Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
23613 |
1920 całostka do korespondencji zagranicznej z hasłem propagandowym. | Fi.Cp33 |
| 35 PLN | |
23614 |
1920 karta do korespondencji zagranicznej za 40(50) f. | Fi.Cp33 |
| 60 PLN | |
23615 |
1920 całostka przeznaczona do korespondencji zagranicznej z dwujęzycznym tekstem propagandowym. | Fi.Cp33 |
| 50 PLN | |
23616 |
| 80 PLN | |
23617 |
1920 kartka bez napisu propagandowego z linią dzielącą kartkę pod literą P (Am). | Fi.Cp35I |
| 40 PLN | |
23618 |
1920 kartka wydania obiegowego bez hasła propagandowego. | Fi.Cp35I |
| 40 PLN | |
23619 |
1920kartka bez hasła propagandowego. | Fi.Cp35I |
| 30 PLN | |
23620 |
1920 kartka z hasłem propagandowym E. | Fi.Cp35II |
| 60 PLN | |
23621 |
1920 karta do korespondencji zagranicznej za 1(1,25) mk; karta podwójna do korespondencji zagranicznej 1+1(1,25+1,25) mk; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp36-37 |
| 300 PLN | |
23622 |
1920 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią. | Fi.Cp37 |
| 120 PLN | |
23623 |
1920 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty - 20 mk "Siewca", dofrankowane w związku ze wzrostem taryfy pocztowej, telegram nadano 11.XI.22 z Krakowa do Łodzi, na odwrocie wyliczenia opłaty; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Ct11a |
| 200 PLN | |
23624 |
1920 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty - 20 mk "Siewca" na telegram wysłany 24/2/23 z miejscowości Posada Olchowska do Białej; walor w doskonałym stanie zachowania. | Fi.Ct11 |
| 105 PLN SPRZEDANY | |
23625 |
1921 kartka z hasłem propagandowym C. | Fi.Cp35I |
| 60 PLN | |
23626 |
1921 kartka z Warszawy 22.IV.21 do Wiednia. | Fi.Cp38 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
23627 |
1921 całostka z usterką w postaci uszkodzonej litery P w POCZTOWA. | Fi.Cp38 |
| 40 PLN | |
23628 |
1921 całostka do obrotu krajowego. | Fi.Cp38 |
| 20 PLN | |
23629 |
| 40 PLN | |
23630 |
| 50 PLN | |
23631 |
1921kartka do obrotu krajowego. | Fi.Cp40I |
| 25 PLN | |
23632 |
1921 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią. | Fi.Cp41 |
| 80 PLN | |
23633 |
1921-1922 karta podwójna do obrotu krajowego za 8+8 mk. | Fi.Cp41 |
| 80 PLN | |
23634 |
1923 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty "duży orzeł" - 80 mk, na telegram wysłany 5/6 z miejscowości Posada Olchowska do Tarnowa; walor w dobrym stanie zachowania (całostka pionowo zgięta). | Fi.Ct13 |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
23635 |
1923 kartka pocztowa wydana przez pocztę bez wydrukowanego znaku opłaty ze względu na hiperinflację. | |
| 60 PLN | |
23636 |
| 15 PLN | |
23637 |
1925 całostka wydania bez sygnatury. | Fi.Cp42 |
| 40 PLN | |
23638 |
1925 całostka z obiegu pocztowego z Bielska. | Fi.Cp42 |
| 15 PLN | |
23639 |
1926 kartka bez sygnatury z obiegu pocztowego z Warszawy. | Fi.Cp42 |
| 10 PLN | |
23640 |
1926 kartka z Trzebini 9.X.26 do Wiednia, sygnatura P.Z.G. 76. | Fi.Cp43I |
| 10 PLN | |
23641 |
1926 całostka z sygnaturą P.Z.G. No 76 - 10.000.000 - 26 z obiegu pocztowego z Wisły. | Fi.Cp43I |
| 10 PLN | |
23642 |
1926 część nadawcza całostki z sygnaturą 486. | Fi.Cp44A |
| 20 PLN | |
23643 |
1926 Kolumna Zygmunta, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, sygnatura (P.Z.G.No 753/2-500000-25), wysłana 4.V.27 ze Lwowa do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp44IA |
| 60 PLN | |
23644 |
1926 kartka z sygnaturą 235-5.000.000-26 z Katowic do Niemiec. | Fi.Cp45 |
| 15 PLN | |
23645 |
1926 całostka do obrotu z zagranicą, minimalne zagniecenia. | Fi.Cp45I |
| 50 PLN | |
23646 |
1926 całostka z Mysłowic do Niemiec. | Fi.Cp45I |
| 20 PLN | |
23647 |
1926 kartka wysłana z Lędzin | Fi.Cp45I |
| 20 PLN | |
23648 |
1926 całostka do obrotu zagranicznego z obiegu z Czyżewa. | Fi.Cp45I |
| 15 PLN | |
23649 |
1927 kartka z Torunia 4.7.27 do Wielkiego Komorska, sygnatura II-1927. | Fi.Cp46 |
| 10 PLN | |
23650 |
1927 część nadawcza całostki z sygnaturą I-927. | Fi.Cp47A |
| 15 PLN | |
23651 |
1928 kartka z sygnaturą II-1928. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
23652 |
1928 kartka z sygnaturą VIII.1928. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |