Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
35700 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 25, dziurki po archiwizacji. | Fi.Cp76 |
| 10 PLN | |
35701 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13 - wnętrze chaty góralskiej, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia). | Fi.Cp77 |
| 60 PLN | |
35702 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 27 - Hel. | Fi.Cp77 |
| 250 PLN | |
35703 |
1938 koperta - "20-lecie odzyskania niepodległości", dofrankowana i wysłana 30.VI.1939 ze Zbąszynia do Hanoweru. | Fi.Ck10 |
| 15 PLN | |
35704 |
1938 koperta "20-lecie odzyskania niepodległości" wysłana 5.VI.1939 z miejscowości Czarna Wieś do Miechowa. | Fi.Ck10 |
| 15 PLN | |
35705 |
1938 koperta z papeterią w środku. | Fi.Ck10 |
| 25 PLN | |
35706 |
1938 koperta "20-lecie odzyskania niepodległości". | Fi.Ck10 |
| 80 PLN | |
35707 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym H. | Fi.Cp78 |
| 15 PLN | |
35708 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym J. | Fi.Cp78 |
| 15 PLN | |
35709 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe J - TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ; karta z obiegu. | Fi.Cp78II2 |
| 10 PLN | |
35710 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp78I |
| 15 PLN | |
35711 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! minimalnie słabszy stan zachowania. | Fi.Cp78II |
| 15 PLN | |
35712 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! przybrudzenia na froncie. | Fi.Cp78II |
| 10 PLN | |
35713 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! | Fi.Cp78II2 |
| 20 PLN | |
35714 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp79 |
| 20 PLN | |
35715 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938. | Fi.Cp79 |
| 30 PLN | |
35716 |
1938kartka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H. | Fi.Cp80 |
| 10 PLN | |
35717 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
35718 |
1938 całostka z sygnaturą IX-1938 z hasłem propagandowym H. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
35719 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE. | Fi.Cp80 |
| 30 PLN | |
35720 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE. | Fi.Cp80 |
| 30 PLN | |
35721 |
1938 kartka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O, złamany lewy górny narożnik. | Fi.Cp81 |
| 10 PLN | |
35722 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
35723 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym S. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
35724 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE | Fi.Cp81 |
| 25 PLN | |
35725 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODRÓŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM. | Fi.Cp81 |
| 25 PLN | |
35726 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka wysłana z poczty peronowej w Pionkach na 5 dni przed wybuchem wojny. | Fi.Cp81 |
| 10 PLN | |
35727 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938. | Fi.Cp83 |
| 60 PLN | |
35728 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr.51 - Barok (budownictwo kościelne): BEREZWECZ; minimalne, prawie niedostrzegalne przebarwienia. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
35729 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5 - Stanisław Konarski, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
35730 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
35731 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - Mikołaj Rej, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
35732 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko; temat - MUZYKA. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
35733 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 13 - Henryk Sienkiewicz (Nobel w dziedzinie literatury 1905 za powieść "Quo vadis"). | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
35734 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22 - August Cieszkowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
35735 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 9 - Adam Mickiewicz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
35736 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 26. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
35737 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 49, na odwrocie drobne plamki. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
35738 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 50. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
35739 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 16. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |