Wyniki

Poz# Zdjęcia Opis Cena wywoławcza Cena sprzedaży
19368

1920 całostka w walucie markowej.

50 PLN50 PLN
19369

1920 całostka w walucie koronowej.

50 PLN50 PLN
19372

1920 całostka bez oznaczenia waluty.

80 PLN80 PLN
19373

80 PLN80 PLN
19376

1920 całostka z hasłem propagandowym w układzie a.

50 PLN50 PLN
19377

40 PLN40 PLN
19384

1920 pokwitowanie telegraficzne.

60 PLN60 PLN
19388

60 PLN185 PLN
19390

1921-1922 karta do obrotu krajowego 2 mk, długość napisu KARTKA POCZTOWA 98,5 mm (Fi.50.-).

40 PLN40 PLN
19392

1921 kartka do obrotu krajowego.

30 PLN30 PLN
19394

1921-1922 karta do obrotu krajowego 8 mk (Fi.80.-), z tyłu zapisana.

40 PLN40 PLN
19396

1921 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią.

80 PLN80 PLN
19414

1925 całostka wydania obiegowego.

50 PLN50 PLN
19417

1926 całostka z sygnaturą No 76.

70 PLN80 PLN
19419

1926 całostka z sygnatura długości 35 mm.

80 PLN97 PLN
19420

1926 całostka z sygnatura długości 35 mm z błędem "brak kropki po 26.

100 PLN100 PLN
19422

1929 formularz kartkowy do korespondencji urzędowej.

60 PLN60 PLN
19424

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 12 pierwszego nakładu z sygnaturą VIII-1931 z obiegu pocztowego Ostrowiec Kielecki - Kraków, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

40 PLN40 PLN
19425

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 19 pierwszego nakładu z sygnaturą VIII-1931 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

30 PLN30 PLN
19426

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 23 pierwszego nakładu z sygnaturą VIII-1931 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

30 PLN30 PLN
19438

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 28 - Czarnohora, sygnatura VII-1931, idealny stan zachowania.

250 PLN250 PLN
19447

1933 kartka wydania prowizorycznego.

60 PLN60 PLN
19449

1933 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu II.

150 PLN291 PLN
19453

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 32.

350 PLN350 PLN
19454

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 2, nadruk typ II.

350 PLN350 PLN
19455

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 4, nadruk typ I.

350 PLN350 PLN
19456

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 24, nadruk typ I.

350 PLN350 PLN
19457

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 20.

450 PLN450 PLN
19458

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 1, nadruk typ I.

380 PLN380 PLN
19459

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 14, nadruk typ I.

380 PLN380 PLN
19460

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 32, nadruk typ I.

380 PLN390 PLN
19461

1934 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą VIII-1934, poziome załamanie.

100 PLN100 PLN
19464

1934 całostka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą IX-1934.

40 PLN40 PLN
19465

40 PLN40 PLN
19475

1935 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IX-1935.

150 PLN150 PLN
19488

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 14.

80 PLN80 PLN
19489

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 12.

80 PLN80 PLN
19497

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA!

20 PLN20 PLN
19498

1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą drugiego nakładu VI-1938.

50 PLN50 PLN
19508

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym S.

15 PLN15 PLN