19831 |
1968 latarnia morska w Rozewiu, całostka z przesuniętym w prawo drukiem barwy jasnoniebieskiej. | Fi.Cp393MK |
| 120 PLN | |
19832 |
1968 latarnia morska w Rozewiu, całostka z przesuniętym w górę drukiem barwy jasnoniebieskiej. | Fi.Cp393MK |
| 200 PLN | |
19833 |
1969 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą VI.70. | Fi.Ck47 |
| 25 PLN | |
19834 |
1969 koperta lotnicza 40-lecie PLL "Lot" - kolor granatowy przesunięty w dół (szczególnie widoczne u dołu kadłuba, a na stateczniku pionowym czerwony poziomy pasek zamiast biało czerwonego), dla porównania koperta wydrukowana prawidłowo, obie koperty sygnatura (VI.70); gwarancja. | Fi.Ck47 B2 |
| 150 PLN | |
19835 |
1969 całostki, rocznik: 2 koperty i 24 karty (Fi.114.-). | Fi.Ck47-8, Cp403-26 |
| 65 PLN | |
19836 |
1969 40-lecie PLL "Lot", koperta bez druku barwy granatowej - brak nominału oraz elementów samolotu, fotoatest Rzadkosz. | Fi.Ck47B1 |
| 400 PLN | |
19837 |
1970 całostki, rocznik: 4 koperty i 44 karty w tym 437I (Fi.187.-). | Fi.Ck49-52, Cp427-66 |
| 70 PLN | |
19838 |
1970 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą I.71. | Fi.Ck50 |
| 10 PLN | |
19839 |
1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą VI.70. | Fi.Ck51 |
| 50 PLN | |
19840 |
1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą I.72. | Fi.Ck51 |
| 50 PLN | |
19841 |
1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą I.71. | Fi.Ck51 |
| 50 PLN | |
19842 |
1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą IV.71. | Fi.Ck51 |
| 50 PLN | |
19843 |
1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą X.70. | Fi.Ck51 |
| 50 PLN | |
19844 |
1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą VII.71. | Fi.Ck51 |
| 50 PLN | |
19845 |
1971 koperty odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie, podstawowa i z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", czyste (Fi.26.-). | Fi.Ck53, 53I |
| 20 PLN | |
19846 |
1971 całostki, rocznik: 2 koperty (Ck53 i 53I) i 45 kart (Fi.154.-). | Fi.Ck53-53I, Cp467-511 |
| 70 PLN | |
19847 |
1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 02783; koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku; bardzo dobry stan zachowania (niewielkie naddarcie na klapie na odwrocie). | Fi.Ck54 |
| 120 PLN | |
19848 |
1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 00610, koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku, dobry stan zachowania. | Fi.Ck54 |
| 120 PLN | |
19849 |
1971 osiągnięcia urbanistyki polskiej, całostka z silnie przesuniętym w górę drukiem barwy zielonej, dla porównania właściwie wydrukowana całostka poniżej, gwarancja i opis Wysocki. | Fi.Cp492 MK |
| 600 PLN | |
19850 |
1971 500-lecie urodzin Mikołaja Kopernika, całostka z niespasowanym drukiem barw, gwarancja Rzadkosz. | Fi.Cp501MK |
| 30 PLN | |
19851 |
1971 500-lecie urodzin Mikołaja Kopernika, całostka z niespasowanym drukiem barw, gwarancja Rzadkosz. | Fi.Cp502MK |
| 30 PLN | |
19852 |
1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 46 kart (Fi.127,50). | Fi.Ck55-6, Cp512-50 |
| 60 PLN | |
19853 |
1972 Mikołaj Kopernik, koperta z przesuniętym drukiem w dół - cześć druku z awersu koperty widoczna na froncie koperty. | Fi.Ck56MK |
| 80 PLN | |
19854 |
1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 46 kart (Fi.196,50). | Fi.Ck57-9, Cp551-96 |
| 70 PLN | |
19855 |
1973 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą XII. 74. | Fi.Ck59 |
| 50 PLN | |
19856 |
1973 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą IX. 74. | Fi.Ck59 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19857 |
1973 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą IX.74. | Fi.Ck59 |
| 40 PLN | |
19858 |
1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.79,50). | Fi.Cp597-625 |
| 70 PLN | |
19859 |
1974 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie. | Fi.Cp599I |
| 35 PLN VERKAUFT | |
19860 |
1975 karty pocztowe, czyste, rocznik - 24 sztuki w tym 635I i 635II (Fi.117.-). | Fi.Cp626-47 |
| 95 PLN | |
19861 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
19862 |
| 40 PLN | |
19863 |
1975 30-lecie Dnia Zwycięstwa, całostka z dodatkowym 5-wierszowym napisem. | Fi.Cp635II |
| 55 PLN | |
19864 |
1976 karty pocztowe, czyste, rocznik - 14 sztuki (Fi.45.-). | Fi.Cp648-61 |
| 35 PLN | |
19865 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
19866 |
| 30 PLN | |
19867 |
1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą II kw. 1979. | Fi.Ck62 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19868 |
1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą XII 78. | Fi.Ck62 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19869 |
1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą III kw. 1979. | Fi.Ck62 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19870 |
1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą II 77. | Fi.Ck62 |
| 50 PLN | |