Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 118. Polska Ludowa 1944-1952

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
20298

1948 Bolesław Bierut, znaczek z numerem walca na marginesie.

Fi.471
Mi.519
35 PLN
20299

Fi.471
Mi.519
35 PLN
20300

Fi.471
Mi.519
35 PLN
20301

Fi.471
Mi.519
70 PLN
20302

1948 Bolesław Bierut, narożny znaczek z numerem walca na marginesie.

Fi.471
Mi.519
30 PLN
20303

1948 Bolesław Bierut, rotograwiura, 3 zł - frankatura pojedyncza, opłacona zgodnie z taryfą widokówka świąteczna (opłata jak za druk najniższej wagi) wysłana 20.12.1949 z Poznania do Gdańska Wrzeszcza; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.471
Mi.519
40 PLN
20304

1948 Bolesław Bierut, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie.

Fi.471
Mi.519
35 PLN
20305

Fi.471
Mi.519
40 PLN
20306

Fi.471
Mi.519
40 PLN
20307

1948 Bolesław Bierut, blok legitymacyjny.

Fi.471
Mi.519
15 PLN
20308

1948 Bolesław Bierut, fragment arkusza znaczka za 3 zł z numerem walca na dolnym marginesie, wieloblok (8x10) złożony poziomo miedzy trzecim, a czwartym rzędem, znaczki z nadrukiem groszy typ 1 w barwie fioletowej.

Fi.471
Mi.622
90 PLN
20309

1948 Bolesław Bierut, znaczek z numerem walca na dolnym marginesie.

Fi.471
35 PLN
20310

Fi.471
35 PLN
20311

1948 Bolesław Bierut, czworoblok z podwójną perforacją pionową na lewym marginesie, znaczki z dyrekcyjnym nadrukiem groszy typ 1.

Fi.471MK1
Mi.622
100 PLN
20312

1948 Bolesław Bierut, znaczek z podwójnym ząbkowaniem poziomym na górnym marginesie, brak gwarancji - nie gwarantuje się znaczków czystych ze stemplem groszy.

Fi.471MK1
Mi.622
70 PLN
20313

1948 Bolesław Bierut, czworoblok z podwójnym ząbkowaniem pionowym na lewym marginesie, znaczki z nadrukiem groszy typ 2.

Fi.471MK1
100 PLN
20314

Fi.472
Mi.520
60 PLN
20315

1948 Bolesław Bierut, parka znaczków z numerem walca na marginesie.

Fi.472
Mi.520
60 PLN
20316

Fi.472
Mi.520
60 PLN
20317

Fi.472
Mi.520
40 PLN
20318

Fi.472
Mi.520
45 PLN
20319

Fi.472
Mi.520
40 PLN
20320

Fi.472
Mi.520
35 PLN
20321

1948 Bolesław Bierut, narożny znaczek z numerem walca na dolnym marginesie - rzadszy walec.

Fi.472
Mi.520
72 PLN
20322

1948 Bolesław Bierut, 5 zł czworoblok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.5.W.I. - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.472
Mi.520
50 PLN
20323

Fi.472
Mi.520
40 PLN
20324

Fi.472
Mi.520
40 PLN
20325

Fi.472
Mi.520
40 PLN
20326

Fi.472
Mi.520
65 PLN
20327

1948 Bolesław Bierut, narożna parka z numerem walca na dolnym marginesie.

Fi.472
Mi.520
36 PLN
20328

Fi.473
Mi.521
35 PLN
20329

Fi.473
Mi.521
35 PLN
20330

1948 Bolesław Bierut, rotograwiura, 6 zł - frankatura pojedyncza, opłacona zgodnie z taryfą karta pocztowa wysłana 24.12 z Grudziądza do Gdańska; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.473
Mi.521
40 PLN
20331

Fi.473
Mi.521
60 PLN
20332

1948 Bolesław Bierut, 6 zł znaczek legitymacyjny z oznaczeniem walca N.1.W.II. - znajdującym się pod 100 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.473
Mi.521
60 PLN
20333

Fi.473
Mi.521
40 PLN
20334

Fi.473
Mi.624
35 PLN
20335

Fi.474
Mi.522
35 PLN
20336

Fi.474
Mi.522
40 PLN
20337

1948 Bolesław Bierut, 10 zł znaczek legitymacyjny z oznaczeniem walca N.4.W.II. - znajdującym się pod 100 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania (przebarwienie tła widoczne na skanie w rzeczywistości praktycznie niewidoczne).

Fi.474
Mi.522
60 PLN