Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
4987 |
1961 15. rocznica powstania UNICEF, parka rozdzielona międzypolem. | Fi.1128 Mi.1273 |
| 25 PLN | |
4988 |
1961 XV sesja RWPG, znaczek za 60 gr. z bardzo rzadkim położeniem - III.6 - znaku wodnego, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.1131 Mi.1276 |
| 120 PLN | |
4989 |
1961 FDC - "Owady chronione", 6 kopert (Fi.70.-). | Fi.1132-43 Mi.1277-88 |
| 50 PLN | |
4990 |
1961 owady chronione, znaczek z błędem "chorągiewka przy ZŁ". | Fi.1143B1 Mi.1288 |
| 80 PLN | |
4991 |
1961 Owady chronione, znaczek za 5,60 zł z błędem "chorągiewka przy ZŁ" (13 pozycja w arkuszu) na kopercie FDC; gwarancja Krawczyk. | Fi.1143 B1 Mi.1288 |
| 80 PLN | |
4992 |
1961 rocznik kopert FDC (w tym 2 x 1077-1080, Bl.23; Fi.ponad 200.-). | |
| 135 PLN | |
4993 |
1962 pokaz znaczka - mjr. Jurij Gagarin pierwszy kosmonauta, znaczki na specjalnej kopercie ostemplowane okolicznościowo 12.IV w Warszawie. | Fi.1082-1083 Mi.1226-1227 |
| 20 PLN | |
4994 |
1962 rocznik znaczków czystych (z arkusikiem FIP i blokiem kosmicznym na obydwu odmianach papieru - Fi. ponad 180.-). | Fi.1144-1221 + Ark.1 Mi.1289-1369 + Klb.1 |
| 110 PLN | |
4995 |
1962 20. rocznica powstania PPR, seria w parkach rozdzielonych międzypolem, rzadkie. | Fi.1144-7 Mi.1289-93 |
| 85 PLN | |
4996 |
1962 20. rocznica powstania PRL, seria w parkach rozdzielonych międzypolem. | Fi.1144-8 Mi.1289-92 |
| 90 PLN | |
4997 |
1962 20. rocznica powstania PPR, seria w parkach rozdzielonych pustopolem. | Fi.1144-8 Mi.1289-93 |
| 120 PLN | |
4998 |
1962-1963 zestaw znaczków, wraz z odmianami, zawartych w klaserze jubileuszowym - tom V; aby ułatwić zakup wyłączono z niego: arkusiki FIS (Ark.1149-51a), bloki 27a i b i 29I i II; można je będzie w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to 295 złotych; nabywcy krajowi otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.1144a-1308 Mi.1289-1456 |
| 190 PLN | |
4999 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, seria i blok ostemplowane okolicznościowo na kopertach. | Fi.1149-51a, bl.24 Mi.1294-1296A, Bl.25 |
| 15 PLN | |
5000 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, komplet arkusików. | Fi.1149-51Aark. Mi.1294-6C |
| 320 PLN | |
5001 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, znaczek z błędem "ogonek w literze Ś" w czworobloku. | Fi.1150aB1 Mi.1295 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
5002 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, arkusik za 1.50 zł na bibułkowej przekładce międzyryzowej zamiast na normalnym papierze, fotoatest. | Fi.1151at ark. Mi.1299 |
| 1 600 PLN | |
5003 |
1962 XV Wyścig Pokoju, wieloblok z paskiem znaczków z poz. 14-16 z błędami "kreska zamiast kropki". | Fi.1158B1 Mi.1306 |
| 100 PLN | |
5004 |
1962 XV Wyścig Pokoju, czoroblok, dolne znaczki z błędami "kreska zamiast kropki". | Fi.1158B1 Mi.1306 |
| 30 PLN | |
5005 |
1962 XV Wyścig Pokoju, wieloblok z paskiem znaczków z poz. 9-13 z błędami "kreska zamiast kropki". | Fi.1158B1 Mi.1306 |
| 100 PLN | |
5006 |
1962 XV Wyścig Pokoju, wieloblok z paskiem znaczków z poz. 9-16 z kompletem znaczków z błędami "kreska zamiast kropki". | Fi.1158B1 Mi.1306 |
