19591 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym nr 13 i nadrukiem typ 13, karton kremowoszary gładki, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp112II |
| 100 PLN VERKAUFT | |
19592 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem typ 4. | Fi.Cp115 |
| 40 PLN | |
19593 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3 z obiegu. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
19594 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3. | Fi.Cp117 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
19595 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
19596 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z Łęgu Starościńskiego do Warszawy. | Fi.Cp117 |
| 20 PLN | |
19597 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117a |
| 35 PLN | |
19598 |
1949 wydanie prowizoryczne, karty 101 z nadrukiem typu 3 - komplet czterech ilustracji, czyste; dobry stan zachowania. | Fi.Cp117a-d |
| 200 PLN VERKAUFT | |
19599 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117d |
| 40 PLN VERKAUFT | |
19600 |
1949 jedna z najrzadszych podstawowych całostek okresu powojennego, w idealnym stanie, gwarancja. | Fi.Cp 118 |
| 650 PLN | |
19601 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 6, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp118 |
| 750 PLN | |
19602 |
| 40 PLN | |
19603 |
| 40 PLN | |
19604 |
1949 karta nr.103 z nadrukiem typu 7, wysłana 28.2.50 z Nowego Targu do miejscowości Krzywcza nad Sanem. | Fi.Cp119 |
| 30 PLN | |
19605 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
19606 |
| 25 PLN | |
19607 |
| 25 PLN | |
19608 |
| 40 PLN | |
19609 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp120 |
| 25 PLN | |
19610 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp120 |
| 25 PLN | |
19611 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z rzadkim nadrukiem typ 7. | Fi.Cp120 |
| 500 PLN | |
19612 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z bardzo rzadko spotykanym nadrukiem podwójnym, nadruki typ 8 przesunięte względem siebie w poziomie o około 1,5 mm, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp120Np |
| 1 500 PLN VERKAUFT | |
19613 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Zygmunt Krasiński) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie stemplem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090). | Fi.Cp121 |
| 50 PLN | |
19614 |
1949 całostka wydania przedrukowego z nadrukiem typ 14 w kolorze czerwonym i hasłem propagandowym 16c z obiegu pocztowego. | Fi.Cp121I |
| 60 PLN | |
19615 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracja nr 14 i nadrukiem typ 14, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN VERKAUFT | |
19616 |
1950 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą III-49, hasłem propagandowym B i nadrukiem groszy typ 18. | Fi.Ck12I |
| 35 PLN VERKAUFT | |
19617 |
1950 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 25 PLN | |
19618 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10. | Fi.Cp122 |
| 90 PLN VERKAUFT | |
19619 |
1950 walka o pokój, całostka. | Fi.Cp123 |
| 30 PLN | |
19620 |
1950 "groszy" karta z nadrukiem typu 8 z hasłem propagandowym 19, dofrankowana znaczkami w nowej walucie (w tym obowiązkowa dopłata 15 gr na odbudowę Warszawy) i wysłana 26-1 1952 z Krynicy do Krakowa. | Fi.Cp124 |
| 40 PLN | |
19621 |
1950 całostka z hasłem propagandowym 18a. | Fi.Cp124 |
| 10 PLN | |
19622 |
| 10 PLN | |
19623 |
1950 całostka z hasłem propagandowym 19. | Fi.Cp124 |
| 30 PLN | |
19624 |
1950 całostka z hasłem propagandowym 22. | Fi.Cp124 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
19625 |
1950 całostka z hasłem propagandowym 20a. | Fi.Cp124 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
19626 |
1951 karta ze znakiem opłaty portret Bieruta (jak zn.537), sygnatura (VII.52), hasło propagandowe 20b, dofrankowana i wysłana 21.12.1953 z Łodzi do Warszawy. | Fi.Cp125 |
| 20 PLN | |
19627 |
| 10 PLN | |
19628 |
1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych) z sygnaturami XI.51 - dopłata 200%, na karcie Cp128 na odwrocie dwa delikatne ślady po podlepkach (Fi. 276,-). | Fi.Cp125-30 |
| 200 PLN | |
19629 |
| 20 PLN | |
19630 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 20 PLN | |