24415 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą III-1934 i hasłem propagandowym 3. | Fi.Cp59 |
| 35 PLN | |
24416 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą III-1934 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp59 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
24417 |
| 20 PLN | |
24418 |
1934 wydanie prowizoryczne, próbna odbitka przedstawiona od akceptacji przez Ministerstwo Poczt i Telegrafów, stempel ministerstwa i notatka o akceptacji przedstawionego wzoru, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp59P |
| 3 500 PLN | |
24419 |
1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, karta podwójna 10+10/20+20 gr; na części A - nadruk w kolorze niebieskim, na części B - nadruk w kolorze granatowym; dobry stan zachowania. | Fi.Cp60 |
| 350 PLN | |
24420 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z opłaconą odpowiedzią nie zagięta w połowie, słabszy stan zachowania jak na ilustracji. | Fi.Cp60 |
| 220 PLN | |
24421 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 11 z obiegu pocztowego z Żywca. | Fi.Cp61 |
| 30 PLN | |
24422 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 23 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp61 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
24423 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 25 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | Fi.Cp61II |
| 50 PLN | |
24424 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 5 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | Fi.Cp61II |
| 50 PLN | |
24425 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 19 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | Fi.Cp61II |
| 50 PLN | |
24426 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 30 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | Fi.Cp61II |
| 50 PLN | |
24427 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 16 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp62, 251, 252 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
24428 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 13 z obiegu pocztowego ze stemplem Kościan | Fi.Cp62, 253 |
| 50 PLN | |
24429 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 7 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | Fi.Cp62II |
| 50 PLN | |
24430 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 1 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | Fi.Cp62II |
| 50 PLN | |
24431 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 12 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | Fi.Cp62II |
| 50 PLN | |
24432 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | Fi.Cp62II |
| 50 PLN | |
24433 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 13 i nadrukiem typ III z obiegu pocztowego. | Fi.Cp62III |
| 50 PLN | |
24434 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 4 i nadrukiem typ III z obiegu pocztowego. | Fi.Cp62III |
| 50 PLN | |
24435 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 30 PLN | |
24436 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 30 PLN | |
24437 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 4 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
24438 |
| 50 PLN | |
24439 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 7 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
24440 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 26 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
24441 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 31 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
24442 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 26 z obiegu pocztowego, dziurki po archiwizacji. | Fi.Cp63 |
| 60 PLN | |
24443 |
1934 godło państwowe - 15 gr, karta podwójna - część na odpowiedź, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 13.II.935 z miejscowości Tłumacz do Lwowa, dobry stan zachowania (Fi.85.-). | Fi.Cp65B |
| 50 PLN | |
24444 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą 35 mm i nadrukiem typ I z obiegu pocztowego. | Fi.CpIa |
| 30 PLN | |
24445 |
1935 kartka wydania prowizorycznego wysłana z Bydgoszczy do Łodzi. | Fi.Cp58 |
| 25 PLN | |
24446 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa Centralny Instytut Wychowania Fizycznego, wysłana 23.IX.36 z Warszawy do Lwowa; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
24447 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
24448 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań. | Fi.Cp68 |
| 105 PLN VERKAUFT | |
24449 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec. | Fi.Cp68 |
| 105 PLN VERKAUFT | |
24450 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków. | Fi.Cp68 |
| 105 PLN VERKAUFT | |
24451 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
24452 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
24453 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
24454 |
| 100 PLN VERKAUFT | |