Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
20298 |
1948 Bolesław Bierut, znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.471 Mi.519 |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
20299 |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
20300 |
| 35 PLN | |
20301 |
1948 Bolesław Bierut, blok legitymacyjny z rzadszym numerem walca na marginesie (Babiński C+6). | Fi.471 Mi.519 |
| 70 PLN | |
20302 |
1948 Bolesław Bierut, narożny znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.471 Mi.519 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
20303 |
1948 Bolesław Bierut, rotograwiura, 3 zł - frankatura pojedyncza, opłacona zgodnie z taryfą widokówka świąteczna (opłata jak za druk najniższej wagi) wysłana 20.12.1949 z Poznania do Gdańska Wrzeszcza; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.471 Mi.519 |
| 40 PLN | |
20304 |
1948 Bolesław Bierut, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.471 Mi.519 |
| 35 PLN | |
20305 |
| 40 PLN | |
20306 |
| 40 PLN | |
20307 |
1948 Bolesław Bierut, blok legitymacyjny. | Fi.471 Mi.519 |
| 15 PLN | |
20308 |
1948 Bolesław Bierut, fragment arkusza znaczka za 3 zł z numerem walca na dolnym marginesie, wieloblok (8x10) złożony poziomo miedzy trzecim, a czwartym rzędem, znaczki z nadrukiem groszy typ 1 w barwie fioletowej. | Fi.471 Mi.622 |
| 90 PLN | |
20309 |
1948 Bolesław Bierut, znaczek z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.471 |
| 35 PLN | |
20310 |
| 35 PLN | |
20311 |
1948 Bolesław Bierut, czworoblok z podwójną perforacją pionową na lewym marginesie, znaczki z dyrekcyjnym nadrukiem groszy typ 1. | Fi.471MK1 Mi.622 |
| 100 PLN | |
20312 |
1948 Bolesław Bierut, znaczek z podwójnym ząbkowaniem poziomym na górnym marginesie, brak gwarancji - nie gwarantuje się znaczków czystych ze stemplem groszy. | Fi.471MK1 Mi.622 |
| 70 PLN | |
20313 |
1948 Bolesław Bierut, czworoblok z podwójnym ząbkowaniem pionowym na lewym marginesie, znaczki z nadrukiem groszy typ 2. | Fi.471MK1 |
| 100 PLN | |
20314 |
1948 Bolesław Bierut, znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.472 Mi.520 |
| 60 PLN | |
20315 |
1948 Bolesław Bierut, parka znaczków z numerem walca na marginesie. | Fi.472 Mi.520 |
| 60 PLN | |
20316 |
| 60 PLN | |
20317 |
| 40 PLN | |
20318 |
1948 Bolesław Bierut, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.472 Mi.520 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
20319 |
| 40 PLN | |
20320 |
1948 Bolesław Bierut, znaczek z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.472 Mi.520 |
| 35 PLN | |
20321 |
1948 Bolesław Bierut, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie - rzadszy walec. | Fi.472 Mi.520 |
| 72 PLN SPRZEDANY | |
20322 |
1948 Bolesław Bierut, 5 zł czworoblok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.5.W.I. - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.472 Mi.520 |
| 50 PLN | |
20323 |
| 40 PLN | |
20324 |
| 40 PLN | |
20325 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
20326 |
| 65 PLN | |
20327 |
1948 Bolesław Bierut, narożna parka z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.472 Mi.520 |
| 36 PLN SPRZEDANY | |
20328 |
1948 Bolesław Bierut, znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.473 Mi.521 |
| 35 PLN | |
20329 |
1948 Bolesław Bierut, znaczek z numerem walca na marginesie.Niedodruk liczb rozrachunkowych. | Fi.473 Mi.521 |
| 35 PLN | |
20330 |
1948 Bolesław Bierut, rotograwiura, 6 zł - frankatura pojedyncza, opłacona zgodnie z taryfą karta pocztowa wysłana 24.12 z Grudziądza do Gdańska; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.473 Mi.521 |
| 40 PLN | |
20331 |
1948 Bolesław Bierut, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie - rzadszy walec. | Fi.473 Mi.521 |
| 60 PLN | |
20332 |
1948 Bolesław Bierut, 6 zł znaczek legitymacyjny z oznaczeniem walca N.1.W.II. - znajdującym się pod 100 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.473 Mi.521 |
| 60 PLN | |
20333 |
1948 Bolesław Bierut, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie. | Fi.473 Mi.521 |
| 40 PLN | |
20334 |
1948 Bolesław Bierut, parka znaczków z numerem walca na marginesie, znaczki z nadrukiem groszy typ 21 w kolorze fioletowym. | Fi.473 Mi.624 |
| 35 PLN | |
20335 |
1948 Bolesław Bierut, znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.474 Mi.522 |
| 35 PLN | |
20336 |
| 40 PLN | |
20337 |
1948 Bolesław Bierut, 10 zł znaczek legitymacyjny z oznaczeniem walca N.4.W.II. - znajdującym się pod 100 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania (przebarwienie tła widoczne na skanie w rzeczywistości praktycznie niewidoczne). | Fi.474 Mi.522 |
| 60 PLN | |