Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
23853 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
23854 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
23855 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
23856 |
1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart (Fi.1584,-), bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp106 |
| 1 400 PLN | |
23857 |
1948 wydanie wielkanocne, zestaw 10 całostek obiegowych z różnymi ilustracjami. | Fi.Cp107 |
| 300 PLN | |
23858 |
1948 Wiosna Ludów, komplet 20 czystych kartek w idealnym stanie z wszystkimi ilustracjami. Rzadkie jako komplet. | Fi.Cp107 il.1-20 |
| 1 300 PLN | |
23859 |
1948 miesiąc przyjaźni polsko radzieckiej. | Fi.Cp108 |
| 25 PLN | |
23860 |
1948 karta "Miesiąc przyjaźni polsko-radzieckiej" wysłana 20.12 z Sosnowca do Warszawy, znak opłaty unieważniony stemplem okolicznościowym "PORADNIA PRZECIWGRUŹLICZA ZAPOBIEGA WYKRYWA LECZY" (Myślicki 48 121); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp108 |
| 30 PLN | |
23861 |
1948 zabytkowy kościół w Pniowie, karta za 6(8) zł. na kartonie kremowoszarym z sygnaturą VIII 48 - 3.000.000, z nadrukiem typu 7, lekkie przebarwienia, poza tym w ładnym, typowym dla oryginalnego obiegu stanie. | Fi.Cp119 |
| 50 PLN | |
23862 |
1949 kościół w Pniowie, całostka z sygnaturą VIII.47. | Fi.Cp103 |
| 30 PLN | |
23863 |
1949 całostka z obiegu pocztowego z Wrocławia, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp104 |
| 50 PLN | |
23864 |
1949 Bolesław Bierut, zestaw 29 różnych kart z kombinacjami sygnatur i haseł propagandowych. | Fi.Cp109 |
| 150 PLN SPRZEDANY | |
23865 |
1949 Bolesław Bierut, karton kremowoszary gładki, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego. | Fi.Cp109Ix |
| 80 PLN | |
23866 |
1949 Bolesław Bierut, karton żółtobiały, sygnatura I.49, bez hasła propagandowego. | Fi.Cp109I |
| 200 PLN | |
23867 |
1949 Bolesław Bierut, karton kremowoszary gładki, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego. | Fi.Cp109I |
| 60 PLN | |
23868 |
1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w bardzo dobrym stanie zachowania (naturalne wtrącenie - węgielek w kartonie). | Fi.Cp109II |
| 50 PLN | |
23869 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego (układ czcionkowy) - odmiana a: odstęp 0,5mm między "1" i "0", II i V linijka niedokładnie odbite; czysta w doskonałym stanie zachowania. | Fi.Cp110IAa |
| 150 PLN | |
23870 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu łódzkiego, odległość między kreską i cyframi nadruku 18 mm, wysokość kreski 8,5 mm; czysta w doskonałym stanie zachowania. | Fi.Cp110II |
| 150 PLN | |
23871 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu łódzkiego b, wysłana miejscowo w Warszawie; słabszy stan zachowania. | Fi.Cp110IIa |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
23872 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z ilustracją w kolorze oliwkowym z nadrukiem typu 3, dofrankowana i wysłana 31.5.1950 z Opola do Krosna; dobry stan zachowania. | Fi.Cp117 |
| 40 PLN | |
23873 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka ilustrowana z nadrukiem typ 3. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
23874 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją. | Fi.Cp117 |
| 25 PLN | |
23875 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją. | Fi.Cp117 |
| 25 PLN | |
23876 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją. | Fi.Cp117 |
| 25 PLN | |
23877 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp119 |
| 20 PLN | |
23878 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 15 PLN | |
23879 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 20 PLN | |
23880 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z sygnaturą VIII47. | Fi.Cp119 |
| 30 PLN | |
23881 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z sygnaturą VIII47. | Fi.Cp119 |
| 30 PLN | |
23882 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 35 PLN | |
23883 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 35 PLN | |
23884 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 35 PLN | |
23885 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 35 PLN | |
23886 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 35 PLN | |
23887 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 35 PLN | |
23888 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 35 PLN | |
23889 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowym 16. | Fi.Cp119I |
| 40 PLN | |
23890 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowym 16. | Fi.Cp119I |
| 40 PLN | |
23891 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16a. | Fi.Cp119I |
| 35 PLN | |
23892 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b. | Fi.Cp119II |
| 25 PLN | |