Nowa aukcja rozpocznie się wkrótce

Aukcja 118. Polska Ludowa 1944-1952

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
19418

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 65 z błędem "brak części noska cyfry 1", gwarancja i opis Walocha.

Fi.357B2
Mi.390X
90 PLN
19419

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 24 z błędem "brak noska cyfry 1", abklacz nadruku, gwarancja i opis Walocha.

Fi.357B3
Mi.390X
100 PLN
19420

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 28 z błędem "uszkodzona cyfra 4", gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.357B4
Mi.390X
80 PLN
19421

1945 wyzwolenie miast, pasek znaczków z lekko ukośnym nadrukiem, środkowy znaczek z nadrukiem z poz. 78 z błędem "uszkodzona cyfra 4", silny abklacz na odwrocie, fotoatest Walocha.

Fi.357B4
Mi.390X
450 PLN
19422

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 97 z błędem "ścięta litera z", gwarancja i opis Walocha.

Fi.357B6
Mi.390X
75 PLN
19423

1945 wyzwolenia miast, znaczek z poz. 6 z błędem "pogrubiona litera o i wcięcie w literze p", gwarancja i opis Walocha.

Fi.357B8
Mi.390X
90 PLN
19424

1945 wyzwolenie miast, znaczek z przesuniętym w górę nadrukiem - nominał na dole znaczka, błąd z poz. 57 "a ścięte u dołu z prawej", uszkodzona cyfra 3 nominału, gwarancja i opis Walocha.

Fi.357B9 MK3
Mi.390X
360 PLN
19425

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 59 z błędem "uszkodzone drugie a", gwarancja i opis Walocha.

Fi.357B11
Mi.390X
90 PLN
19426

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 59 z błędem "drugie a uszkodzone", gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.357B11
Mi.390X
90 PLN
19427

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 13 z błędem "p ścięte z lewej strony", ciekawy blady nadruk, gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.357B12
Mi.390X
60 PLN
19428

1945 wyzwolenie miast, znaczek z nadrukiem przesuniętym; w pionie - nominał na dole znaczka i poziomie - brak części nadruku.

Fi.357MK
Mi.390X
180 PLN
SPRZEDANY
19429

1945 wyzwolenie miast, znaczek z silnym abklaczem, gwarancja i opis Walocha.

Fi.357MK
Mi.390X
60 PLN
19430

1945 wyzwolenie miast, znaczek z przesuniętym nadrukiem - nominał na dole znaczka, gwarancja.

Fi.357MK
Mi.390X
180 PLN
19431

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 51 z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał na dole znaczka, znaczek stemplowany grzecznościowo, gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.357MK3
Mi.390X
120 PLN
19432

1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 56 z przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał na dole znaczka, błąd "pogrubiona litera o i wcięcie w literze p", gwarancja i opis Walocha.

Fi.357MK3 B8
Mi.390X
280 PLN
19433

1945 wyzwolenie miast, odbitka kontrolna nadruku, gwarancja Jendroszek.

Fi.357P
Mi.390X
250 PLN
SPRZEDANY
19434

1945 wyzwolenie miast, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem z poz. 90 z nadrukiem nominału na dole znaczka i abklaczem, gwarancja Wiatrowski.

Fi.357t
Mi.390X
200 PLN
19435

1945 wyzwolenie miast, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem z poz. 9 z nadrukiem nominału na dole i na marginesie, na marginesie podlepka, znaczek z błędem "drugie a uszkodzone", gwarancja i oznaczenie.

Fi.357t B11
Mi.390X
150 PLN
19436

1945 wydanie łódzkie, znaczek z przesuniętą perforacją.

Fi.358
Mi.391
40 PLN
19437

1945 wydanie łódzkie, 1 zł - frankatura pojedyncza, prawidłowo opłacony list wysłany 27 VII z Łodzi do Grudziądza, znaczek skasowany małym datownikiem ŁÓDŹ 1 śr.24 mm z wyróżnikiem "k", stempelek cenzury wojskowej nr.1022; dobry stan zachowania.

Fi.358
Mi.391
60 PLN
SPRZEDANY
19438

1945 kartka z Skierniewic do Wołomina, stempel cenzury wojskowej nr 1063.

