Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
2033 |
| 320 PLN | |
2034 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.26No Mi.25IIK |
| 300 PLN | |
2035 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja. | Fi.26No Mi.25IIK |
| 700 PLN | |
2036 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym w idealnym stanie, znaczek z błędem "krótsza litra A w POLSKA", fotoatest. | Fi.26No (B2) Mi.25II K |
| 800 PLN | |
2037 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.27No Mi.26K |
| 300 PLN | |
2038 |
| 35 PLN | |
2039 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.27a Mi.26 |
| 60 PLN | |
2040 |
| 30 PLN | |
2041 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, ciężka podlepka, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 70 PLN | |
2042 |
1918 drugie wydanie lubelskie - PUŁAWY, oryginalnie kasowany znaczek za 50/60 hal. (Fi.200.-), gwarancja i opis kasownika. | Fi.27a Mi.26 |
| 200 PLN | |
2043 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka kasowanych znaczków za 50/60 hal., prawy z błędem "brak kropki po HAL", sygnowane F.Sambor LUBLIN, gwarancja. | Fi.27a+27a B5 Mi.26 |
| 140 PLN | |
2044 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z bardzo dużym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, sygnowany Rachmanow, gwarancja. | Fi.27a B Mi.26 |
| 80 PLN | |
2045 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwarancja Ryblewski. | Fi.27a B Mi.26 |
| 250 PLN | |
2046 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 37 z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja Schmutz. | Fi.27a B5 Mi.26 |
| 180 PLN | |
2047 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. na wycinku oryginalnie użyty w Olkuszu i dodatkowo z błędem "brak kropki po HAL", ładny stan, gwarancja. | Fi.27a B5 Mi.26 |
| 250 PLN | |
2048 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i oznaczenie. | Fi.27aB5 Mi.26 |
| 40 PLN | |
2049 |
| 250 PLN | |
2050 |
| 240 PLN | |
2051 |
| 180 PLN | |
2052 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "brak kropki po HAL", ciężkie podlepki, gwarancja Mikstein. | Fi.27aNo B5 Mi.24K |
| 200 PLN | |
2053 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z nadrukiem odwróconym i dodatkowo z błędem "brak kropki po HAL" (Fi.900.-), ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.27a No B5 Mi.26 |
| 600 PLN | |
2054 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, ślad po zdjętej podlepce, gwarancja i oznaczenie. | Fi.27b Mi.26 |
| 600 PLN | |
2055 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.28 Mi.27 |
| 50 PLN | |
2056 |
| 100 PLN | |
2057 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z błędem na poz.20 "brak liter TA w POCZTA", ładny stan zachowania, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.28 B10 Mi.27 |
| 120 PLN | |
2058 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowymi uszkodzeniami nadruków na prawych znaczkach "brak liter ZTA", dolny prawy znaczek z charakterystycznym małym A w POLSKA, lekko rozerwana perforacja pomiędzy znaczkami z błędami, gwarancja Jendroszek. | Fi.28 B10 Mi.27 |
| 1 100 PLN | |
2059 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.1950.-), ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz | Fi.28 No Mi.27 |
| 1 400 PLN | |
2060 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z bardzo rzadkim podwójnym nadrukiem, jeden w położeniu odwróconym (Fi.13500.-), dodatkowo nadruk odwrócony z podobnym do B11 błędem "uszkodzone T w POCZTA" za który katalog przewiduje 50% dopłaty (+6750.-), piękny stan, podwójna gwarancja Schmutz. | Fi.28 Non Mi.27 |
| 14 000 PLN | |
2061 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny arkusz znaczka w bardzo dobry stan zachowania, gwarancja (oznaczone dwa błędy; B3, b12, 4xB9 i B10). | Fi.28 ark. Mi.27 |
| 10 000 PLN | |
2062 |
1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "brak liter ZTA w POCZTA", gwarancja. | Fi.28B9 Mi.27 |
| 400 PLN | |
2063 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z błędem "brak ZTA", ciężka podlepka, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.28B9 Mi.28 |
| 160 PLN | |
2064 |
1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "brak liter ZTA w POCZTA", gwarancja Wiatrowski. | Fi.28B10 Mi.27 |
| 400 PLN | |
2065 |
1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "uszkodzone T", gwarancja bez oznaczenia błędu. | Fi.28B11 Mi.27 |
| 650 PLN | |
2066 |
1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "T bez prawej poziomej kreski", gwarancja. | Fi.28B11 Mi.27 |
| 500 PLN | |
2067 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójny - normalnym i odwróconym po stronie gumowanej, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Miszczak. | Fi.28Ndwo Mi.26DD |
| 6 000 PLN | |
2068 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym w pięknym stanie, katalog Fischer 7.800,- zł, gwarancja Schmutz. | Fi.28No Mi.27K |
| 4 500 PLN | |
2069 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "brak prawego ramienia T", rzadkie, gwarancja Schmutz. | Fi.28No B11 Mi.27K |
| 600 PLN | |
2070 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójny - normalnym i odwróconym, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Mikulski,. | Fi.28Non Mi.26DD |
| 9 000 PLN | |
2071 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 50 z nie dodrukiem prawej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.29 Mi.28 |
| 30 PLN | |
2072 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Sławkowa do Będzina nadany 31.01.19, mieszana frankatura ze znaczkiem austriackimi, list ponad dwukrotnie przepłacone, na odwrocie stempel odbiorczy, fotoatest Wiatrowski. | Fi.29 Mi.28 |
| 1 200 PLN | |