Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
23773 |
1945 całostka wydania prowizorycznego z ilustracją 59 stemplowana grzecznościowo kasownikiem Krasnystaw. | Fi.Cp89 |
| 100 PLN | |
23774 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 2 z obiegu pocztowego z Mysłowic, stempel cenzury wojskowej nr 2058. | Fi.Cp91I |
| 120 PLN | |
23775 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 3 z obiegu pocztowego z Łodzi, stempel cenzury wojskowej nr 860. | Fi.Cp91I |
| 120 PLN | |
23776 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 3 z obiegu pocztowego z Orzegowa, stempel cenzury wojskowej nr 1979. | Fi.Cp91I |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
23777 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 2 z obiegu pocztowego z Poznania, stempel cenzury wojskowej nr 867. | Fi.Cp91I |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
23778 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 3 z obiegu pocztowego z Radomia, stempel cenzury wojskowej nr 1737, dziury po archiwizacji. | Fi.Cp91I |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
23779 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 1a z obiegu pocztowego z Radomia, stempel cenzury wojskowej nr 1736. | Fi.Cp91I |
| 120 PLN | |
23780 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Torunia. | Fi.Cp91I |
| 120 PLN | |
23781 |
1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego z poddrukiem "MIEJSCE NA ZNACZEK" i napisem ŁÓDŹ, nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 3 - DEMOKRACJA TO NASZA SIŁA, karta czysta w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Cp91I |
| 225 PLN SPRZEDANY | |
23782 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 2 z obiegu pocztowego z Torunia, stempel cenzury wojskowej nr 843. | Fi.Cp91II |
| 140 PLN SPRZEDANY | |
23783 |
1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (bez napisu ŁÓDŹ) nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 6 - "Obywatelu! Kształć się zawodowo", karta przesłana 4.VIII miejscowo w Warszawie; bardzo dobry stan zachowania (lekko odciśnięty ślad spinacza). | Fi.Cp92I |
| 160 PLN | |
23784 |
1945 kartka z Kalisza do Rembertowa, hasło propagandowe nr 3. | Fi.Cp92 |
| 60 PLN | |
23785 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 2 z obiegu pocztowego z Krakowa, stempel cenzury wojskowej nr 1703. | Fi.Cp92 |
| 90 PLN | |
23786 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 2 z obiegu pocztowego z Piłki. | Fi.Cp92 |
| 80 PLN | |
23787 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 6 z obiegu pocztowego z Radomia, stempel cenzury wojskowej nr 1740. | Fi.Cp92 |
| 100 PLN | |
23788 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 7b z obiegu pocztowego z Warszawy. | Fi.Cp92 |
| 70 PLN | |
23789 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 7b z obiegu pocztowego z Chełmna, stempel cenzury wojskowej nr 1512. | Fi.Cp92 |
| 90 PLN SPRZEDANY | |
23790 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 8 z obiegu pocztowego z Kalisza. | Fi.Cp92 |
| 70 PLN | |
23791 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Złaków Kościelnych, stempel cenzury wojskowej nr 2175, urwany narożnik kartki. | Fi.Cp92 |
| 60 PLN | |
23792 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 1a z obiegu pocztowego z Włoszczowej, stempel cenzury wojskowej nr 1788. | Fi.Cp92II |
| 90 PLN | |
23793 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 1a z obiegu pocztowego z Żychlina, stempel cenzury wojskowej nr 1114. | Fi.Cp92II |
| 90 PLN | |
23794 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 2 z obiegu pocztowego z Łodzi, stempel cenzury wojskowej nr 1088. | Fi.Cp92II |
| 90 PLN | |
23795 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 1a, całostka uszkodzona. | Fi.Cp92II |
| 10 PLN | |
23796 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 8 z obiegu pocztowego z Olsztyna, stempel cenzury wojskowej nr 1504. | Fi.Cp92II |
| 80 PLN | |
23797 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Opoczna. | Fi.Cp92II |
| 70 PLN | |
23798 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Łodzi. | Fi.Cp92II |
| 70 PLN | |
23799 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 5 z obiegu pocztowego z Piotrkowa Trybunalskiego, stempel cenzury wojskowej nr 1103. | Fi.Cp92II |
| 90 PLN | |
23800 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 3 z obiegu pocztowego z Łodzi, dziurki po archiwizacji. | Fi.Cp92II |
| 60 PLN | |
23801 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 8 z obiegu pocztowego z Łodzi, stempel cenzury wojskowej nr 1027. | Fi.Cp92II |
| 70 PLN | |
23802 |
1945 Pomnik Władysława Jagiełły w Krakowie, całostka na papierze seledynowym wysłana 4.9 z Kielc do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania (lekko odciśnięty ślad spinacza). | Fi.Cp93 |
| 60 PLN | |
23803 |
1945 kartka na kartonie seledynowym z obiegu pocztowego z Warszawy, kartka złamana w pionie. | Fi.Cp93s |
| 30 PLN | |
23804 |
1945 kartka na kartonie seledynowym z obiegu pocztowego z Rzeszowa, dziury po archiwizacji. | Fi.Cp93s |
| 20 PLN | |
23805 |
1945 kartka na kartonie kremowym z obiegu pocztowego z Radomia. | Fi.Cp93u |
| 35 PLN | |
23806 |
1945 kartka na kartonie kremowym z obiegu pocztowego z Warszawy. | Fi.Cp93x |
| 35 PLN | |
23807 |
1945 kartka na kartonie kremowym z obiegu pocztowego z Otwocka. | Fi.Cp93x |
| 30 PLN | |
23808 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp94A |
| 30 PLN | |
23809 |
1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura typu 2 (33 mm) w układzie poziomym. | Fi.Cp94A t.1 |
| 40 PLN | |
23810 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym. | Fi.Cp94B |
| 40 PLN | |
23811 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym i numerem druku nonparelem. | Fi.Cp95AI |
| 30 PLN | |
23812 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie szarobiałym, sygnatura typu 1 (31,7 mm) w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem; karta wysłana 4.9.1946 z Poznania do Warszawy. | Fi.Cp95AIIx |
| 15 PLN | |