Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
23893 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16a. | Fi.Cp119Ia |
| 35 PLN | |
23894 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b. | Fi.Cp119Ib |
| 35 PLN | |
23895 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b. | Fi.Cp119Ib |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
23896 |
1949wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8. | Fi.Cp120 |
| 60 PLN | |
23897 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9. | Fi.Cp120 |
| 30 PLN | |
23898 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9. | Fi.Cp120 |
| 30 PLN | |
23899 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9. | Fi.Cp120 |
| 30 PLN | |
23900 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8. | Fi.Cp120 |
| 30 PLN | |
23901 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8, papier x, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.Cp120 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
23902 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8. | Fi.Cp120 |
| 30 PLN | |
23903 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 10. | Fi.Cp120 |
| 30 PLN | |
23904 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 10. | Fi.Cp120 |
| 30 PLN | |
23905 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11. | Fi.Cp120 |
| 30 PLN | |
23906 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (ilustracja 4 - Aleksander Gierymski) z czarnym nadrukiem typu 14, czysta, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121 |
| 100 PLN | |
23907 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Mikołaj Rej) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie kasownikiem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090). | Fi.Cp121 |
| 30 PLN | |
23908 |
1949 wydanie prowizoryczne, zestaw 14 kart z nadrukiem typ 15 na kartkach z różnymi ilustracjami. | Fi.Cp121I |
| 400 PLN | |
23909 |
1949 wydanie prowizoryczne, zestaw 14 kart z nadrukiem typ 14 na kartkach z różnymi ilustracjami. | Fi.Cp121I |
| 350 PLN | |
23910 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 6 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 15 i z hasłem propagandowym 16c. | Fi.Cp121II |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
23911 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 17 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 14 i z hasłem propagandowym 16c. | Fi.Cp121II |
| 60 PLN | |
23912 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 9 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 14 i z hasłem propagandowym 16c. | Fi.Cp121II |
| 60 PLN | |
23913 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 7 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 14 i z hasłem propagandowym 16c. | Fi.Cp121II |
| 70 PLN | |
23914 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 10 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 14 i z hasłem propagandowym 16c. | Fi.Cp121II |
| 60 PLN | |
23915 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 na kartonie szarobiałym szorstkim grubym (w) z nadrukiem typu 12. | Fi.Cp122 |
| 50 PLN | |
23916 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartki w różnych odmianach papieru z obiegu pocztowego. | Fi.Cp122 |
| 50 PLN | |
23917 |
1950 karta "walka o pokój" dofrankowana znaczkiem obowiązkowej dopłaty 5 zł na odbudowę Warszawy, wysłana 19.07 z Pruszkowa do Mikołajek; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp123, 513 |
| 50 PLN | |
23918 |
1950 Bolesław Bierut, 10 zł, z hasłem propagandowym 19, sygnatura VI.50. | Fi.Cp124 |
| 20 PLN | |
23919 |
1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych). | Fi.Cp125-30 |
| 150 PLN | |
23920 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |
23921 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 15 PLN | |
23922 |
1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta. | Fi.Cp128 |
| 15 PLN | |
23923 |
1951 propaganda PKO. | Fi.Cp130 |
| 15 PLN | |
23924 |
1952 koperty "Bierut", komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, sygnatura XI-51, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.180.-). | Fi.Ck13 |
| 150 PLN | |
23925 |
1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck14a |
| 270 PLN | |
23926 |
1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe H. | Fi.Ck14ya |
| 35 PLN | |
23927 |
1952 wycofane koperty 12I drukowane z X walca z hasłami propagandowymi A i B (komplet), ponownie dopuszczone do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkami opłaty nr.606 i nadrukowane stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck15Ib |
| 300 PLN | |
23928 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 23 (Fi.36.-). | Fi.Cp131 |
| 20 PLN | |
23929 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 21b-23. | Fi.Cp132 |
| 40 PLN | |
23930 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-18b. | Fi.Cp132 |
| 40 PLN | |
23931 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-23. | Fi.Cp132 |
| 40 PLN | |
23932 |
1952 Kongres Obrońców Pokoju we Wiedniu, karta z ilustracją autorstwa Jana Marcina Szancera (Fi.30.-). | Fi.Cp134 |
| 15 PLN | |