Fi.358
Mi.391
50 PLN
19439

1945 list polecony z Lublina nadany 16.04.45 do Krasnystawu, pasek znaczków wydania łódzkiego z oznaczeniem drukarni na górnym marginesie, prowizoryczny datownik Lublin 1 z ręcznie wpisana datą nadania, na odwrocie stempel cenzury wojskowej 314 i datownik odbiorczy.

Fi.358
Mi.391
300 PLN
19440

1945 I OGÓLNOPOLSKI ZJAZD PRACOWNIKÓW POCZTY I TELEKOMUNIKACJI w POZNANIU, znaczek ostemplowany okolicznościowo 16.6 w Poznaniu (Myślicki 45 002 + 201) na okupacyjnej kopercie Dyrekcji Poczty w Poznaniu.

Fi.358
Mi.391 
80 PLN
19441

1945 "ŚWIĘTO LUDOWE 19-20.V.1945" Warszawa, pierwszy powojenny kasownik okolicznościowy odbity na kopercie (Myślicki 45 001).

Fi.358
25 PLN
19442

1945 kartka polecona z Krakowa do Warszawy, stempel cenzury wojskowej nr 1945, na odwrocie stempel odbiorczy.

Fi.358
40 PLN
19443

1945 wydanie łódzkie, pasek znaczków z silnie przesuniętą perforacją.

Fi.358 MK
Mi.391
70 PLN
19444

1945 wydanie łódzkie, znaczek za 1 zł. z napisem POCZTA POLSKA na górze znaczka, gwarancja i opis MK Schmutz.

Fi.358 MK3
Mi.391
200 PLN
19445

1945 list polecony z Ostrowa Wielkopolskiego 21.6.45 do Dyrekcji Poczt i Telegrafów w Poznaniu, prowizoryczna erka Ostrowa i stempel cenzury wojskowej 2167, dekoracyjna całość.

Fi.358, 364
Mi.391, 395 
140 PLN
19446

1945 wydanie łódzkie, parka znaczków z silnie przesuniętą perforacją.

Fi.358MK
Mi.391
80 PLN
19447

1945 wydanie łódzkie, marginesowa parka znaczków z silnie przesuniętą w pionie perforacją. Ładna prezentacja błędu.

Fi.358MK
Mi.391
175 PLN
SPRZEDANY
19448

1945 wydanie łódzkie, znaczek z silnie przesuniętą perforacją.

Fi.358MK
Mi.391
60 PLN
19449

1945 wydanie łódzkie, znaczki w dolnym rzędzie wydrukowane na zmarszczonym papierze z odstępem w rysunkach znaczków, gwarancja dolne znaczki Walocha.

Fi.358MK
Mi.391
200 PLN
19450

1945 wydanie łódzkie, parka znaczków z podwójnym ząbkowaniem pionowym pomiędzy znaczkami, gwarancja i oznaczenie MK Walocha.

Fi.358MK
Mi.391
100 PLN
19451

1945 wydanie łódzkie, parka znaczków z podwójnym ząbkowaniem poziomym, gwarancja i oznaczenie MK Walocha.

Fi.358MK
Mi.391
100 PLN
19452

1945 wydanie łódzkie, parka znaczków z podwójnym ząbkowaniem poziomym, gwarancja i oznaczenie MK Walocha.

Fi.358MK
Mi.391
100 PLN
19453

1945 wydanie łódzkie, znaczek bez perforacji pionowej na lewym marginesie, gwarancja i oznaczenie MK Walocha.

Fi.358MK
Mi.391
60 PLN
19454

1945 wydanie łódzkie, znaczek z przesuniętą w poziomie perforacją, podwójną pionowa pomiędzy znaczkami.

Fi.358MK1
Mi.391
80 PLN
19455

1945 wydanie łódzkie, bardzo rzadka próba matrycowa znaczka za 1 zł bez napisu "ŁÓDŹ" w barwie oliwkowej o rysunku znaczka większym od wydania definitywnego, na ilustracji definitywny znaczek dla porównania, ślad po podlepce, gwarancja Gryżewski, fotoatest Wysocki.

Fi.358P2
19 000 PLN
19456

1945 wydanie łódzkie, znaczek cięty.

Fi.358nz
Mi.391U
100 PLN
19457

1945 wydanie łódzkie, narożna parka znaczków ciętych.

Fi.358nz
Mi.391U
200 PLN