Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
3486 |
1933 "Opłacono gotówką" - ilustrowana koperta reklamowa (druki) CRESOLAN wysłana 3.2 z Poznania do miejscowości Rozdzień. | |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
3487 |
1933 czysty formularz międzynarodowego przekazu pobraniowego bez sygnatury. | |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
3488 |
1933 czysty formularz wypłaty międzynarodowego przekazu pieniężnego bez sygnatury. | |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
3489 |
1933 kartka Komitetu Ratowania Bazyliki Wileńskiej z wydrukowana opłatą gotówkową wysłana do Warszawy. | |
| 100 PLN | |
3490 |
1934 list polecony ze Lwowa do Pragi. | Fi.214 Mi.242 |
| 30 PLN | |
3491 |
1934 list polecony z agencji pocztowej Warszawa 2 - Kiosk do Lwowa, na odwrocie stempel odbiorczy i pieczęć lakowa. | Fi.238, 254, 258 |
| 80 PLN | |
3492 |
1934 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Kraków - Zakopane nr 139, stempel z wyróżnikiem a. | Fi.243, Cp47B |
| 100 PLN | |
3493 |
1934 "49 PUŁK PIECHOTY" i "OPŁATA ULGOWA /Rozp.M.P.i T. No PW. 501/70 z r. 1933/" - bardzo wyraźnie odciśnięte stemple uprawniające żołnierzy służby czynnej do obniżonej opłaty za korespondencję, list wysłany 5.II z Kołomyi do Baligrodu; minimalnie słabszy stan zachowania (delikatne przebarwienia). | Fi.251 Mi.272 |
| 60 PLN | |
3494 |
1934 list polecony z Lubienia do Warszawy, na odwrocie stemple odbiorcze. | Fi.251, 252, 257 |
| 25 PLN | |
3495 |
1934 list polecony z Stanisławowa do Nowego Sącza. | Fi.251, 254, 255 |
| 15 PLN | |
3496 |
1934 list polecony z Czerniewic koło Włocławka do Warszawy, na odwrocie stemple odbiorcze. | Fi.253, 257 |
| 25 PLN | |
3497 |
1934 list polecony z Żyrardowa 3.10.34 do Warszawy. | Fi.255, 269 Mi.276, 290 |
| 25 PLN | |
3498 |
1934 znaczek z perforacją firmowa "P.B.K." — Powszechny Bank Kredytowy S.A. w Warszawie z oddziału w Krakowie. | Fi.261 |
| 60 PLN | |
3499 |
1934 list nadany w ambulansie pocztowym na trasie Warszawa - Kraków nr 121. | Fi.263 Mi.284 |
| 50 PLN | |
3500 |
1934 list firmowy z Warszawy do Niemiec. | Fi.263 |
| 30 PLN | |
3501 |
1934 perforacja firmowa HFS (śr. dziurek 0,8 mm) - Henryka Francka Synowie, Fabryka Środków Kawowych S. A. w Skawinie, znaczek z dziurkowaniem firmowym skasowany -2.II w Skawinie; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.263G Mi.284 |
| 40 PLN | |
3502 |
| 400 PLN | |
3503 |
| 550 PLN | |
3504 |
1934 I Wszechsłowiańska Wystawa Filatelistyczna w Katowicach, karta pocztowa wysłana 11.05. pocztą lotniczą z terenu wystawy adresowana do Gdańska, okolicznościowa karta do korespondencji lotniczej. | Fi.264-5 Mi.285-6 |
| 250 PLN | |
3505 |
1934 I Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Katowicach, seria stemplowana, gwarancja Krawczyk. | Fi.264-5 Mi.285-6 |
| 180 PLN | |
3506 |
1934 I Wszechsłowiańska Wystawa Filatelistyczna w Katowicach, seria na lotniczym liście poleconym z wystawy do Krakowa, na odwrocie stempel Warszawa 19 Port Lotniczy i stempel odbiorczy. | Fi.264-5 |
| 120 PLN | |
3507 |
| 120 PLN | |
3508 |
| 200 PLN | |
3509 |
| 4 200 PLN | |
3510 |
1934 Wystawa Filatelistyczna - Katowice 1934, seria w czworoblokach pięknie kasowana okolicznościowo, gwarancja Krawczyk. | Fi.264-65 Mi.285-86 |
| 600 PLN | |
3511 |
1934 Wystawa Filatelistyczna - Katowice 1934, seria czysta w pięknym stanie (Fi.650.-), gwarancja Ćwiertnia. | Fi.264-65 Mi.285-86 |
| 600 PLN | |
3512 |
1934 Wystawa Filatelistyczna - Katowice 1934, seria czysta na jednej podlepce, ładny stan zachowania, gwarancja Walocha. | Fi.264-65 Mi.285-86 |
| 200 PLN | |
3513 |
| 160 PLN | |
3514 |
| 200 PLN | |
3515 |
1934 I Wszechsłowiańska Wystaw Filatelistyczna, znaczek stemplowany kasownikiem okolicznościowym wystawy na kopercie wystawy. | Fi.265 Mi.286 |
| 90 PLN | |
3516 |
1934 I Wszechsłowiańska Wystawa Filatelistyczna w Katowicach, znaczek za 30 gr. z unikalnym niekatalogowanym dotąd błędem "uszkodzone i" rzadszym niż katalogowany (Fi.2500.-) błąd "spacja po Wyst.", poza lekkimi śladami z klasera na gumie w ładnym stanie zachowania, przedwojenna sygnatura Nassalski, gwarancja i opis. | Fi.265 B Mi.286 |
| 3 000 PLN | |
3517 |
1934 I Wszechsłowiańska Wystawa Filatelistyczna w Katowicach, znaczek z rzadkim błędem z poz. 75 "spacja po Wyst.", błąd występuje tylko w części nakładu, a przedrukowano tylko 272 arkusze tego znaczka, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.265B1 Mi.286 |
| 2 500 PLN | |
3518 |
| 120 PLN | |
3519 |
1934 Międzynarodowy Turniej Lotniczy Challenge, seria. | Fi.268-9 Mi.289-90 |
| 170 PLN | |
3520 |
| 140 PLN | |
3521 |
1934 międzynarodowy turniej lotniczy Challenge, seria. | Fi.268-9 Mi.289-90 |
| 180 PLN | |
3522 |
1934 Międzynarodowy Turniej Lotniczy Challenge, seria, gwarancja Walocha. | Fi.268-9 Mi.289-90 |
| 120 PLN | |
3523 |
| 180 PLN | |
3524 |
| 150 PLN | |
3525 |
1934 Międzynarodowy Turniej Lotniczy Challenge, seria czysta (Fi.220.-), gwarancja: 20 gr - Perzyński, Falkowski, 30 gr - Schmutz. | Fi.268-69 Mi.289-90 |
| 170 PLN | |