Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
1953 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski. | Fi.20a Mi.20A |
| 200 PLN | |
1954 |
1918 drugie wydanie lubelskie, ząbkowanie 12 3/4 z pozycji 20, gwarancja z opisem. | Fi.20a Mi.20a |
| 185 PLN | |
1955 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/3 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja. | Fi.20a B |
| 80 PLN | |
1956 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny arkusz w bardzo dobry stan zachowania, ząbkowanie ZL12¾, gwarancja (oznaczone błędy; B1 i B2). | Fi.20a ark. Mi.20a |
| 10 000 PLN | |
1957 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
1958 |
1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
1959 |
1918 drugie wydanie lubelski, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jungjohann. | Fi.21 Mi.21 |
| 50 PLN | |
1960 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
1961 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z przesuniętym w lewo nadrukiem i błedem "cyfra 3 przerwana na górnym łuku", ładny stan zachowania, gwarancja. | Fi.21 B |
| 30 PLN | |
1962 |
1918 drugie wydanie lubelskie - KRASNOSTAW, oryginalnie kasowany brzegowy znaczek za 3/15 hal. (Fi.100.-) bez jednej trzeciej nadruku, ze względu na brak znaczków nawet tak uszkodzone zaliczono do nakładu i skierowano do eksploatacji, gwarancja i opis kasownika. | Fi.21 MK |
| 250 PLN | |
1963 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym po stronie gumowanej, gwarancja Schmutz, fotoatest | Fi.21Ndwo Mi.21DD |
| 2 900 PLN | |
1964 |
| 240 PLN | |
1965 |
| 200 PLN | |
1966 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.21No Mi.21K |
| 600 PLN | |
1967 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
1968 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
1969 |
| 20 PLN | |
1970 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeŁ", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22aB4 Mi.22b |
| 40 PLN | |
1971 |
| 60 PLN | |
1972 |
| 300 PLN | |
1973 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, prawy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie. | Fi.22aNo B4 Mi.22aK |
| 600 PLN | |
1974 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL", gwarancja Mikulski. | Fi.22aNo B4 Mi.22aK |
| 160 PLN SPRZEDANY | |
1975 |
| 240 PLN | |
1976 |
| 1 000 PLN | |
1977 |
| 450 PLN | |
1978 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.22b Mi.22b |
| 500 PLN | |
1979 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem brązowofioletowym, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 350 PLN | |
1980 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z brzegowym, uszkodzonym po lewej stronie, nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, gwarancja Gryżewski. | Fi.22b B |
| 800 PLN | |
1981 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem brązowofioletowym, lewy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie. | Fi.22bB4 Mi.22b |
| 1 600 PLN | |
1982 |
| 2 000 PLN | |
1983 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka z nadrukiem brązowofioletowym, prawy znaczek z błędem "litery TA obniżone", gwarancja i oznaczenie. | Fi.22bB13 Mi.22b |
| 1 600 PLN | |
1984 |
| 1 000 PLN | |
1985 |
| 500 PLN | |
1986 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w barwie brązowofioletowej, gwarancja. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 900 PLN | |
1987 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z fioletowym nadrukiem odwróconym (Fi.1800.-), ładny stan, gwarancja Gryżewski. | Fi.22b No |
| 1 200 PLN | |
1988 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny arkusz znaczka z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja (oznaczone dwa błędy; B4 i B13). | Fi.22b ark. Mi.22b |
| 20 000 PLN | |
1989 |
| 340 PLN | |
1990 |
| 550 PLN | |
1991 |
| 160 PLN SPRZEDANY | |
1992 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z nadrukami odwróconymi stemplowane w Lublinie na całostce adresowanej do Lubartowa bez obiegu pocztowego, znaczek za 50 hal. z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter TA", fotoatest Berbeka. | Fi.23No, 28No B10, 29No, Cp5 Mi.23K, 27K, 28K |
| 2 000 PLN | |