Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
5027 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "NARCIARSKIĘ" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.Bl.24 B2 Mi.Bl.26 |
| 40 PLN | |
5028 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "ZAKOPANÉ" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.Bl.24 B3 Mi.Bl.26 |
| 40 PLN | |
5029 |
1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ". | Fi.bl.25 B1 Mi.Bl.27 |
| 20 PLN | |
5030 |
1963 karnet - "700 LAT MIASTA ŻNINA". | Fi.1046 Mi.1190 |
| 25 PLN | |
5031 |
1963 "ORP ISKRA SZKOLI NOWE KADRY OFICERÓW MORSKICH" Gdynia, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 30.VI; temat - ŻAGLOWCE. | Fi.1051 Mi.1195 |
| 20 PLN | |
5032 |
1963 widokówka nadana 7.XI w agencji pokładowej m/s Batory, podczas rejsu do Nowego Jorku. | Fi.1055, 1058, 1241 Mi.1211, 1214, 1387 |
| 60 PLN | |
5033 |
1963 bajki Marii Konopnickiej, seria w arkuszach sprzedażnych, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1216-21ark. Mi.1364-9 |
| 1 500 PLN | |
5034 |
1963 rocznik znaczków czystych (Fi.400.-). | Fi.1222-1308 Mi.1370-1456 |
| 300 PLN | |
5035 |
| 60 PLN | |
5036 |
1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, lewy dolny znaczek z błędem "uszkodzone R w TRAUGUTT - początkowa faza". | Fi.1222s Mi.1370 |
| 40 PLN | |
5037 |
1963 "SESJA NAUKOWA 500-LECIA BITWY MORSKIEJ NA ZALEWIE WIŚLANYM" Elbląg, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 15.IX; temat - ŻAGLOWCE. | Fi.1240 Mi.1388 |
| 20 PLN | |
5038 |
| 100 PLN | |
5039 |
1963 100. rocznica Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, arkusz sprzedażny z parkami w układzie tete - beche, zagięcie między pierwszym i drugim rzędem, lekko uszkodzone dolny i górny brzeg arkusza. | Fi.1244 Mi.1392 |
| 200 PLN | |
5040 |
1963 karty maksimum - gady i płazy, seria 12 sztuk; dobry stan zachowania (kilka kart z minimalnie słabszymi narożnikami); temat - FAUNA, PŁAZY, GADY. | Fi.1245-1256 Mi.1393-1404 |
| 250 PLN | |
5041 |
1963 wielcy Polacy, seria w czworoblokach rozdzielonych międzypolem z nazwą serii na marginesie. | Fi.1263-6 Mi.1411-4 |
| 120 PLN | |
5042 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, seria w arkuszach sprzedażnych, z tym znaczki z błędami: 1267B1, 1267B2, 1268B1, 1268B2, 1268B3, 1269B1. | Fi.1267-9 Mi.1415-7 |
| 400 PLN | |
5043 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 40 gr. z błędem "kropka w 4" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1267 B1 Mi.1415 |
| 35 PLN | |
5044 |
| 30 PLN | |
5045 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, stemplowany arkusz z pustopolami na dolnym marginesie, w arkuszu znaczki z błędami B1, B2 i B4. | Fi.1268 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
5046 |
| 10 PLN | |
5047 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1268 B1 Mi.1416 |
| 30 PLN | |
5048 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ". | Fi.1268B2 Mi.1416 |
| 20 PLN | |
5049 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem "0 uszkodzone z lewej" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1268 B4 Mi.1416 |
| 35 PLN | |
5050 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "3 gwiazdki". | Fi.1268s Mi.1416 |
| 25 PLN | |
5051 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "KOMOSIŁ". | Fi.1268t Mi.1416 |
| 25 PLN | |
5052 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, prawy dolny znaczek z błędem "dwie gwiazdki pod Z". | Fi.1269s Mi.1417 |
| 25 PLN | |
5053 |
| 25 PLN | |
5054 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, prawy znaczek z błędem "krótka stopa". | Fi.1270B1 Mi.1418 |
| 20 PLN | |
5055 |
1963 FDC - "Mistrzostwa Europy w koszykówce", znaczek za 40 gr. z błędem "krótka stopa", gwarancja. | Fi.1270 B1 Mi.1418 |
| 30 PLN | |
5056 |
1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr. w parce, prawy z błędem na poz.2 "krótka stopa", gwarancja. | Fi.1270 B1 Mi.1418 |
| 25 PLN | |
5057 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, lewy znaczek z błędem "1863 zamiast 1963". | Fi.1272B1 Mi.1420 |
| 20 PLN | |
5058 |
1963 FDC - "Mistrzostwa Europy w koszykówce" znaczek za 60 gr. z błędem "1863 zamiast 1963", gwarancja. | Fi.1272 B1 Mi.1420 |
| 30 PLN | |
5059 |
1963 20-lecie LWP, seria w arkuszach sprzedażnych, błędy 1279B2, 1282B1, arkusze na papierze b: 1279, 1281, 1282. | Fi.1277-84 Mi.1425-32 |
| 500 PLN | |
5060 |
1963 XX lecie LWP, czworoblok znaczka za 60 gr., lewy górny z błędem na poz.13 "dwóch pilotów", gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.1279 B2 Mi.1427 |
| 120 PLN | |
5061 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2,50 zł z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1283 B1 Mi.1431 |
| 40 PLN | |
5062 |
1963 XX lecie LWP, czworoblok znaczka za 60 gr., lewy górny z błędem na poz.13 "dwóch pilotów", gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.1283 B1 Mi.1431 |
| 120 PLN | |
5063 |
1963 Dzień Znaczka, arkusz sprzedażny zagięty w połowie. | Fi.1285 Mi.1433 |
| 50 PLN | |
5064 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów, seria w arkuszach sprzedażnych, w tym znaczki z błędami: 1286B1, 1287B1, 1287B2, 1288B1, arkusz 1288 z pustopolami na górnym marginesie. | Fi.1286-8 Mi.1434-6 |
| 400 PLN | |
5065 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1287 B1 Mi.1416 |
| 30 PLN | |
5066 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr. z błędem "0 uszkodzone z lewej" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1287 B4 Mi.1416 |
| 40 PLN | |