19711 |
| 20 PLN | |
19712 |
| 20 PLN | |
19713 |
1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta. | Fi.Cp174 |
| 10 PLN | |
19714 |
1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet. | Fi.Cp175 |
| 10 PLN | |
19715 |
1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta. | Fi.Cp176 |
| 10 PLN | |
19716 |
| 200 PLN | |
19717 |
| 200 PLN | |
19718 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, kartka z błędem w napisie "ŻÓRAW" zadrukowanym czarną belką. | Fi.Cp178b |
| 100 PLN VERKAUFT | |
19719 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62. | Fi.Cp179 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19720 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62. | Fi.Cp179 |
| 50 PLN | |
19721 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VIII.61. | Fi.Cp179 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19722 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61. | Fi.Cp179 |
| 50 PLN | |
19723 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą XII.60. | Fi.Cp179 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19724 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.60. | Fi.Cp179 |
| 50 PLN | |
19725 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą III.60. | Fi.Cp179 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
19726 |
| 80 PLN | |
19727 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VIII.61. | Fi.Cp180 |
| 50 PLN | |
19728 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61. | Fi.Cp180 |
| 50 PLN | |
19729 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62. | Fi.Cp180 |
| 50 PLN | |
19730 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62. | Fi.Cp180 |
| 50 PLN | |
19731 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą XII.60. | Fi.Cp180 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19732 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62. | Fi.Cp181 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19733 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62. | Fi.Cp181 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19734 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VIII.61. | Fi.Cp181 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19735 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą XII.60. | Fi.Cp181 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19736 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61. | Fi.Cp181 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19737 |
1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Poznań, karta o sygnaturze X.-60, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp182 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19738 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61. | Fi.Cp182 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19739 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VIII.61. | Fi.Cp182 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19740 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62. | Fi.Cp182 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19741 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą III.60. | Fi.Cp182 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19742 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62. | Fi.Cp182 |
| 50 PLN | |
19743 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą XII.60. | Fi.Cp182 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19744 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.60. | Fi.Cp182 |
| 50 PLN | |
19745 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62. | Fi.Cp183 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19746 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62. | Fi.Cp183 |
| 50 PLN | |
19747 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61. | Fi.Cp183 |
| 50 PLN | |
19748 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.62. | Fi.Cp184 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19749 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62. | Fi.Cp184 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19750 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62. | Fi.Cp184 |
| 50 PLN | |