Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
36020 |
1991 mapa Polski wg. Atlasu Katalońskiego, fałszerstwo na szkodę poczty z sygnaturą na odwrocie, cztery linie, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck90 False |
| 50 PLN | |
36021 |
1991 mapa Polski wg. Atlasu Katalońskiego, fałszerstwo na szkodę poczty bez sygnatury na odwrocie, trzy linie, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck90 False |
| 40 PLN | |
36022 |
| 15 PLN | |
36023 |
1991 mapa Polski wg. Atlasu Katalońskiego, fałszerstwo na szkodę poczty bez sygnatury na odwrocie, przesunięty druk barwy żółtej, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck90 False |
| 15 PLN | |
36024 |
| 15 PLN | |
36025 |
1991 mapa Polski wg. Atlasu Katalońskiego, fałszerstwo na szkodę poczty bez sygnatury na odwrocie, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck90 False |
| 15 PLN | |
36026 |
| 20 PLN | |
36027 |
1991 mapa Polski wg. Atlasu Katalońskiego, fałszerstwo na szkodę poczty, na odwrocie sygnatura, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck90 False |
| 40 PLN | |
36028 |
| 20 PLN | |
36029 |
1991 mapa Polski wg. Atlasu Katalońskiego, fałszerstwo na szkodę poczty bez sygnatury na odwrocie, zakwestionowany znak opłaty całostki, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck90 False |
| 50 PLN | |
36030 |
1991 karty pocztowe czyste, rocznik - 7 sztuk (Fi.14.-). | Fi.Ck89-90, Cp1014-20 |
| 30 PLN | |
36031 |
1992 karty pocztowe czyste, rocznik - 11 sztuk (Fi.21.-). | Fi.Cp1021-31 |
| 20 PLN | |
36032 |
1993 karty pocztowe czyste, rocznik - 45 sztuk (Fi.68.-). | Fi.Ck.91-5, Cp1032-61 |
| 120 PLN | |
36033 |
1994 poczt królów i książąt polskich, koperta okazowa unieważniona stemplem "zerówkowym" w urzędzie pocztowym w Świdwinie. | Fi.Ck97 |
| 20 PLN | |
36034 |
1994 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuk (Fi.54.-). | Fi.Ck98-9, Cp1062-83 |
| 70 PLN | |
36035 |
1996 karty pocztowe czyste, rocznik - 32 sztuk (Fi.80.-). | Fi.Ck100-1, Cp1109-40 |
| 100 PLN | |
36036 |
1999-2001 zestaw kartek pocztowych beznominałowych wydanych na podstawie umowy z Urzędem Pocztowym w Zielonej Górze, 4 normalne kartki i po jednej odmianie, w tym 3 bez druku wszystkich kolorach. | |
| 60 PLN | |
36037 |
2006 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.87.-). | Fi.Cp1389-1419 |
| 120 PLN | |
36039 |
2008 poczta dziecinna. | |
| 10 PLN | |