Wyniki

Poz# Zdjęcia Opis Cena wywoławcza Cena sprzedaży
3577

1935 wydanie żałobne, 5 gr - frankatura mieszana, karta pocztowa wysłana 30.VII z Przemyśla do Warszawy, karta firmowa "Franciszek Czyżyński Pracownia Ślusarsko-Mechaniczna"; bardzo dobry stan zachowania.

30 PLN30 PLN
3578

40 PLN40 PLN
3580

1935 wydanie żałobne, 15 gr frankatura pojedyncza - widokówka wysłana 19.XI. z miejscowości Hrebenów do Leska; znaczek uszkodzony.

50 PLN50 PLN
3583

1935 wydanie żałobne, 25 gr (offset) znaczek na kopercie skasowany w Warszawie 18.V w dniu pogrzebu Marszałka.

40 PLN40 PLN
3584

1935 wydanie żałobne, 25 gr (druk ofsetowy) - znaczek na kopercie żałobnej ostemplowany datownikiem URZĄD TELEKOMUNIKACYJNY WARSZAWA w bardzo rzadko stosowanym w Polsce kolorze czerwonym - 17.V w dniu wyruszenia Marszałka w swą ostatnią podróż na Wawel; bardzo dobry stan zachowania.

150 PLN150 PLN
3586

1935 wydanie żałobne, 1 zł - frankatura mieszana, polecony list lotniczy nadany 18.X w urzędzie Warszawa 1 do Rio de Janeiro, znaczki skasowane datownikiem URZĄD TELEKOMUNIKACYJNY WARSZAWA z wyróżnikiem "m", datownik przejściowy Portu Lotniczego w Warszawie (19.X), stempel odbiorczy Rio z 22.X; koperta firmowa " Kompanja Handlu Zamorskiego S.A. Warszawa, Moniuszki 6."; minimalnie słabszy stan zachowania.

200 PLN200 PLN
3588

1935 Kopiec Marszałka Piłsudskiego, widokówka przedstawiająca model kopca, wysłana z Krakowa do Sanoka, znaczek unieważniony stemplem okolicznościowym (Myślicki 35 006), dodatkowo stempel Komitetu Budowy Kopca.

40 PLN40 PLN
3593

1935 Kopiec Marszałka Piłsudskiego, seria skasowana okolicznościowo 7.VI na widokówce przedstawiającej projekt głównego wejścia na kopiec, wysłanej do Wolnego Miasta Gdańska; bardzo dobry stan zachowania (Myślicki 35 006).

80 PLN80 PLN
3596

300 PLN300 PLN
3637

1936 "HALA GĄSIENICOWA 1520 Metr. nad poziomem morza w TATRACH" - fioletowa pieczęć schroniska na widokówce wysłanej 24.VIII z Zakopanego do Łodzi; bardzo dobry stan zachowania.

80 PLN70 PLN
3662

1937 ekspresowy list polecony z Gdyni do Szwecji, nalepka kontroli dewizowej.

150 PLN120 PLN
3663

1937 stempel pośrednictwa pocztowego Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego w schronisku pod Babią Górą podległego urzędowi pocztowemu w Zawoi, kartka nie wypisana.

100 PLN80 PLN
3665

1937 ekspresowy list polecony z Gdyni do Szwecji, stempel kontroli dewizowej.

150 PLN150 PLN
3667

1937 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Warszawa Kraków nr 101, stempel z wyróżnikiem b, widokówka z Częstochowy.

40 PLN40 PLN
3671

1937 miejscowy polecony list zleceniowy z Poznania, na odwrocie stempel odbiorczy.

30 PLN30 PLN
3674

1937 miejscowy list polecony z Warszawy, list nadany w oddziale upt Warszawa 2 na dworcu Wileńskim w Warszawie.

60 PLN65 PLN
3679

1937 list nadany w ambulansie pocztowym na trasie Warszawa - Kraków nr 101.

