Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
19817 |
1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą XII.66. | 40 PLN | 50 PLN | |
19818 |
1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą III.67. | 60 PLN | 60 PLN | |
19819 |
1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą VI.67. | 60 PLN | 70 PLN | |
19820 |
1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą I.68. | 60 PLN | 60 PLN | |
19821 |
1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą VIII.68. | 60 PLN | 60 PLN | |
19822 |
1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą VI.69. | 60 PLN | 70 PLN | |
19823 |
1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą III.69. | 60 PLN | 60 PLN | |
19824 |
1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą IX.69. | 60 PLN | 60 PLN | |
19825 |
1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą I.70. | 60 PLN | 60 PLN | |
19827 |
1967 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą III.67. | 10 PLN | 20 PLN | |
19828 |
1967 15-lecie FSC w Lublinie, całostka bez druku barw szarej i brunatnej. | 500 PLN | 500 PLN | |
19856 |
1973 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą IX. 74. | 50 PLN | 50 PLN | |
19859 |
1974 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie. | 35 PLN | 35 PLN | |
19861 |
1975 pierwszy złoty medal polskiej reprezentacji na Olimpiadzie, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie. | 40 PLN | 40 PLN | |
19865 |
1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego, kartka z wydrukowanymi tekstem na odwrocie. | 20 PLN | 20 PLN | |
19867 |
1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą II kw. 1979. | 50 PLN | 50 PLN | |
19868 |
1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą XII 78. | 50 PLN | 50 PLN | |
19869 |
1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą III kw. 1979. | 50 PLN | 50 PLN | |
19881 |
1978 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie. | 40 PLN | 40 PLN | |
19884 |
1979 35. rocznica utworzenia MO i SB, całostka z dodatkowym nadrukiem z okazji wystawy. | 80 PLN | 80 PLN | |
19887 |
1980 ratusz w Sandomierzu, koperta z sygnaturą 1981. | 25 PLN | 25 PLN | |
19890 |
1980 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna bratnich miast; Kraków - Bratysława - Kijów, całostka z nadrukiem z okazji wystawy filatelistycznej w Żilinie. | 40 PLN | 40 PLN | |
19892 |
1980 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna bratnich miast; Kraków - Bratysława - Kijów, karnet z dodrukowanym wewnątrz zaproszeniem na wystawę, kasownik okolicznościowy wystawy. | 40 PLN | 40 PLN | |
19893 |
1980 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna bratnich miast; Kraków - Bratysława - Kijów, karnet. | 40 PLN | 40 PLN | |
19898 |
1981 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie. | 35 PLN | 35 PLN | |
19899 |
1981 1000-lecie Kłodzka, całostka z nadrukiem z okazji Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej. | 70 PLN | 70 PLN | |
19904 |
1982 całostka z tak zwanym przewartościowaniem bytomskim, nadruk typ 1, na odwrocie ślady 5 podlepek. | 35 PLN | 35 PLN | |
19925 |
1985 ratusz we Wrocławiu, koperta z sygnaturą XI-85. | 40 PLN | 40 PLN | |
19934 |
1991 Atlas kataloński, koperta z sygnaturą II nakładu. | 80 PLN | 80 PLN | |
19936 |
1993 poczet królów i książąt polskich, koperta z sygnaturą II nakładu. | 50 PLN | 50 PLN | |
19939 |
1994 poczet królów i książąt polskich, koperta z sygnaturą II nakładu. | 50 PLN | 50 PLN | |
19942 |
1996 poczet królów i książąt polskich, całostka z sygnaturą I.1997 IV nakład. | 150 PLN | 150 PLN | |
19944 |
1996 poczet królów i książąt polskich, całostka z sygnaturą I.1997 V nakład. | 150 PLN | 150 PLN | |
19946 |
1997 poczet królów i książąt polskich, całostka z sygnaturą XI.1997. | 80 PLN | 80 PLN | |
19972 |
1926 nalepka balonowa Zawodów balonów Wolnych. | 60 PLN | 65 PLN | |
19973 |
1926 Znaczki składkowe LOPP - Warszawa - samolot, narożny znaczek czysty za 50 gr. w kolorze żółtym z pęłna oryginalna gumą, jako dodatek znaczek za 10 gr. bez gumy. | 40 PLN | 40 PLN | |
19978 |
1927 Wydanie Zarządu Głównego i Komitetów Wojewódzkich - Poznań - trzy z czterech znaczków (czwarty za 5 zł. w Katalogu Znaczków i Nalepek LOPP i FOM W.Ługowskiego i J.Kosmali - cena amatorska), używanych od 1932 roku jako dobrowolna dopłata do listu lotniczego, bez gumy w ładnym stanie. | 320 PLN | 320 PLN | |
20003 |
1934 wydanie na przesyłki lotnicze, 45 + 5 gr - frankatura mieszana, międzykontynentalny list lotniczy wysłany 15 XI z miejscowości Mikaszewicze do Buenos Aires, przesyłkę opłacono prawidłowo znaczkami w wysokości 4,65 zł: 55 gr opłata podstawowa za list + 4,10 zł opłata za przewóz drogą lotniczą (przez Paryż); na odwrocie datownik tranzytowy WARSZAWA 19 PORT LOTNICZY 16 XI i stemple odbiorcze z 9 i 10 grudnia; co ciekawe do 3 XI można było wysłać taki list drogą przez Niemcy, co było o 10 gr tańsze; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | 600 PLN | 600 PLN | |
20007 |
1934 Międzynarodowe Zawody Balonów Wolnych o puchar Gordon-Benetta w Warszawie, znaczek Aeroklubu RP. | 30 PLN | 30 PLN | |
20008 |
1935 nalepka wydania na cele budowy obiektów lotniczych LOPP - Warszawa - samolot nad budynkami, Budowa Szkoły Lotniczej Pracowników KKO - Komunalna Kasa Oszczędności. | 70 PLN | 70 PLN |