Die Auktion endet am 08.07.2024
Zurück

Beschreibung

1952 w związku z podwyższeniem taryf pocztowej zarządzeniem M.P.i T. z 5.I.1953 obowiązywało doklejanie w obrocie krajowym (zamiejscowym) na kartkach ze znakiem opłaty za 30+15 gr znaczka pocztowego wartości 15 gr, karta budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura VIII.52, hasło propagandowe 22; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 33753

Auctionen 114
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 50 PLN
Katalog: Fi.Cp131
Kategorie: Ganzsachen

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück