19631 |
1951 kartka z okazji Światowego Tygodnia Młodzieży. | Fi.Cp126 |
| 10 PLN | |
19632 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 20 PLN | |
19633 |
1951 całostka z życzeniami 1-majowymi. | Fi.Cp127 |
| 10 PLN | |
19634 |
1951 kartka z życzeniami z okazji 1-go Maja. | Fi.Cp127 |
| 10 PLN | |
19635 |
| 20 PLN | |
19636 |
1951kartka z okazji Światowego Festiwalu Młodzieży w Berlinie. | Fi.Cp128 |
| 10 PLN | |
19637 |
1951 całostka z okazji Światowego Festiwalu Młodych Bojowników o Pokój. | Fi.Cp128 |
| 10 PLN | |
19638 |
1951 VII. rocznica powstania Polski Ludowej. | Fi.Cp129 |
| 10 PLN | |
19639 |
| 15 PLN | |
19640 |
1951 całostka propagandowa PKO. | Fi.Cp130 |
| 10 PLN | |
19641 |
| 40 PLN | |
19642 |
| 150 PLN | |
19643 |
1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą IV-52 i hasłem propagandowym G. | Fi.Ck13 |
| 30 PLN | |
19644 |
1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą IV-52 z obiegu pocztowego. | Fi.Ck13 |
| 25 PLN | |
19645 |
1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.252.-). | Fi.Ck14a |
| 220 PLN | |
19646 |
| 35 PLN | |
19647 |
| 10 PLN | |
19648 |
| 20 PLN | |
19649 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, niezłożona, sygnatura III.52, układ haseł 19-23. | Fi.Cp132 |
| 50 PLN | |
19650 |
1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 23. | Fi.Cp133 |
| 10 PLN VERKAUFT | |
19651 |
1952 Kongres Obrońców Pokoju w Warszawie. | Fi.Cp134 |
| 30 PLN | |
19652 |
1953 koperta z nadrukiem fioletowego stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", klapa ostro zakończona, hasło propagandowe G; wysłana 14.-2.55 z Krakowa do Zakopanego; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck14I |
| 60 PLN | |
19653 |
| 60 PLN | |
19654 |
| 500 PLN | |
19655 |
1953 koperta z nadrukiem fioletowego stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", klapa ostro zakończona, NADAWCA i trzy linie adresowe, hasło propagandowe H; wysłana 11.-5.55 z miejscowości Dobra k.LIMANOWEJ do Zakopanego; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck16I |
| 60 PLN | |
19656 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym C, napis na klapie typ 1. | Fi.Ck16a |
| 30 PLN | |
19657 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym F, napis na klapie typ 1. | Fi.Ck16a |
| 30 PLN | |
19658 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D, napis na klapie typ 1. | Fi.Ck16a |
| 30 PLN | |
19659 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym H, napis na klapie typ 2. | Fi.Ck16a |
| 30 PLN VERKAUFT | |
19660 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym G, napis na klapie typ 2. | Fi.Ck16a |
| 30 PLN | |
19661 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym E, napis na klapie typ 2. | Fi.Ck16a |
| 30 PLN | |
19662 |
1953 elektrownia w Jaworznie, całostka z hasłem propagandowym H, stempelek gumowy typ 5, klapa zaokrąglona, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck18IIa |
| 80 PLN | |
19663 |
| 300 PLN | |
19664 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym F, zakończenie klapy zaokrąglone. | Fi.Ck18a |
| 80 PLN | |
19665 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D, zakończenie klapy zaokrąglone. | Fi.Ck18a |
| 80 PLN | |
19666 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym H, zakończenie klapy zaokrąglone. | Fi.Ck18a |
| 80 PLN VERKAUFT | |
19667 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym E, zakończenie klapy ostre. | Fi.Ck18a |
| 60 PLN | |
19668 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym H, zakończenie klapy ostre. | Fi.Ck18a |
| 60 PLN | |
19669 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D, zakończenie klapy ostre. | Fi.Ck18a |
| 60 PLN | |
19670 |
1953 elektrownia w Jaworznie, całostka z hasłem propagandowym F, klapa zaokrąglona, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck18a |
| 80 PLN | |