19791 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą IX.64. | Fi.Cp233 |
| 50 PLN | |
19792 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.63. | Fi.Cp233 |
| 50 PLN | |
19793 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą I.72. | Fi.Cp233 |
| 50 PLN | |
19794 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VII.71. | Fi.Cp233 |
| 50 PLN | |
19795 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.71. | Fi.Cp233 |
| 50 PLN | |
19796 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą X.70. | Fi.Cp233 |
| 50 PLN | |
19797 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.70. | Fi.Cp233 |
| 50 PLN | |
19798 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą III.70. | Fi.Cp233 |
| 50 PLN | |
19799 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą I.70. | Fi.Cp233 |
| 50 PLN | |
19800 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą XI.69. | Fi.Cp233 |
| 50 PLN | |
19801 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.69. | Fi.Cp233 |
| 50 PLN | |
19802 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą III.69. | Fi.Cp233 |
| 50 PLN | |
19803 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą I.69. | Fi.Cp233 |
| 50 PLN | |
19804 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VII.68. | Fi.Cp233 |
| 50 PLN | |
19805 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą III.68. | Fi.Cp233 |
| 50 PLN | |
19806 |
1963 15-lecie zespołu "Mazowsze" - karta wadliwie cięta, napis "Cena 60 gr." częściowo na dole. | Fi.Cp240 MK |
| 100 PLN | |
19807 |
1964 całostki, rocznik: 4 koperty i 21 kart (Fi.226.-). | Fi.Ck.38-40, Cp243 -62b |
| 110 PLN | |
19808 |
| 40 PLN | |
19809 |
| 15 PLN | |
19810 |
| 40 PLN | |
19811 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 9 kart ilustrowanych, w tym 251 z dodatkowym napisem "WYSTAWA FILATELISTYCZNA JAGIELLONICA '64", czyste (Fi.91,-). | Fi.Cp248-55 + 251I |
| 60 PLN | |
19812 |
1965 całostki, rocznik: 2 koperty i 31 kart (Fi.278.-). | Fi.Ck41-2, Cp263-93 |
| 140 PLN | |
19813 |
1965 700-lecie Warszawy komplet 8 kart ilustrowanych, czyste (Fi.80.-). | Fi.Cp264-71 |
| 50 PLN | |
19814 |
1965 700-lecie Warszawy, karta skasowana okolicznościowo z okazji Wystawy "50 lat filatelistyki w Warszawie". | Fi.Cp265 |
| 10 PLN | |
19815 |
1965 200-lecie Teatru Narodowego w Warszawie, komplet 9 czystych kart; bardzo dobry stan zachowania (Fi.88.-). | Fi.Cp283-91 |
| 50 PLN | |
19816 |
1966 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.94,50). | Fi.Cp294-314 |
| 50 PLN | |
19817 |
1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą XII.66. | Fi.Ck43 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19818 |
1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą III.67. | Fi.Ck43 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
19819 |
1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą VI.67. | Fi.Ck43 |
| 70 PLN VERKAUFT | |
19820 |
1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą I.68. | Fi.Ck43 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
19821 |
1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą VIII.68. | Fi.Ck43 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
19822 |
1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą VI.69. | Fi.Ck43 |
| 70 PLN VERKAUFT | |
19823 |
1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą III.69. | Fi.Ck43 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
19824 |
1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą IX.69. | Fi.Ck43 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
19825 |
1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą I.70. | Fi.Ck43 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
19826 |
1967 całostki, rocznik: 4 koperty i 51 kart w tym Cp316III (Fi.259,50). | Fi.Ck43-46, Cp315-64 |
| 140 PLN | |
19827 |
1967 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą III.67. | Fi.Ck45 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
19828 |
1967 15-lecie FSC w Lublinie, całostka bez druku barw szarej i brunatnej. | Fi.Cp361MK |
| 500 PLN VERKAUFT | |
19829 |
| 75 PLN | |
19830 |
1968 Ogólnopolska Wystawa Ogrodnicza w Katowicach, całostka bez druku barwy różowej, dla porównania prawidłowo wydrukowana całostka poniżej. | Fi.Cp380MK |
| 500 PLN | |