Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
29934 |
1942 odbitka pracy konkursowej na papierze bibułkowym, jedna z 27 odbitek autorskich, która była wydrukowana na konkurs projektów znaczków obozowych z okazji wystawy filatelistycznej. | |
| 70 PLN | |
29935 |
| 70 PLN | |
29936 |
| 70 PLN | |
29937 |
| 70 PLN | |
29938 |
| 70 PLN | |
29939 |
| 70 PLN | |
29940 |
| 70 PLN | |
29941 |
| 70 PLN | |
29942 |
| 70 PLN | |
29943 |
| 70 PLN | |
29944 |
| 70 PLN | |
29945 |
| 70 PLN | |
29946 |
| 70 PLN | |
29947 |
| 70 PLN | |
29948 |
1942 grafika obozowa przedstawiająca zawodników grających w siatkówkę z napisem "19.VII. TOWARZYSKI TURNIEJ SIATKÓWKI SITWY WOLDENBERG 1942", inicjały autorów grafiki "MK" - grafika sporządzona przez Stefana Michalskiego według projektu Jana Knothe, dobry stan zachowania, rozmiar grafiki 68 x 88 mm. | |
| 1 000 PLN | |
29949 |
1942 grafika obozowa autorstwa Eugeniusz Pichella, wymiary grafiki 120 x 82 mm, grafika na papierze bibułkowym zagiętym w pionie, na dole częściowo obcięty podpis autora. | |
| 1 000 PLN | |
29950 |
1942 "Hubertus" - piękna grafika autorstwa M. Puchalskiego, wymiary grafiki 120 x 154 mm, na dole podpis autora. | |
| 1 000 PLN | |
29951 |
1943 400-lecie śmierci Mikołaja Kopernika, kasowana seria znaczków z bloku, gwarancja. | Fi.(bl.4) |
| 200 PLN | |
29952 |
1943 Pochodnia, znaczek z 10 fen na papierze białym gładkim bibułkowym na karcie pocztowej ozdobionej wielkanocną ilustracją, wysłanej 24.IV, dodatkowo stempel propagujący wystawę drzeworytu "DRUGA WYSTAWA DRZEWORYTU"; gwarancja Schmutz. | Fi.16x |
| 200 PLN | |
29953 |
1943 Pochodnia, znaczek z 10 fen na papierze białym gładkim bibułkowym na karcie pocztowej ozdobionej wielkanocną ilustracją wysłanej 24.IV, dodatkowy stempel propagandowy "DRUGA WYSTAWA DRZEWORYTU" z błędem "DRZWORYTU zamiast "DRZEWORYTU"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.16x |
| 180 PLN | |
29954 |
1943 23. rocznica odzyskania dostępu do Bałtyku, znaczek za 10+15 f. z plamką na falach, gwarancja Schmutz. | Fi.18 |
| 50 PLN | |
29955 |
1943 23. rocznica odzyskania dostępu do Bałtyku, gwarancja. | Fi.18 |
| 35 PLN | |
29956 |
1943 23. rocznica odzyskania dostępu do Bałtyku, kasowany znaczek za 10+15 f. z plamką na falach, gwarancja. | Fi.18 |
| 40 PLN | |
29957 |
1943 kartka z obiegu pocztowego ze stemplem okolicznościowym "400-lecie śmierci Mikołaja Kopernika", dwuwierszowy stempelek "KOŁO FILATELISTÓW OBÓZ OF.IIC", gwarancja Schmutz. | Fi.19 |
| 180 PLN | |
29958 |
1943 400-lecie śmierci Mikołaja Kopernika, seria znaczków skasowana na karcie; gwarancja. | Fi.19-21 |
| 120 PLN | |
29959 |
1943 400-lecie śmierci Mikołaja Kopernika, seria czysta, gwarancja Schmutz. | Fi.19-21 |
| 150 PLN | |
29960 |
1943 400-lecie śmierci Mikołaja Kopernika, seria stemplowana, gwarancja. | Fi.19-21 |
| 100 PLN | |
29961 |
| 120 PLN | |
29962 |
1943 400-lecie śmierci Mikołaja Kopernika, seria kasowana, gwarancja. | Fi.19-21 |
| 130 PLN | |
29963 |
1943 kartka obiegowa z biblioteki obozowej, gwarancja Schmutz. | Fi.22 |
| 160 PLN | |
29964 |
1943 Hetmani - Jan Zamojski, unikalna próba znaczka za 5 f. autorstwa Eugeniusza Pichella, odbita z pojedynczej kliszy w kolorze granatowoczerwonym w minimalnym nakładzie 10 sztuk, na odwrocie charakterystyczny stempelek "P", gwarancja Schmutz. | Fi.22 P2 |
| 1 200 PLN | |
29965 |
1943-44 Hetmani, seria kasowana na wycinkach, gwarancja Schmutz. | Fi.22-30 |
| 180 PLN | |
29966 |
1943-44 Hetmani, seria kasowana na dużych wycinkach, znaczek za 100 fen. na grzecznościowo poleconej karcie z dodatkowym stemplem propagandowym "WYSTAWA KONKURS NA ZAGRODĘ", gwarancja. | Fi.22-30 |
| 250 PLN | |
29967 |
1943-44 Hetmani, seria czysta, gwarancja. | Fi.22-30 |
| 160 PLN | |
29968 |
1943 Hetmani, czerwony znaczek z Janem Zamoyskim na pocztówce ozdobionej drzeworytem autorstwa Mariana Puchalskiego przedstawiającym katedrę we Lwowie, ostemplowany 22.XI kasownikiem okolicznościowym "LEOPOLIS SEMPER FIDELIS"; dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.23 |
| 120 PLN | |
29969 |
1943 Hetmani, czerwony znaczek z Janem Zamoyskim skasowany 2.V.44 stemplem okolicznościowym z okazji rocznicy bitwy o Górę Świętej Anny w czasie III Powstania Śląskiego na pocztówce ozdobionej drzeworytem, którego autorem jest Marian Stępień, przedstawiającym kościół św.Jadwigi w Pszczynie; na odwrocie napis POCZTÓWKA; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.23 |
| 120 PLN | |
29970 |
1943 Hetmani, luzaki na wycinkach, gwarancja. | Fi.23, 24, 28 |
| 25 PLN | |
29971 |
1943 grafika obozowa ze stemplem okolicznościowy Dni Książki. | Fi.24 |
| 80 PLN | |
29972 |
1943 kasownik okolicznościowy z okazji 25 rocznicy odzyskania niepodległości. | Fi.24 |
| 70 PLN | |
29973 |
1943 Hetmani, luzak z serii. | Fi.24 |
| 15 PLN | |