Aukcja 95. Poczta obozu Woldenberg

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
29934

70 PLN
29935

70 PLN
29936

70 PLN
29937

70 PLN
29938

70 PLN
29939

70 PLN
29940

70 PLN
29941

70 PLN
29942

70 PLN
29943

70 PLN
29944

70 PLN
29945

70 PLN
29946

70 PLN
29947

70 PLN
29948

1942 grafika obozowa przedstawiająca zawodników grających w siatkówkę z napisem "19.VII. TOWARZYSKI TURNIEJ SIATKÓWKI SITWY WOLDENBERG 1942", inicjały autorów grafiki "MK" - grafika sporządzona przez Stefana Michalskiego według projektu Jana Knothe, dobry stan zachowania, rozmiar grafiki 68 x 88 mm.

1 000 PLN
29949

1942 grafika obozowa autorstwa Eugeniusz Pichella, wymiary grafiki 120 x 82 mm, grafika na papierze bibułkowym zagiętym w pionie, na dole częściowo obcięty podpis autora.

1 000 PLN
29950

1942 "Hubertus" - piękna grafika autorstwa M. Puchalskiego, wymiary grafiki 120 x 154 mm, na dole podpis autora.

1 000 PLN
29951

Fi.(bl.4)
200 PLN
29952

Fi.16x
200 PLN
29953

1943 Pochodnia, znaczek z 10 fen na papierze białym gładkim bibułkowym na karcie pocztowej ozdobionej wielkanocną ilustracją wysłanej 24.IV, dodatkowy stempel propagandowy "DRUGA WYSTAWA DRZEWORYTU" z błędem "DRZWORYTU zamiast "DRZEWORYTU"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz.

Fi.16x
180 PLN
29954

1943 23. rocznica odzyskania dostępu do Bałtyku, znaczek za 10+15 f. z plamką na falach, gwarancja Schmutz.

Fi.18
50 PLN
29955

1943 23. rocznica odzyskania dostępu do Bałtyku, gwarancja.

Fi.18
35 PLN
29956

Fi.18
40 PLN
29957

Fi.19
180 PLN
29958

Fi.19-21
120 PLN
29959

1943 400-lecie śmierci Mikołaja Kopernika, seria czysta, gwarancja Schmutz.

Fi.19-21
150 PLN
29960

1943 400-lecie śmierci Mikołaja Kopernika, seria stemplowana, gwarancja.

Fi.19-21
100 PLN
29961

1943 400-lecie śmierci Mikołaja Kopernika, seria czysta, gwarancja.

Fi.19-21
120 PLN
29962

1943 400-lecie śmierci Mikołaja Kopernika, seria kasowana, gwarancja.

Fi.19-21
130 PLN
29963

1943 kartka obiegowa z biblioteki obozowej, gwarancja Schmutz.

Fi.22
160 PLN
29964

Fi.22 P2
1 200 PLN
29965

1943-44 Hetmani, seria kasowana na wycinkach, gwarancja Schmutz.

Fi.22-30
180 PLN
29966

1943-44 Hetmani, seria kasowana na dużych wycinkach, znaczek za 100 fen. na grzecznościowo poleconej karcie z dodatkowym stemplem propagandowym "WYSTAWA KONKURS NA ZAGRODĘ", gwarancja.

Fi.22-30
250 PLN
29967

1943-44 Hetmani, seria czysta, gwarancja.

Fi.22-30
160 PLN
29968

1943 Hetmani, czerwony znaczek z Janem Zamoyskim na pocztówce ozdobionej drzeworytem autorstwa Mariana Puchalskiego przedstawiającym katedrę we Lwowie, ostemplowany 22.XI kasownikiem okolicznościowym "LEOPOLIS SEMPER FIDELIS"; dobry stan zachowania; gwarancja.

120 PLN
29969

1943 Hetmani, czerwony znaczek z Janem Zamoyskim skasowany 2.V.44 stemplem okolicznościowym z okazji rocznicy bitwy o Górę Świętej Anny w czasie III Powstania Śląskiego na pocztówce ozdobionej drzeworytem, którego autorem jest Marian Stępień, przedstawiającym kościół św.Jadwigi w Pszczynie; na odwrocie napis POCZTÓWKA; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

120 PLN
29970

1943 Hetmani, luzaki na wycinkach, gwarancja.

Fi.23, 24, 28
25 PLN
29971

1943 grafika obozowa ze stemplem okolicznościowy Dni Książki.

Fi.24
80 PLN
29972

1943 kasownik okolicznościowy z okazji 25 rocznicy odzyskania niepodległości.

Fi.24
70 PLN
29973

1943 Hetmani, luzak z serii.

Fi.24
15 PLN