| 300 PLN | |
5007 |
1962 XV Wyścig Pokoju, znaczek za 60 gr. z błędem "kreska zamiast kropki pomiędzy PRAGA i WARSZAWA", gwarancja. | Fi.1158 B1 Mi.1306 |
| 20 PLN | |
5008 |
1962 XV Wyścig Pokoju, znaczek z błędem "kreska zamiast kropki między PRAGA i WARSZAWA". | Fi.1158s Mi.1306 |
| 15 PLN | |
5009 |
1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, arkusik. | Fi.1189ark. Mi.1337 |
| 35 PLN | |
5010 |
1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, komplet znaczków z przywieszkami: parek, trójek, czwórek. | Fi.1189Pw Mi.1337Zf |
| 30 PLN | |
5011 |
| 40 PLN | |
5012 |
1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, seria w parkach rozdzielonych pustopolem. | Fi.1202-3 Mi.1350-1 |
| 40 PLN | |
5013 |
1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, seria z międzypolami i górnym marginesem. | Fi.1202-3 Mi.1350-1 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
5014 |
1962 Dzień Znaczka 1962, komplet dwóch kart maksimum. | Fi.1205-1206 Mi.1353-1354 |
| 30 PLN | |
5015 |
1962 Rok Korczakowski i bajki Marii Konopmickiej, serie na kopertach FDC. | Fi.1209-14, 1216-21 Mi.1357-62, 1364-9&n |
| 20 PLN | |
5016 |
1962 Rok Korczakowski, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.1209-14ark. Mi.1357-62 |
| 1 300 PLN | |
5017 |
1962 Rok Korczakowski, znaczek za 60 gr. z błędem "dwukropek zamiast kropki po Y w PIERWSZY" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1210 B1 Mi.1358 |
| 30 PLN | |
5018 |
1962 Rok Korczakowski, arkusik sprzedażny znaczka o nominale 2,50 zł. | Fi.1213 Mi.1361 |
| 36 PLN SPRZEDANY | |
5019 |
1962 bajki Marii Konopnickiej, arkusz sprzedażny znaczka za 60gr. | Fi.1217 Mi.1365 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
5020 |
1962-1963 TOM V JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; aby ułatwić zakup wyłączono z niego Ark.1149-1151a FIS, które można w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to 580 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | |
| 420 PLN | |
5021 |
1962 rocznik kopert FDC (w tym 2 x 1149-1151a, b + Bl.24; Fi. ponad 150.-). | |
| 100 PLN | |
5022 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem - FIS, komplet czystych arkusików, a w zasadzie bloków. | Fi.Ark.1149-51a Mi.Klb.1297-99 |
| 400 PLN | |
5023 |
1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, zestaw 5 arkusików o różnych odstępach (4,5mm; 5mm; 5,5mm; 6mm; 6,2mm) pomiędzy dołem napisu "FEDERACJI" na górnym marginesie arkusika, a rysunkiem znaczka; katalog wyróżnia tylko dwa typy arkusików o odstępie 4,5mm i 7,5mm; nieoceniony materiał porównawczy. | Fi.Ark.1189 Mi.Klb.1337 |
| 360 PLN | |
5024 |
1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, arkusik kasowany okolicznościowo, pełna oryginalna guma. | Fi.Ark.1189 Mi.Klb.1337 |
| 100 PLN | |
5025 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, blok z błędem "ogonek Ś na dolnym łuku litery". | Fi.bl.24a B1 Mi.Bl.26 |
| 30 PLN | |
5026 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "żł zamiast zł" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.Bl.24 B1 Mi.Bl.26 |
| 40 PLN | |