Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
12403 |
1913 widokówka z Poznania. | 40 PLN | 40 PLN | |
12407 |
1915 widokówka Żywiec, z obiegu. | 30 PLN | 25 PLN | |
12410 |
1915 widokówka Stryj (Gr.kat.Cerkiew na Łanach), z obiegu, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty). | 40 PLN | 35 PLN | |
12433 |
1918 widokówka Stryj, z obiegu. | 20 PLN | 15 PLN | |
12445 |
1926 widokówka z pałacem w Kopaszewie. | 80 PLN | 80 PLN | |
12458 |
1930 widokówka - "ROKU 1930/ PIERWSZEMU MARSZAŁKOWI POLSKI/ JÓZEFOWI PIŁSUDSKIEMU/ BUDOWNICZEMU POLSKI ODRODZONEJ/ W DZIESIĄTĄ ROCZNICĘ/ WYZWOLENIA OD NAJAZDU BOLSZEWICKIEGO". | 60 PLN | 60 PLN | |
12462 |
1931 widokówka Krynica, "Zacisze", czysta. | 30 PLN | 25 PLN | |
12463 |
1931 widokówka Żegiestów - "Przepiękne widoki Żegiestowa", karta fotograficzna, z obiegu. | 60 PLN | 50 PLN | |
12467 |
1933 widokówka Karkonosze, czysta. | 20 PLN | 15 PLN | |
12469 |
1934 widokówka Podkowa Leśna - stacja kolejki elektrycznej, czysta na froncie na środku punktowe ubytki emulsji. | 120 PLN | 120 PLN | |
12470 |
1935 widokówka Piwniczna, czysta. | 40 PLN | 35 PLN | |
12472 |
1935 widokówka Truskawiec - ogólny widok, z obiegu (znaczek zdjęty). | 20 PLN | 15 PLN | |
12476 |
1936 widokówka Krynica, Nowe Łazienki mineralne, z obiegu (znaczek zdjęty). | 20 PLN | 15 PLN | |
12484 |
1936 widokówka Ustroń - basen kąpielowy, karta fotograficzna, z obiegu. | 40 PLN | 30 PLN | |
12489 |
1938 widokówka z Nowogródka. | 60 PLN | 60 PLN | |
12494 |
1941 widokówka fotograficzna - Kopiec Józefa Piłsudskiego w Krakowie, z obiegu (znaczek zdjęty). | 40 PLN | 40 PLN | |
12504 |
1964 trzeci zespołowy lot kosmiczny, czysty bloczek z autografem kosmonauty Borysa Jegorowa. | 120 PLN | 120 PLN | |
12519 |
1920 obligacja państwowa Polskiego Rządu. | 150 PLN | 150 PLN | |
12524 |
1960 Polskie Znaki Pocztowe, komplet pięciu tomów I - V pod redakcją Antoniego Łaszkiewicza i Józefa Tislowitza we współpracy m.in. z S. Miksteinem, Z. Mikulskim i innymi, podstawowe jak do tej pory dzieło polskiej filatelistyki, encyklopedia wiedzy o wszystkich polskich znakach pocztowych, bardzo dobry stan zachowania. | 450 PLN | 400 PLN | |
12530 |
2003 "Polskie taryfy pocztowe 1918 - 1939" autorstwa Marka Zbierskiego, wydanie dwujęzyczne; po polsku i niemiecku, 570 stron. | 150 PLN | 150 PLN | |
12531 |
2013 książka Juliana Auleytnera "Początki Poczty Polskiej na Pomorzu 1920"," książka dwujęzyczna po polsku i niemiecku, 300 stron, liczne kolorowe ilustracje, mapki, twarda oprawa. | 130 PLN | 130 PLN | |
12541 |
1900 miejscowy przekaz pocztowy z Wollin. | 50 PLN | 50 PLN | |
12631 |
1865 Levant - kasownik rosyjskiej poczty w Turcji, użyty w Konstantynopolu znaczek rosyjski za 30 kop. wydania z 1858 roku na papierze bez znaku wodnego oraz z ząbkowaniem 12,5; czytelnie unieważniony niebieskim ramkowym kasownikiem "Franco", najwyższy stosowany nominał i co unikalne zachowany w doskonałym stanie. | 1 600 PLN | 1 600 PLN | |
12670 |
1918-19 Białoruska Republika Ludowa, powstała w warunkach tymczasowej okupacji centralnej części ziem białoruskich przez wojska niemieckie i nie zdołała rozwinąć się w niepodległe i uznane państwo (uznała je tylko Finlandia), marginesowa seria ciętych znaczków o charakterze prywatnym z pełną oryginalną gumą. | 240 PLN | 240 PLN | |
12681 |
1937 ZSRR, 100 rocznica śmierci Aleksandra Puszkina, 10 kop o rzadkim ząbkowaniu liniowym 11, parka pozioma z dolnym marginesem, kasowane (Mi.80 euro). | 120 PLN | 120 PLN | |
12689 |
1940 ZSRR, Wszechzwiązkowa Wystawa Rolnicza w Moskwie (II), rzadka parka pozioma znaczków (777+776) za 30 kop, czysta. | 200 PLN | 200 PLN | |
12718 |
1957 ZSRR, wydanie przedrukowe z okazji startu pierwszego sztucznego satelity Ziemi - Sputnika 1, znaczek w czworobloku, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | 500 PLN | 500 PLN |