40 PLN40 PLN
3687

1937 kartka nadana z agencji pocztowej Warszawa 2 Kiosk do Zakopanego.

30 PLN30 PLN
3692

1937 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Zebrzydowice - Warszawa nr 2.

50 PLN45 PLN
3694

1937 poczta peronowa Koluszki, widokówka Tomaszowa Mazowieckiego wysłana 26.07.37 z Koluszek do Tarnowa, znaczek opłaty skasowany datownikiem poczty peronowej w Koluszkach.

900 PLN800 PLN
3743

1938 Polska okupacja Zaolzia, kartka stemplowana grzecznościowo w Darkowie, dodatkowo stempel propagandowy "POZDROWIENIA Z ZIEM POLSKICH / odebranych Czechom w końcu 1938 r.".

100 PLN171 PLN
3744

1938 ekspres polecony z Pińska do Katowic, znaczki unieważnione stemplem okolicznościowym "JARMARK POLESKI PIŃSK 1".

100 PLN100 PLN
3746

1938 Polska okupacja Zaolzia, koperta stemplowana datownikiem polskim Morawka, odbitka trójkątnego stempla propagandowego "MORAWKA (ZAOLZIE) OD 16.XI-9.XII.1938r. w granicach Rzeczypospolitej Polskiej" (Myślicki 38 259 - stopień rzadkości C).

120 PLN120 PLN
3754

1938 Polska okupacja Zaolzia, koperta stemplowana grzecznościowo polskim kasownikiem Cieszyna 2, dodatkowo stempel propagandowy "NASI BRACIA Z ZA OLZY/ ZŁĄCZYLI SIĘ Z MACIERZĄ" i "BOHATERSKIE ZAOLZIE/ WRÓCIŁO DO POLSKI" (Myślicki 38 244 + 245).

60 PLN60 PLN
3755

1938 list ze stemplem okolicznościowym z Grudziądza "Pierwsze Targi Meblowe w Nowem nad Wisłą", gwarancja Petriuk.

20 PLN20 PLN
3764

1938 V Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna, czysta seria znaczków z bloku w parkach (Fi.260.-); bardzo dobry stan zachowania.

240 PLN240 PLN
3777

150 PLN150 PLN
3787

1938 miejscowy list na kopercie firmowej z Krakowa 18.XI.38.

30 PLN30 PLN
3791

450 PLN405 PLN
3803

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, czwórka z bloku (Fi.75.-).

80 PLN80 PLN
3818

1938 polecony list z wystawy filatelistycznej w Warszawie.

160 PLN160 PLN
3840

1938 "NIEMA LEPSZYCH (żarówek) NAD PHILIPSA/ NIECO DROŻSZE ALE... PHILIPS" - 15 gr, frankatura mechaniczna H3, papiery handlowe wysłane 3.III z Warszawy do Kielc.

80 PLN80 PLN
3843

300 PLN300 PLN
3844

1938 Zaolzie, koperta ze stemplami okolicznościowymi z okazji zajęcia Zaolzia, czechosłowacki znaczek unieważniony stemplem prowizorycznym Jabłonkowa.

180 PLN180 PLN
3845

1938 Zaolzie, koperta ze stemplem okolicznościowym z okazji zajęcia Zaolzia, Czechosłowackie znaczki unieważnione polskim i czechosłowackim stemplem Cieszyna.

180 PLN180 PLN
3846

1938 pokwitowanie wpłaty datku na rzecz Funduszu Obrony Morskiej.

50 PLN50 PLN
3854

1939 list z Lwowa do Lichtensteinu.

20 PLN20 PLN
3863

1939 kartka firmowa z Częstochowy do Śremu.

30 PLN30 PLN
3874

1939 polecony list zleceniowy nadany w UP Łódź 14 do Rudy Pabianickiej.

40 PLN40 PLN
3877

1939 list z Białegostoku do Niemiec.

25 PLN35 PLN