19671 |
| 15 PLN | |
19672 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 18b i sygnaturą II.53. | Fi.Cp135 |
| 10 PLN | |
19673 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 23 i sygnaturą II.53. | Fi.Cp135 |
| 10 PLN VERKAUFT | |
19674 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą II.53. | Fi.Cp135 |
| 10 PLN VERKAUFT | |
19675 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 21c i sygnaturą II.53. | Fi.Cp135 |
| 10 PLN VERKAUFT | |
19676 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą II.53. | Fi.Cp135 |
| 10 PLN VERKAUFT | |
19677 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą II.53. | Fi.Cp135 |
| 10 PLN VERKAUFT | |
19678 |
1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 22. | Fi.Cp135 |
| 10 PLN | |
19679 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą VII.53. | Fi.Cp136 |
| 10 PLN VERKAUFT | |
19680 |
1953 450. rocznica śmierci Mikołaja Kopernika. | Fi.Cp137II |
| 70 PLN | |
19681 |
1954 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą VII-1955. | Fi.Ck19 |
| 60 PLN | |
19682 |
1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 4 (Kielce) na karcie z sygnaturą IX-52 i hasłem propagandowym 19, wysłanej 10.8.1955 z Pilicy do Warszawy. | Fi.Cp132A |
| 40 PLN | |
19683 |
1954/6 wydanie prowizoryczne, nadruk nowej wartości typ 19a, znak unieważniający znak opłaty z Katowic, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz, | Fi.Cp132B |
| 80 PLN VERKAUFT | |
19684 |
1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 12 (Rzeszów) na karcie z sygnaturą VII-53 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 3.7.55 z Iwonicza do Tarnowa; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN | |
19685 |
| 20 PLN | |
19686 |
1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk (Fi.83.-). | Fi.Cp141-44 |
| 80 PLN | |
19687 |
1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura I-1963, czysta, na froncie pionowa, naturalna fałdka papieru. | Fi.Ck21 |
| 40 PLN | |
19688 |
1957 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą VI-1957. | Fi.Ck21 |
| 25 PLN | |
19689 |
1957 samolot nad Krakowem, koperta z sygnaturą V-1961. | Fi.Ck21 |
| 60 PLN | |
19690 |
1957 samolot nad Krakowem, koperta z sygnaturą X-1958. | Fi.Ck21 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
19691 |
1957 samolot nad Krakowem, koperta z sygnaturą II-1962. | Fi.Ck21 |
| 50 PLN | |
19692 |
1957 samolot nad Krakowem, koperta z sygnaturą I-1963. | Fi.Ck21 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
19693 |
1957 koperta ze znakiem opłaty z pomnikiem Adama Mickiewicza. | Fi.Ck24 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
19694 |
1957 karty pocztowe czyste, rocznik - 5 sztuk, na odwrocie delikatne przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania (Fi.84.-). | Fi.Cp145-49 |
| 80 PLN | |
19695 |
| 20 PLN | |
19696 |
1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie. | Fi.Cp147 |
| 10 PLN | |
19697 |
1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta. | Fi.Cp149 |
| 10 PLN | |
19698 |
1958 koperta ze znakiem opłaty z Tytusem Chałbińskim. | Fi.Ck25 |
| 25 PLN | |
19699 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert. | Fi.Ck26-27 |
| 30 PLN | |
19700 |
1958 karty pocztowe czyste, rocznik - 12 sztuk (Fi.146.-), na odwrocie niewielkie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania. | Fi.Cp150-61 |
| 140 PLN | |
19701 |
1958 Karty pocztowe - kompletny rocznik 12 sztuk, czyste. | Fi.Cp150-161 |
| 80 PLN | |
19702 |
1958 wycinanki ludowe, całostka z sygnaturą drugiego nakładu XI.58. | Fi.Cp151I |
| 150 PLN | |
19703 |
1958 Tydzień Archiwów, karta czysta (Fi.22.-). | Fi.Cp154 |
| 15 PLN | |
19704 |
| 60 PLN | |
19705 |
1959 łuczniczka, koperta z sygnaturą IX.59. | Fi.Ck29 |
| 85 PLN VERKAUFT | |
19706 |
1959 łuczniczka, koperta z sygnaturą III.60. | Fi.Ck29 |
| 45 PLN VERKAUFT | |
19707 |
1959 III Zjazd PZPR, całostka ostemplowana okolicznościowo 16.3 w Warszawie. | Fi.Cp163 |
| 20 PLN | |
19708 |
1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO. | Fi.Cp165 |
| 20 PLN | |
19709 |
1959 Wyścig Pokoju, całostka bez druku barwy czarnej - brak ceny kartki i sygnatury. | Fi.Cp165MK |
| 500 PLN | |
19710 |
1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE. | Fi.Cp170 |
| 15 PLN | |