Aukcja zakończy się 08.07.2024

Aukcja 117. Wydania przedrukowe 1918-1919

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
1953

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.20a
Mi.20A
200 PLN
1954

Fi.20a
Mi.20a
185 PLN
1955

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/3 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja.

Fi.20a B
80 PLN
1956

1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny arkusz w bardzo dobry stan zachowania, ząbkowanie ZL12¾, gwarancja (oznaczone błędy; B1 i B2).

Fi.20a ark.
Mi.20a
10 000 PLN
1957

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
60 PLN
1958

1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja.

Fi.21
Mi.21
20 PLN
1959

Fi.21
Mi.21
50 PLN
1960

Fi.21
Mi.21
20 PLN
1961

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z przesuniętym w lewo nadrukiem i błedem "cyfra 3 przerwana na górnym łuku", ładny stan zachowania, gwarancja.

Fi.21 B
30 PLN
1962

1918 drugie wydanie lubelskie - KRASNOSTAW, oryginalnie kasowany brzegowy znaczek za 3/15 hal. (Fi.100.-) bez jednej trzeciej nadruku, ze względu na brak znaczków nawet tak uszkodzone zaliczono do nakładu i skierowano do eksploatacji, gwarancja i opis kasownika.

Fi.21 MK
250 PLN
1963

Fi.21Ndwo
Mi.21DD
2 900 PLN
1964

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.21No
Mi.21K
240 PLN
1965

Fi.21No
Mi.21K
200 PLN
1966

Fi.21No
Mi.21K
600 PLN
1967

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
1968

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
1969

Fi.22a
Mi.22a
20 PLN
1970

Fi.22aB4
Mi.22b
40 PLN
1971

Fi.22a B4
Mi.22a
60 PLN
1972

Fi.22aNo
Mi.22aK
300 PLN
1973

Fi.22aNo B4
Mi.22aK
600 PLN
1974

Fi.22aNo B4
Mi.22aK
160 PLN
1975

Fi.22b
Mi.22b
240 PLN
1976

Fi.22b
Mi.22b
1 000 PLN
1977

Fi.22b
Mi.22b
450 PLN
1978

Fi.22b
Mi.22b
500 PLN
1979

Fi.22b
Mi.22b
350 PLN
1980

Fi.22b B
800 PLN
1981

Fi.22bB4
Mi.22b
1 600 PLN
1982

Fi.22b B4
Mi.22b
2 000 PLN
1983

Fi.22bB13
Mi.22b
1 600 PLN
1984

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 000 PLN
1985

Fi.22bNo
Mi.22bK
500 PLN
1986

Fi.22bNo
Mi.22bK
900 PLN
1987

Fi.22b No
1 200 PLN
1988

1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny arkusz znaczka z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja (oznaczone dwa błędy; B4 i B13).

Fi.22b ark.
Mi.22b
20 000 PLN
1989

Fi.23No
Mi.23K
340 PLN
1990

Fi.23No
Mi.23K
550 PLN
1991

Fi.23No
Mi.23K
160 PLN
1992

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z nadrukami odwróconymi stemplowane w Lublinie na całostce adresowanej do Lubartowa bez obiegu pocztowego, znaczek za 50 hal. z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter TA", fotoatest Berbeka.

Fi.23No, 28No B10, 29No, Cp5
Mi.23K, 27K, 28K
2 000 PLN