania (Fi.80.-).

Fi.Cp50IIb
50 PLN
44213

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
130 PLN
44214

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
44215

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
44216

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
44217

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

Fi.Cp50IIc
90 PLN
44218

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, plamka na froncie, stan dobry.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
44219

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
44220

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 10 - Borysław, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, dofrankowana i wysłana 20.II.32 z urzędu Warszawa-Sejm do Lwowa; słabszy stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
40 PLN
44221

1931 całostka z sygnaturą XI-1931druk rotograwiurą, ilustracja nr 30.

Fi.Cp50IIc
90 PLN
44222

1931 całostka z ilustracją nr 16 Gdynia Widok z Kamiennej Góry z obiegu pocztowego Nowy Bytom.

Fi.Cp50IIc
80 PLN
44223

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 7 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
SOLD
44224

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 8 - Wilno, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
44225

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 10 - Borysław, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
44226

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 15 - Czorsztyn, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
44227

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 16 - Gdynia, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
44228

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18 - jezioro Góreckie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
44229

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
44230

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
44231

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 - Tatry, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
44232

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
44233

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 26 - Dunajec, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
44234

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 27 - Hel, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
44235

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 30 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
44236

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 32 - Orłowo Morskie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
44237

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 27 - Hel, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, dofrankowana i wysłana 19.IX.32 z Częstochowy do Przemyśla, dosłana do Wilna; słabszy stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
30 PLN
44238

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 15 - Czorsztyn, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w słabszym stanie zachowania (prawy dolny róg nadgięty).

Fi.Cp50Ia
60 PLN
44239

1931 ROZMYTE LITERY NAPISÓW DRUKOWANYCH ROTOGRAWIURĄ mogące sprawiać wrażenie podwójnego druku, Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w słabszym stanie zachowania (prawy dolny róg nadgięty).

Fi.Cp50Ia
120 PLN
44240

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 1 - Lublin, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w minimalnie słabszym stanie zachowania (rogi delikatnie zaokrąglone).

Fi.Cp50Ia
100 PLN
44241

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22a - HALA GĄSIENICOWA Schronisko, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w minimalnie słabszym stanie zachowania (rogi delikatnie zaokrąglone).

Fi.Cp50Ia
120 PLN
44242

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 32 - ORŁOWO MORSKIE, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w minimalnie słabszym stanie zachowania (rogi delikatnie zaokrąglone).

Fi.Cp50Ia
100 PLN
44243

1932 druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura X-1938 (Fi.55.-).

Fi.Cp53
50 PLN
44244

1932 druk w sprawach żywnościowych, sygnatura VII-1932, wysłany 11.X.33 z Łodzi do Żywca, całostka z oryginalnego obiegu bardzo rzadko spotykana, doskonały stan zachowania.

Fi.Cp53
400 PLN
44245

1932 druk w sprawach żywnościowych - wieśniaczka (Fi.60.-).

Fi.Cp54
50 PLN
44246

1932 kartka w sprawach żywnościowych.

Fi.Cp54
45 PLN
44247

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 4.

Fi.Cp55
80 PLN
44248

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 6.

Fi.Cp55
80 PLN