Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
19418 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 65 z błędem "brak części noska cyfry 1", gwarancja i opis Walocha. | Fi.357B2 Mi.390X |
| 90 PLN | |
19419 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 24 z błędem "brak noska cyfry 1", abklacz nadruku, gwarancja i opis Walocha. | Fi.357B3 Mi.390X |
| 100 PLN | |
19420 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 28 z błędem "uszkodzona cyfra 4", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.357B4 Mi.390X |
| 80 PLN | |
19421 |
1945 wyzwolenie miast, pasek znaczków z lekko ukośnym nadrukiem, środkowy znaczek z nadrukiem z poz. 78 z błędem "uszkodzona cyfra 4", silny abklacz na odwrocie, fotoatest Walocha. | Fi.357B4 Mi.390X |
| 450 PLN | |
19422 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 97 z błędem "ścięta litera z", gwarancja i opis Walocha. | Fi.357B6 Mi.390X |
| 75 PLN | |
19423 |
1945 wyzwolenia miast, znaczek z poz. 6 z błędem "pogrubiona litera o i wcięcie w literze p", gwarancja i opis Walocha. | Fi.357B8 Mi.390X |
| 90 PLN | |
19424 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z przesuniętym w górę nadrukiem - nominał na dole znaczka, błąd z poz. 57 "a ścięte u dołu z prawej", uszkodzona cyfra 3 nominału, gwarancja i opis Walocha. | Fi.357B9 MK3 Mi.390X |
| 360 PLN | |
19425 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 59 z błędem "uszkodzone drugie a", gwarancja i opis Walocha. | Fi.357B11 Mi.390X |
| 90 PLN | |
19426 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 59 z błędem "drugie a uszkodzone", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.357B11 Mi.390X |
| 90 PLN | |
19427 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 13 z błędem "p ścięte z lewej strony", ciekawy blady nadruk, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.357B12 Mi.390X |
| 60 PLN | |
19428 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z nadrukiem przesuniętym; w pionie - nominał na dole znaczka i poziomie - brak części nadruku. | Fi.357MK Mi.390X |
| 180 PLN SPRZEDANY | |
19429 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z silnym abklaczem, gwarancja i opis Walocha. | Fi.357MK Mi.390X |
| 60 PLN | |
19430 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z przesuniętym nadrukiem - nominał na dole znaczka, gwarancja. | Fi.357MK Mi.390X |
| 180 PLN | |
19431 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 51 z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał na dole znaczka, znaczek stemplowany grzecznościowo, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.357MK3 Mi.390X |
| 120 PLN | |
19432 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 56 z przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał na dole znaczka, błąd "pogrubiona litera o i wcięcie w literze p", gwarancja i opis Walocha. | Fi.357MK3 B8 Mi.390X |
| 280 PLN | |
19433 |
1945 wyzwolenie miast, odbitka kontrolna nadruku, gwarancja Jendroszek. | Fi.357P Mi.390X |
| 250 PLN SPRZEDANY | |
19434 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem z poz. 90 z nadrukiem nominału na dole znaczka i abklaczem, gwarancja Wiatrowski. | Fi.357t Mi.390X |
| 200 PLN | |
19435 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem z poz. 9 z nadrukiem nominału na dole i na marginesie, na marginesie podlepka, znaczek z błędem "drugie a uszkodzone", gwarancja i oznaczenie. | Fi.357t B11 Mi.390X |
| 150 PLN | |
19436 |
1945 wydanie łódzkie, znaczek z przesuniętą perforacją. | Fi.358 Mi.391 |
