Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
5387 |
| 15 PLN | |
5388 |
1987 rocznik kopert FDC (bez Bl.88; Fi.55.-) | |
| 33 PLN | |
5389 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA). | Fi.Ark.2951-2 B1 Mi.Klb.3099-00 |
| 50 PLN | |
5390 |
1987.06.05 blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie FDC, katalog Fischera nawet nie odnotowuje prawdziwej FDC!!! z całą pewnością jedna z najrzadszych i najtrudniejszych do zdobycia kopert FDC z okresu PRL, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen.Jaruzelskim na Zamku; oryginalnych kopert FDC ostemplowanych 5 czerwca 1987 istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk! | Fi.Bl.88 Mi.Bl.102 |
| 800 PLN | |
5391 |
1987 spotkanie Jana Pawła II z gen. Jaruzelskim na zamku w Warszawie, blok czysty. | Fi.Bl.88 Mi.Bl.102 |
| 130 PLN | |
5392 |
1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim, blok na kopercie, skasowany okolicznościowo 08.06 w Warszawie. | Fi.Bl.88 Mi.Bl.102 |
| 400 PLN | |
5393 |
1987 wizyta Jana Pawła II w Polsce, oryginalna paczka zawierająca 100 sztuk bloku nie rozpieczętowana. | Fi.bl.89 Mi.Bl.103 |
| 70 PLN | |
5394 |
1987 "XXII MIĘDZYNARODOW WYSTAWA PSÓW RASOWYCH" Poznań 2, karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 18.X; temat - PIES. | Fi. Cp963 |
| 20 PLN | |
5395 |
| 10 PLN | |
5396 |
| 10 PLN | |
5397 |
1988 ZPM Hipolit Cegielski w Poznaniu, arkusz sprzedażny zagiety w połowie. | Fi.3029 Mi.3177 |
| 36 PLN SPRZEDANY | |
5398 |
1988 rocznik kopert FDC (bez Bl.93; Fi.46.-). | |
| 50 PLN | |
5399 |
1988-1989 TOM XVII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 205 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | |
| 155 PLN | |
5400 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok. | Fi.bl.93 Mi.Bl.107 |
| 55 PLN | |
5401 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
5402 |
1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok czysty. | Fi.Bl.93 Mi.Bl.107 |
| 70 PLN | |
5403 |
1989 Konie, arkusz sprzedażny znaczka o nominale 15 zł. | Fi.3043 Mi.3191 |
| 30 PLN | |
5404 |
| 25 PLN | |
5405 |
| 40 PLN | |
5406 |
1989 wydanie przedrukowe, pasek znaczków z silnie przesuniętym nadrukiem. | Fi.3086MK1 Mi.3234 |
| 40 PLN | |
5407 |
| 1 000 PLN | |
5408 |
1989 głowy wawelskie. Wystawione na licytację są dwa nierozdzielone paski z sąsiednich rolek, wzmocniona punktowo perforacja między paskami. Rolki dostarczane były w "kolumnach" złożonych z 10 rolek. Dwie takie rolki z kolumny pokazuje górne zdjęcie (znaczka 2083).Perforacja między rolkami była nadcinana aby łatwiej było oderwać rolkę z kolumny. W otwartej rolce paski "rozjeżdżają się" prawie same i stad unikalność wystawionego obiektu. Kolumny oryginalnej 10-ciu rolek nie posiada dziś nawet Muzeum we Wrocławiu. Znana jest "kolumna" 4 rolek która posłużyła A.Kiełbasie i S Fołcie do opracowania opisu w ich podręczniku. | Fi.3088 Mi.3236 |
| 300 PLN | |
5409 |
| 250 PLN SPRZEDANY | |
5410 |
1989 rośliny lecznicze, druk na sklejonej wstędze papieru - unikalny sześcioblok znaczka za 1000 zł. z dwoma egzemplarzami z częściowym brakiem rysunku (Fi.-.-), brakujący element z drugiej części wstęgi dołączony do lotu, gwarancja. | Fi.3098 MK3 Mi.3246 |
| 4 000 PLN | |
5411 |
1989 20. rocznica pierwszego lądowania na księżycu, oryginalna paczka zawierająca 100 sztuk bloku nie rozpieczętowana. | Fi.bl.95B Mi.Bl.109A |
| 70 PLN | |
5412 |
1989 znaczek z podobizna gen. Korczyńskiego nie wprowadzony do obiegu. | Fi.XXVIII Mi.VI |
| 70 PLN | |
5413 |
1989 niewydany narożny znaczek z podobizną gen. G.Korczyńskiego. | Fi.XXVIII Mi.VI |
| 100 PLN | |