Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
35780 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Ułani Beliny na patrolu - maj 1915. | Fi.Cp88 |
| 60 PLN | |
35781 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 26 - Ułan nd grobem kolegi na Wołyniu - rok 1916, wysłana 1.VIII z miejscowości Bolesławice (Bolesławiec) do Warszawy; dobry stan zachowania (lewy górny narożnik nadgięty). | Fi.Cp88 |
| 100 PLN | |
35782 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, kartka z ilustracją 27. | Fi.Cp88 |
| 35 PLN | |
35783 |
1944 wydanie prowizoryczne, nadruk delikatny typu I, ilustracja nr 3 Jan Kochanowski. | Fi.Cp89 |
| 300 PLN | |
35784 |
| 200 PLN | |
35785 |
1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (bez napisu ŁÓDŹ) nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 1a, karta wysłana 4.VIII z Bydgoszczy do Sulejówka. | Fi.Cp92 |
| 150 PLN | |
35786 |
1945 kartka z hasłem propagandowym. | Fi.Cp93 |
| 25 PLN | |
35787 |
1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura w układzie poziomym; karta wysłana 30.X z Lublina do Warszawy. | Fi.Cp94A |
| 15 PLN | |
35788 |
| 30 PLN | |
35789 |
| 50 PLN | |
35790 |
| 40 PLN | |
35791 |
| 30 PLN | |
35792 |
| 40 PLN | |
35793 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie szarobiałym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem; karta wysłana z Krakowa 28.X.1946 do Warszawy. | Fi.Cp95AIx |
| 30 PLN | |
35794 |
1946 Belweder 3 zł, sygnatura w układzie poziomym, karta wysłana 8.XI z Brwinowa do Warszawy. | Fi.Cp96IA |
| 15 PLN | |
35795 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim. | Fi.Cp96III |
| 60 PLN | |
35796 |
| 30 PLN | |
35797 |
| 40 PLN | |
35798 |
1947 ofiary Oświęcimia, całostka. | Fi.Cp97 |
| 20 PLN | |
35799 |
1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu za 3 zł, dofrankowana i wysłana 23.9.1948 ze Słupska do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; bardzo dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza). | Fi.Cp97, 431B |
| 30 PLN | |
35800 |
| 80 PLN | |
35801 |
| 50 PLN | |
35802 |
1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu za 6 zł, wysłana 10.4.1948 ze Sławna do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; bardzo dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza). | Fi.Cp98 |
| 40 PLN | |
35803 |
1947 kartka upamiętniająca ofiary w Oświęcimiu. | Fi.Cp98 |
| 30 PLN | |
35804 |
| 30 PLN | |
35805 |
1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana w średnim stanie. | Fi.Cp101 |
| 20 PLN | |
35806 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, całostka. | Fi.Cp102I |
| 25 PLN | |
35807 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii. | Fi.Cp102I |
| 50 PLN | |
35808 |
1947 Ignacy Daszyński, karta z napisem z okazji Kongresu PPS. | Fi.Cp102II |
| 50 PLN | |
35809 |
1948 zamek w Będzinie. | Fi.Cp104 |
| 30 PLN | |
35810 |
1948 zamek w Lanckoronie, karta ilustrowana. | Fi.Cp105 |
| 120 PLN | |
35811 |
| 40 PLN | |
35812 |
1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 17 - Henryk Sienkiewicz (Nobel w dziedzinie literatury 1905 za powieść "Quo vadis"). | Fi.Cp106 |
| 60 PLN | |
35813 |
1948 całostka z ilustracją nr 19. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
35814 |
1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart (Fi.1320,-). | Fi.Cp106 |
| 1 200 PLN | |
35815 |
1948 trzy walczące orły, komplet 22 ilustracji w bardzo dobrym stanie. | Fi.Cp106 il.1-22 |
| 1 100 PLN | |
35816 |
| 30 PLN | |
35817 |
| 90 PLN | |
35818 |
| 90 PLN | |
35819 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem krakowskim, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp110Bb |
| 99 PLN SPRZEDANY | |