Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
21375 |
1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka do obrotu zagranicznego z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 17.11.38, fotoatest Rzadkosz. | Fi.Cp79 WZÓR |
| 900 PLN | |
21376 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp80 |
| 50 PLN | |
21377 |
1938 kartka z hasłem propagandowym 10 z obiegu pocztowego z 1 września 1939! z Czerniewic koło Włocławka do Torunia. | Fi.Cp81 |
| 120 PLN | |
21378 |
| 50 PLN | |
21379 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka do obrotu zagranicznego pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie w przededniu wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", drobne zagniecenia, fotoatest Rzadkosz. | Fi.Cp83 WZÓR |
| 700 PLN | |
21380 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 4 - Piotr Skarga, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
21381 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 27 - Marcin Leopolita, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
21382 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 12 - Cyprian Norwid, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
21383 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
21384 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32 - Piotr Michałowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
21385 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
21386 |
| 40 PLN | |
21387 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 34. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
21388 |
| 45 PLN | |
21389 |
| 40 PLN | |
21390 |
| 50 PLN | |
21391 |
1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
21392 |
| 50 PLN | |
21393 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 43 - Gotyk PELPLIN; doskonały dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN | |
21394 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15 z obiegu pocztowego z dnia wybuchu II WŚ 1 września 1939 z Sułkowic do Przeginii Narodowej | Fi.Cp86 |
| 150 PLN | |
21395 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
21396 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 3. | Fi.Cp86 |
| 65 PLN SPRZEDANY | |
21397 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 4. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
21398 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 6. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
21399 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 7. | Fi.Cp86 |
| 65 PLN SPRZEDANY | |
21400 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 8. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
21401 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 11. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
21402 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 12. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
21403 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 13 - Henryk Sienkiewicz. | Fi.Cp86 |
| 140 PLN | |
21404 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 14. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
21405 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 22. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
21406 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 26. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
21407 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 27. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
21408 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 33. | Fi.Cp86 |
| 65 PLN SPRZEDANY | |
21409 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 37. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
21410 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 38. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
21411 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 45. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
21412 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka użyta jako kartka po wojnie w 1947 roku wysłana z Wrześni do Londynu, osobliwe. | Fi.Cp86 |
| 120 PLN | |
21413 |
1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
21414 |
1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 48. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |