Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
1993 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 35 PLN | |
1994 |
1918 drugie wydanie lubelskie - PIOTRKÓW, oryginalnie kasowany znaczek za 25/40 hal. (Fi.175.-), gwarancja i opis kasownika. | Fi.23a |
| 175 PLN | |
1995 |
| 300 PLN | |
1996 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja Schmutz. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 900 PLN | |
1997 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z odwróconym (Fi.450.-) i uszkodzonym nadrukiem brzegowym "brak P i gwiazdki", poza naturalnym lekkim pęknięciem gumy w pięknym stanie, gwarancja Falkowski. | Fi.23a No B Mi.23A |
| 320 PLN | |
1998 |
| 900 PLN | |
1999 |
| 180 PLN | |
2000 |
| 80 PLN | |
2001 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 25 PLN | |
2002 |
| 30 PLN | |
2003 |
| 80 PLN | |
2004 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
2005 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 60 PLN | |
2006 |
| 120 PLN | |
2007 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z przesuniętym skośnie nadrukiem unieważniony datownikiem w Radomiu, ładny stan zachowania, gwarancja Perzyński. | Fi.24 |
| 30 PLN | |
2008 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja. | Fi.24 B |
| 30 PLN | |
2009 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.360.-), ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.24 No |
| 250 PLN | |
2010 |
| 1 900 PLN | |
2011 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.24No Mi.24K |
| 150 PLN | |
2012 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja. | Fi.24No Mi.24K |
| 700 PLN | |
2013 |
| 200 PLN | |
2014 |
1918 drugie wydanie lubelski, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jungjohann. | Fi.25 Mi.25I |
| 50 PLN | |
2015 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja. | Fi.25No Mi.25IK |
| 900 PLN | |
2016 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 40 PLN | |
2017 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski, Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
2018 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski. | Fi.25a Mi.25I |
| 70 PLN | |
2019 |
| 70 PLN | |
2020 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
2021 |
| 30 PLN | |
2022 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Chęcin nadany 24.02.19 do Kielc, na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja Schmutz. | Fi.25a, 74B Mi.25I, 78 |
| 2 000 PLN | |
2023 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze czarnym z błędami, "brak liter ZTA" na górnym i "brak liter TA na dolnym prawym znaczku, rzadka kombinacja błędów, gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.25a B9, B10 Mi.25I |
| 200 PLN | |
2024 |
1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "brak liter TA", poziome przyłamanie. | Fi.25aB10 Mi.25I |
| 140 PLN | |
2025 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - jednym normalnym i drugim odwróconym po stronie gumowanej, charakterystyczne dla tego błędu zabrudzenie farbą drukarską, bardzo dobry stan zachowania, rzadki błędnodruk znany z jednego pięćdziesięcio znaczkowego arkusza, Fischer 12.000,- zł, fotoatest Schmutz. | Fi.25a Ndwo Mi.25I DD |
| 6 800 PLN | |
2026 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.25aNo Mi.25IK |
| 300 PLN | |
2027 |
| 80 PLN | |
2028 |
| 40 PLN | |
2029 |
| 80 PLN | |
2030 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami w barwie niebieskoczarnej, prawe znaczki z błędami "brak liter TA i ZTA", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25b B9+B10 Mi.25I |
| 1 200 PLN | |
2031 |
| 150 PLN | |
2032 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z nadrukiem niebieskoczarnym, prawy znaczek z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja. | Fi.25bB10 Mi.25I |
| 650 PLN | |