Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
19511 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | 40 PLN | 40 PLN | |
19518 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22 - August Cieszkowski. | 60 PLN | 60 PLN | |
19519 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5 - Stanisław Konarski; doskonały dobry stan zachowania. | 60 PLN | 60 PLN | |
19520 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15 - Stefan Żeromski; dobry stan zachowania. | 60 PLN | 60 PLN | |
19521 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 28 - Michał Kleofas Ogiński; doskonały dobry stan zachowania. | 60 PLN | 60 PLN | |
19522 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 40 - Prehistoria BISKUPIN; doskonały dobry stan zachowania. | 100 PLN | 100 PLN | |
19524 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51. | 40 PLN | 40 PLN | |
19525 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38. | 50 PLN | 50 PLN | |
19526 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5. | 50 PLN | 50 PLN | |
19527 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26. | 50 PLN | 50 PLN | |
19528 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 27. | 50 PLN | 50 PLN | |
19533 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Wejście I Brygady do Czeremoszna po odwrocie z nad Styru - lipiec 1915, "fabryczny" defekt papieru z lewej strony u góry. | 40 PLN | 50 PLN | |
19534 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 11. | 50 PLN | 50 PLN | |
19535 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 12. | 50 PLN | 50 PLN | |
19536 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 4. | 50 PLN | 70 PLN | |
19537 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 6. | 50 PLN | 50 PLN | |
19538 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 21. | 50 PLN | 60 PLN | |
19539 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 20. | 50 PLN | 50 PLN | |
19540 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 14. | 50 PLN | 50 PLN | |
19541 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 15. | 50 PLN | 50 PLN | |
19542 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 28. | 50 PLN | 60 PLN | |
19552 |
1945 całostka z hasłem propagandowym c. | 150 PLN | 150 PLN | |
19558 |
1945 całostka z sygnaturą w układzie poziomym. | 20 PLN | 20 PLN | |
19560 |
1945 całostka z sygnatura w układzie pionowym. | 80 PLN | 80 PLN | |
19568 |
1946 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym. | 100 PLN | 105 PLN | |
19584 |
1949 Wiosna Ludów, koperta z wydrukowanym znakiem opłaty. | 70 PLN | 70 PLN | |
19591 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym nr 13 i nadrukiem typ 13, karton kremowoszary gładki, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | 100 PLN | 100 PLN | |
19593 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3 z obiegu. | 30 PLN | 30 PLN | |
19594 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3. | 40 PLN | 40 PLN | |
19595 |
19598 |
1949 wydanie prowizoryczne, karty 101 z nadrukiem typu 3 - komplet czterech ilustracji, czyste; dobry stan zachowania. | 200 PLN | 200 PLN | |
19599 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | 40 PLN | 40 PLN | |
19612 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z bardzo rzadko spotykanym nadrukiem podwójnym, nadruki typ 8 przesunięte względem siebie w poziomie o około 1,5 mm, gwarancja Pelczar. | 1 500 PLN | 1 500 PLN | |
19615 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracja nr 14 i nadrukiem typ 14, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | 100 PLN | 100 PLN | |
19616 |
1950 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą III-49, hasłem propagandowym B i nadrukiem groszy typ 18. | 35 PLN | 35 PLN | |
19618 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10. | 90 PLN | 90 PLN | |
19624 |
1950 całostka z hasłem propagandowym 22. | 30 PLN | 30 PLN | |
19625 |
1950 całostka z hasłem propagandowym 20a. | 30 PLN | 30 PLN | |
19650 |
1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 23. | 10 PLN | 10 PLN | |
19659 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym H, napis na klapie typ 2. | 30 PLN | 30 PLN |