19871 |
1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą II 77 z błędem "brak pierwszej cyfry 0 w sygnaturze". | Fi.Ck62B5 |
| 100 PLN | |
19872 |
1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą XII 79 z błędem "uszkodzone X w sygnaturze". | Fi.Ck62B6 |
| 100 PLN | |
19873 |
1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z podwójnym drukiem barwy szarej - sygnatura, nominał koperty, orzeł w znaku opłaty, linie adresowe na froncie i tyle koperty, koperta z sygnaturą XII 76, nie katalogowane. | Fi.Ck62MK |
| 500 PLN | |
19874 |
| 60 PLN | |
19875 |
1977 300-lecie Wilanowa, sygnatura (VI-78). | Fi.Cp668 |
| 40 PLN | |
19876 |
1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-) | Fi.Cp688-718 |
| 60 PLN | |
19877 |
| 50 PLN | |
19878 |
| 40 PLN | |
19879 |
1978 Zapowiedź Międzynarodowego Roku Dziecka, karta z sygnaturą V.79 i dodatkowym napisem "MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA POKÓJ DZIECIOM Warszawa, czerwiec 1979 r.", bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp715II |
| 100 PLN | |
19880 |
1978 Międzynarodowy Rok Dziecka 1979, całostka z dodatkowym nadrukiem z okazji wystawy filatelistycznej. | Fi.Cp715II |
| 80 PLN | |
19881 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
19882 |
1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.84,50). | Fi.Ck63, Cp719-43 |
| 60 PLN | |
19883 |
1979 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą 1979. | Fi.Ck65 |
| 10 PLN | |
19884 |
1979 35. rocznica utworzenia MO i SB, całostka z dodatkowym nadrukiem z okazji wystawy. | Fi.Cp740I |
| 80 PLN VERKAUFT | |
19885 |
1979 35. rocznica utworzenia MO i SB, całostka z dodatkowym nadrukiem z okazji sesji naukowej PZF. | Fi.Cp740II |
| 60 PLN | |
19886 |
1979 całostka z dodrukiem za zgodą Ministerstwa Łączności z okazji odsłonięcia pomnika Janusza Kusocińskiego. | Fi.Cp741 |
| 50 PLN | |
19887 |
1980 ratusz w Sandomierzu, koperta z sygnaturą 1981. | Fi.Ck64 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
19888 |
1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.123.-). | Fi.Ck64-6, Cp744-78 |
| 70 PLN | |
19889 |
1980 ratusz w Sandomierzu, koperta z sygnaturą 1982. | Fi.Ck64I |
| 20 PLN | |
19890 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
19891 |
| 40 PLN | |
19892 |
1980 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna bratnich miast; Kraków - Bratysława - Kijów, karnet z dodrukowanym wewnątrz zaproszeniem na wystawę, kasownik okolicznościowy wystawy. | Fi.Cp753K |
| 40 PLN VERKAUFT | |
19893 |
1980 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna bratnich miast; Kraków - Bratysława - Kijów, karnet. | Fi.Cp753K |
| 40 PLN VERKAUFT | |
19894 |
1980 35. rocznica wyzwolenia obozu koncentracyjnego Auschwitz - Birkenau, całostka z dodatkowym nadrukiem. | Fi.Cp754I |
| 150 PLN | |
19895 |
1980 30 lat Polskiego Związku Filatelistów, unikalna makulaturowa całostka z drukiem podwójnym w kolorze szarym i pomarańczowym na odwrocie prawidłowo wydrukowanej kartki. Gwarancja i opis Mk J.Berbeka PZF. | Fi.Cp755Is |
| 900 PLN | |
19896 |
1981 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.84.-). | Fi.Ck67, Cp779-805 |
| 100 PLN | |
19897 |
1981 karta z prywatnym dodrukiem - "Zebranie polarników z okazji 50-lecia spotkania Zeppelin-Małygin Wągrowiec 14.VI.1981 rok" ostemplowana okolicznościowo efektownym stemplem. | Fi.Cp764 |
| 30 PLN | |
19898 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
19899 |
1981 1000-lecie Kłodzka, całostka z nadrukiem z okazji Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej. | Fi.Cp783I |
| 70 PLN VERKAUFT | |
19900 |
1982 koperta lotnicza, rzadka odmiana "cena 4.00" z obiegu pocztowego. | Fi.Ck65I, 2393II, 2613 |
| 50 PLN | |
19901 |
1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-). | Fi.Ck68-71, Cp806-20 |
| 55 PLN | |
19902 |
1982 koperta lotnicza podwójnie złożona i sklejona, koperta składa się z dwóch złożonych kopert. | Fi.Ck70 |
| 200 PLN | |
19903 |
1982 koperta na przesyłki lotnicze. | Fi.Ck71 |
| 10 PLN | |
19904 |
1982 całostka z tak zwanym przewartościowaniem bytomskim, nadruk typ 1, na odwrocie ślady 5 podlepek. | Fi.Cp762B |
| 35 PLN VERKAUFT | |
19905 |
1982 Dzień Olimpijczyka, kartki z dodrukami na froncie i rewersie, plus zwykła dla porównania. | Fi.Cp807, 807I, 807II |
| 240 PLN | |
19906 |
1983 koperta z prywatnym dodrukiem - "40 Rocznica Akcji pod Arsenałem", ostemplowana okolicznościowo 26.III w Warszawie; temat-HARCERSTWO. | Fi.Ck69 |
| 30 PLN | |
19907 |
1983 całostki, rocznik: 5 kopert i 43 karty (Fi.133.-). | Fi.Ck72-6, Cp821-58 |
| 70 PLN | |
19908 |
1983 znaczne przesunięcie barw na znaku opłaty sprawiające wrażenie podwójnego druku (niedokładnie skatalogowane jako druk zdwojony znaku opłaty i ilustracji !? - Fi.800.-) - koperta Druga wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, czysta, dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.Ck74 B3 |
| 500 PLN | |
19909 |
1983 druga wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, koperta z niespasowanym drukiem kolorów, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck74MK |
| 180 PLN | |
19910 |
1983 karta z prywatnym dodrukiem - "Wystawa z Okazji/ 70-lecia harcerstwa wildeckiego/ Komenda Hufca ZHP Poznań-Wilda"; temat - HARCERSTWO. | Fi.Cp819 |
| 20 PLN | |