Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
19666 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym H, zakończenie klapy zaokrąglone. | 80 PLN | 80 PLN | |
19673 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 23 i sygnaturą II.53. | 10 PLN | 10 PLN | |
19674 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą II.53. | 10 PLN | 10 PLN | |
19675 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 21c i sygnaturą II.53. | 10 PLN | 10 PLN | |
19676 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą II.53. | 10 PLN | 10 PLN | |
19677 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą II.53. | 10 PLN | 10 PLN | |
19679 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą VII.53. | 10 PLN | 10 PLN | |
19683 |
1954/6 wydanie prowizoryczne, nadruk nowej wartości typ 19a, znak unieważniający znak opłaty z Katowic, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz, | 80 PLN | 80 PLN | |
19690 |
1957 samolot nad Krakowem, koperta z sygnaturą X-1958. | 25 PLN | 25 PLN | |
19692 |
1957 samolot nad Krakowem, koperta z sygnaturą I-1963. | 40 PLN | 40 PLN | |
19693 |
1957 koperta ze znakiem opłaty z pomnikiem Adama Mickiewicza. | 25 PLN | 25 PLN | |
19705 |
1959 łuczniczka, koperta z sygnaturą IX.59. | 40 PLN | 85 PLN | |
19706 |
1959 łuczniczka, koperta z sygnaturą III.60. | 40 PLN | 45 PLN | |
19718 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, kartka z błędem w napisie "ŻÓRAW" zadrukowanym czarną belką. | 100 PLN | 100 PLN | |
19719 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62. | 50 PLN | 50 PLN | |
19721 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VIII.61. | 50 PLN | 50 PLN | |
19723 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą XII.60. | 50 PLN | 50 PLN | |
19725 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą III.60. | 50 PLN | 60 PLN | |
19731 |
19732 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62. | 50 PLN | 50 PLN | |
19733 |
19734 |
19735 |
19736 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61. | 50 PLN | 50 PLN | |
19737 |
1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Poznań, karta o sygnaturze X.-60, bardzo dobry stan zachowania. | 50 PLN | 50 PLN | |
19738 |
19739 |
19740 |
19741 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą III.60. | 50 PLN | 50 PLN | |
19743 |
19745 |
19748 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.62. | 50 PLN | 50 PLN | |
19749 |
19753 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VI.60. | 50 PLN | 50 PLN | |
19754 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.60. | 50 PLN | 50 PLN | |
19756 |
19759 |
19766 |
1961 panorama Kalisza, koperta z sygnaturą XII.60. | 40 PLN | 50 PLN | |
19768 |
1961 panorama Kalisza, koperta z sygnaturą V.61. | 50 PLN | 50 PLN | |
19789 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą III.63. | 50 PLN | 50 PLN |