Nowa aukcja rozpocznie się wkrótce

Aukcja 57. PRL 1952-1989

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
5027

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "NARCIARSKIĘ" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.Bl.24 B2
Mi.Bl.26 
40 PLN
5028

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "ZAKOPANÉ" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.Bl.24 B3
Mi.Bl.26 
40 PLN
5029

1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ".

Fi.bl.25 B1
Mi.Bl.27 
20 PLN
5030

1963 karnet - "700 LAT MIASTA ŻNINA".

Fi.1046
Mi.1190  
25 PLN
5031

1963 "ORP ISKRA SZKOLI NOWE KADRY OFICERÓW MORSKICH" Gdynia, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 30.VI; temat - ŻAGLOWCE.

Fi.1051
Mi.1195 
20 PLN
5032

1963 widokówka nadana 7.XI w agencji pokładowej m/s Batory, podczas rejsu do Nowego Jorku.

Fi.1055, 1058, 1241
Mi.1211, 1214, 1387
60 PLN
5033

1963 bajki Marii Konopnickiej, seria w arkuszach sprzedażnych, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1216-21ark.
Mi.1364-9 
1 500 PLN
5034

1963 rocznik znaczków czystych (Fi.400.-).

Fi.1222-1308
Mi.1370-1456 
300 PLN
5035

1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, lewy dolny znaczek z błędem "silnie uszkodzone R w TRAUGUTT".

Fi.1222s
Mi.1370 
60 PLN
5036

1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, lewy dolny znaczek z błędem "uszkodzone R w TRAUGUTT - początkowa faza".

Fi.1222s
Mi.1370 
40 PLN
5037

1963 "SESJA NAUKOWA 500-LECIA BITWY MORSKIEJ NA ZALEWIE WIŚLANYM" Elbląg, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 15.IX; temat - ŻAGLOWCE.

Fi.1240
Mi.1388 
20 PLN
5038

1963 20. rocznica powstania getcie warszawskim, narożny wieloblok z numerem walca w narożniku na papierze ze znakiem wodnym III.5, gwarancja i oznaczenie.

Fi.1243 III.5
Mi.1394 
100 PLN
5039

1963 100. rocznica Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, arkusz sprzedażny z parkami w układzie tete - beche, zagięcie między pierwszym i drugim rzędem, lekko uszkodzone dolny i górny brzeg arkusza.

Fi.1244
Mi.1392 
200 PLN
5040

1963 karty maksimum - gady i płazy, seria 12 sztuk; dobry stan zachowania (kilka kart z minimalnie słabszymi narożnikami); temat - FAUNA, PŁAZY, GADY.

Fi.1245-1256
Mi.1393-1404 
250 PLN
5041

1963 wielcy Polacy, seria w czworoblokach rozdzielonych międzypolem z nazwą serii na marginesie.

Fi.1263-6
Mi.1411-4 
120 PLN
5042

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, seria w arkuszach sprzedażnych, z tym znaczki z błędami: 1267B1, 1267B2, 1268B1, 1268B2, 1268B3, 1269B1.

Fi.1267-9
Mi.1415-7 
400 PLN
5043

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 40 gr. z błędem "kropka w 4" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1267 B1
Mi.1415 
35 PLN
5044

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 40 gr. z błędem "kropka w 4" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1267 B1
Mi.1415 
30 PLN
5045

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, stemplowany arkusz z pustopolami na dolnym marginesie, w arkuszu znaczki z błędami B1, B2 i B4.

Fi.1268
Mi.1416 
40 PLN
5046

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1268B1
Mi.1416 
10 PLN
5047

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1268 B1
Mi.1416 
30 PLN
5048

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1268B2
Mi.1416 
20 PLN
5049

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem "0 uszkodzone z lewej" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1268 B4
Mi.1416 
35 PLN
5050

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "3 gwiazdki".

Fi.1268s
Mi.1416 
25 PLN
5051

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1268t
Mi.1416 
25 PLN
5052

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, prawy dolny znaczek z błędem "dwie gwiazdki pod Z".

Fi.1269s
Mi.1417 
25 PLN
5053

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, prawy górny znaczek z błędem "krótka stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418 
25 PLN
5054

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, prawy znaczek z błędem "krótka stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418 
20 PLN
5055

1963 FDC - "Mistrzostwa Europy w koszykówce", znaczek za 40 gr. z błędem "krótka stopa", gwarancja.

Fi.1270 B1
Mi.1418 
30 PLN
5056

1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr. w parce, prawy z błędem na poz.2 "krótka stopa", gwarancja.

Fi.1270 B1
Mi.1418 
25 PLN
5057

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, lewy znaczek z błędem "1863 zamiast 1963".

Fi.1272B1
Mi.1420 
20 PLN
5058

1963 FDC - "Mistrzostwa Europy w koszykówce" znaczek za 60 gr. z błędem "1863 zamiast 1963", gwarancja.

Fi.1272 B1
Mi.1420 
30 PLN
5059

1963 20-lecie LWP, seria w arkuszach sprzedażnych, błędy 1279B2, 1282B1, arkusze na papierze b: 1279, 1281, 1282.

Fi.1277-84
Mi.1425-32 
500 PLN
5060

1963 XX lecie LWP, czworoblok znaczka za 60 gr., lewy górny z błędem na poz.13 "dwóch pilotów", gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.1279 B2
Mi.1427 
120 PLN
5061

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2,50 zł z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1283 B1
Mi.1431 
40 PLN
5062

1963 XX lecie LWP, czworoblok znaczka za 60 gr., lewy górny z błędem na poz.13 "dwóch pilotów", gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.1283 B1
Mi.1431 
120 PLN
5063

1963 Dzień Znaczka, arkusz sprzedażny zagięty w połowie.

Fi.1285
Mi.1433 
50 PLN
5064

1963 wizyta radzieckich kosmonautów, seria w arkuszach sprzedażnych, w tym znaczki z błędami: 1286B1, 1287B1, 1287B2, 1288B1, arkusz 1288 z pustopolami na górnym marginesie.

Fi.1286-8
Mi.1434-6 
400 PLN
5065

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1287 B1
Mi.1416 
30 PLN
5066

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr. z błędem "0 uszkodzone z lewej" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1287 B4
Mi.1416 
40 PLN