Aukcja zakończy się 08.07.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 117. Wydania przedrukowe 1918-1919

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
1993

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23A
35 PLN
1994

1918 drugie wydanie lubelskie - PIOTRKÓW, oryginalnie kasowany znaczek za 25/40 hal. (Fi.175.-), gwarancja i opis kasownika.

Fi.23a
175 PLN
1995

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk.

Fi.23aNo
Mi.23AK
300 PLN
1996

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK
900 PLN
1997

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z odwróconym (Fi.450.-) i uszkodzonym nadrukiem brzegowym "brak P i gwiazdki", poza naturalnym lekkim pęknięciem gumy w pięknym stanie, gwarancja Falkowski.

Fi.23a No B
Mi.23A 
320 PLN
1998

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, lewy znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i oznaczenie.

Fi.23aNo B5
Mi.23AK
900 PLN
1999

1918 drugie wydanie lubelskie, niekatalogowany znaczek z silnym abklaczem na odwrocie, ząbkowanie 11,5.

Fi.23b
Mi.23B
180 PLN
2000

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z rzadkim ząbkowaniem 11,5, gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.23b
Mi.23B 
80 PLN
2001

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
25 PLN
2002

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
30 PLN
2003

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
80 PLN
2004

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński.

Fi.24
Mi.24
20 PLN
2005

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
60 PLN
2006

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
120 PLN
2007

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z przesuniętym skośnie nadrukiem unieważniony datownikiem w Radomiu, ładny stan zachowania, gwarancja Perzyński.

Fi.24
30 PLN
2008

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja.

Fi.24 B
30 PLN
2009

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.360.-), ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz.

Fi.24 No
250 PLN
2010

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem podwójnym - normalnym i drugim po stronie gumowanej, gwarancja Wiatrowski.

Fi.24Ndw
1 900 PLN
2011

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Łaszkiewicz.

Fi.24No
Mi.24K
150 PLN
2012

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja.

Fi.24No
Mi.24K
700 PLN
2013

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk i Schmutz.

Fi.24No
Mi.26K
200 PLN
2014

1918 drugie wydanie lubelski, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jungjohann.

Fi.25
Mi.25I
50 PLN
2015

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja.

Fi.25No
Mi.25IK
900 PLN
2016

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25I
40 PLN
2017

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski, Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
2018

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.25a
Mi.25I
70 PLN
2019

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.25a
Mi.25I
70 PLN
2020

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
2021

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
2022

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Chęcin nadany 24.02.19 do Kielc, na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja Schmutz.

Fi.25a, 74B
Mi.25I, 78
2 000 PLN
2023

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze czarnym z błędami, "brak liter ZTA" na górnym i "brak liter TA na dolnym prawym znaczku, rzadka kombinacja błędów, gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.25a B9, B10
Mi.25I 
200 PLN
2024

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "brak liter TA", poziome przyłamanie.

Fi.25aB10
Mi.25I
140 PLN
2025

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - jednym normalnym i drugim odwróconym po stronie gumowanej, charakterystyczne dla tego błędu zabrudzenie farbą drukarską, bardzo dobry stan zachowania, rzadki błędnodruk znany z jednego pięćdziesięcio znaczkowego arkusza, Fischer 12.000,- zł, fotoatest Schmutz.

Fi.25a Ndwo
Mi.25I DD
6 800 PLN
2026

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.25aNo
Mi.25IK
300 PLN
2027

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja i opis.

Fi.25b
Mi.25I
80 PLN
2028

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja i opis.

Fi.25b
Mi.25I
40 PLN
2029

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I 
80 PLN
2030

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami w barwie niebieskoczarnej, prawe znaczki z błędami "brak liter TA i ZTA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25b B9+B10
Mi.25I
1 200 PLN
2031

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym z poz. 20 z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25bB10
Mi.25I
150 PLN
2032

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z nadrukiem niebieskoczarnym, prawy znaczek z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja.

Fi.25bB10
Mi.25I
650 PLN