| 40 PLN | |
19437 |
1945 wydanie łódzkie, 1 zł - frankatura pojedyncza, prawidłowo opłacony list wysłany 27 VII z Łodzi do Grudziądza, znaczek skasowany małym datownikiem ŁÓDŹ 1 śr.24 mm z wyróżnikiem "k", stempelek cenzury wojskowej nr.1022; dobry stan zachowania. | Fi.358 Mi.391 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
19438 |
1945 kartka z Skierniewic do Wołomina, stempel cenzury wojskowej nr 1063. | Fi.358 Mi.391 |
| 50 PLN | |
19439 |
1945 list polecony z Lublina nadany 16.04.45 do Krasnystawu, pasek znaczków wydania łódzkiego z oznaczeniem drukarni na górnym marginesie, prowizoryczny datownik Lublin 1 z ręcznie wpisana datą nadania, na odwrocie stempel cenzury wojskowej 314 i datownik odbiorczy. | Fi.358 Mi.391 |
| 300 PLN | |
19440 |
1945 I OGÓLNOPOLSKI ZJAZD PRACOWNIKÓW POCZTY I TELEKOMUNIKACJI w POZNANIU, znaczek ostemplowany okolicznościowo 16.6 w Poznaniu (Myślicki 45 002 + 201) na okupacyjnej kopercie Dyrekcji Poczty w Poznaniu. | Fi.358 Mi.391 |
| 80 PLN | |
19441 |
1945 "ŚWIĘTO LUDOWE 19-20.V.1945" Warszawa, pierwszy powojenny kasownik okolicznościowy odbity na kopercie (Myślicki 45 001). | Fi.358 |
| 25 PLN | |
19442 |
1945 kartka polecona z Krakowa do Warszawy, stempel cenzury wojskowej nr 1945, na odwrocie stempel odbiorczy. | Fi.358 |
| 40 PLN | |
19443 |
1945 wydanie łódzkie, pasek znaczków z silnie przesuniętą perforacją. | Fi.358 MK Mi.391 |
| 70 PLN | |
19444 |
1945 wydanie łódzkie, znaczek za 1 zł. z napisem POCZTA POLSKA na górze znaczka, gwarancja i opis MK Schmutz. | Fi.358 MK3 Mi.391 |
| 200 PLN | |
19445 |
1945 list polecony z Ostrowa Wielkopolskiego 21.6.45 do Dyrekcji Poczt i Telegrafów w Poznaniu, prowizoryczna erka Ostrowa i stempel cenzury wojskowej 2167, dekoracyjna całość. | Fi.358, 364 Mi.391, 395 |
| 140 PLN | |
19446 |
1945 wydanie łódzkie, parka znaczków z silnie przesuniętą perforacją. | Fi.358MK Mi.391 |
| 80 PLN | |
19447 |
1945 wydanie łódzkie, marginesowa parka znaczków z silnie przesuniętą w pionie perforacją. Ładna prezentacja błędu. | Fi.358MK Mi.391 |
| 175 PLN SPRZEDANY | |
19448 |
1945 wydanie łódzkie, znaczek z silnie przesuniętą perforacją. | Fi.358MK Mi.391 |
| 60 PLN | |
19449 |
1945 wydanie łódzkie, znaczki w dolnym rzędzie wydrukowane na zmarszczonym papierze z odstępem w rysunkach znaczków, gwarancja dolne znaczki Walocha. | Fi.358MK Mi.391 |
| 200 PLN | |
19450 |
1945 wydanie łódzkie, parka znaczków z podwójnym ząbkowaniem pionowym pomiędzy znaczkami, gwarancja i oznaczenie MK Walocha. | Fi.358MK Mi.391 |
| 100 PLN | |
19451 |
1945 wydanie łódzkie, parka znaczków z podwójnym ząbkowaniem poziomym, gwarancja i oznaczenie MK Walocha. | Fi.358MK Mi.391 |
| 100 PLN | |
19452 |
| 100 PLN | |
19453 |
1945 wydanie łódzkie, znaczek bez perforacji pionowej na lewym marginesie, gwarancja i oznaczenie MK Walocha. | Fi.358MK Mi.391 |
| 60 PLN | |
19454 |
1945 wydanie łódzkie, znaczek z przesuniętą w poziomie perforacją, podwójną pionowa pomiędzy znaczkami. | Fi.358MK1 Mi.391 |
| 80 PLN | |
19455 |
1945 wydanie łódzkie, bardzo rzadka próba matrycowa znaczka za 1 zł bez napisu "ŁÓDŹ" w barwie oliwkowej o rysunku znaczka większym od wydania definitywnego, na ilustracji definitywny znaczek dla porównania, ślad po podlepce, gwarancja Gryżewski, fotoatest Wysocki. | Fi.358P2 |
| 19 000 PLN | |
19456 |
1945 wydanie łódzkie, znaczek cięty. | Fi.358nz Mi.391U |
| 100 PLN | |
19457 |
1945 wydanie łódzkie, narożna parka znaczków ciętych. | Fi.358nz Mi.391U |
| 200 PLN | |