Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
19368 |
1920 całostka w walucie markowej. | 50 PLN | 50 PLN | |
19369 |
1920 całostka w walucie koronowej. | 50 PLN | 50 PLN | |
19372 |
1920 całostka bez oznaczenia waluty. | 80 PLN | 80 PLN | |
19373 |
19376 |
1920 całostka z hasłem propagandowym w układzie a. | 50 PLN | 50 PLN | |
19377 |
1920 całostka z hasłem propagandowym w układzie a. | 40 PLN | 40 PLN | |
19384 |
1920 pokwitowanie telegraficzne. | 60 PLN | 60 PLN | |
19388 |
1920 pokwitowanie telegraficzne. | 60 PLN | 185 PLN | |
19390 |
1921-1922 karta do obrotu krajowego 2 mk, długość napisu KARTKA POCZTOWA 98,5 mm (Fi.50.-). | 40 PLN | 40 PLN | |
19392 |
1921 kartka do obrotu krajowego. | 30 PLN | 30 PLN | |
19394 |
1921-1922 karta do obrotu krajowego 8 mk (Fi.80.-), z tyłu zapisana. | 40 PLN | 40 PLN | |
19396 |
1921 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią. | 80 PLN | 80 PLN | |
19414 |
1925 całostka wydania obiegowego. | 50 PLN | 50 PLN | |
19417 |
1926 całostka z sygnaturą No 76. | 70 PLN | 80 PLN | |
19419 |
1926 całostka z sygnatura długości 35 mm. | 80 PLN | 97 PLN | |
19420 |
1926 całostka z sygnatura długości 35 mm z błędem "brak kropki po 26. | 100 PLN | 100 PLN | |
19422 |
1929 formularz kartkowy do korespondencji urzędowej. | 60 PLN | 60 PLN | |
19424 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 12 pierwszego nakładu z sygnaturą VIII-1931 z obiegu pocztowego Ostrowiec Kielecki - Kraków, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | 40 PLN | 40 PLN | |
19425 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 19 pierwszego nakładu z sygnaturą VIII-1931 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | 30 PLN | 30 PLN | |
19426 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 23 pierwszego nakładu z sygnaturą VIII-1931 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | 30 PLN | 30 PLN | |
19438 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 28 - Czarnohora, sygnatura VII-1931, idealny stan zachowania. | 250 PLN | 250 PLN | |
19447 |
1933 kartka wydania prowizorycznego. | 60 PLN | 60 PLN | |
19449 |
1933 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu II. | 150 PLN | 291 PLN | |
19453 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 32. | 350 PLN | 350 PLN | |
19454 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 2, nadruk typ II. | 350 PLN | 350 PLN | |
19455 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 4, nadruk typ I. | 350 PLN | 350 PLN | |
19456 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 24, nadruk typ I. | 350 PLN | 350 PLN | |
19457 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 20. | 450 PLN | 450 PLN | |
19458 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 1, nadruk typ I. | 380 PLN | 380 PLN | |
19459 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 14, nadruk typ I. | 380 PLN | 380 PLN | |
19460 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 32, nadruk typ I. | 380 PLN | 390 PLN | |
19461 |
1934 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą VIII-1934, poziome załamanie. | 100 PLN | 100 PLN | |
19464 |
1934 całostka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą IX-1934. | 40 PLN | 40 PLN | |
19465 |
19475 |
1935 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IX-1935. | 150 PLN | 150 PLN | |
19488 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 14. | 80 PLN | 80 PLN | |
19489 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 12. | 80 PLN | 80 PLN | |
19497 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! | 20 PLN | 20 PLN | |
19498 |
1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą drugiego nakładu VI-1938. | 50 PLN | 50 PLN | |
19508 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym S. | 15 PLN | 15 PLN |