Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
21255 |
1930 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą X-1928 z obiegu pocztowego z Ustronia. | Fi.Cp49I |
| 200 PLN | |
21256 |
1930 ilustrowana kartka pocztowa wydana przez Polskie Towarzystwo Turystyczne w Krakowie, której koncepcję (wzór) wykorzystano na etapie projektowania całostki ilustrowanej ze znakiem opłaty z Henrykiem Sienkiewiczem, kartki te były wzorowane na ilustrowanych całostkach austriackich z tego okresu, karta z ilustracją Kraków - Sukiennice, doskonały stan zachowania. | |
| 220 PLN | |
21257 |
1930 ilustrowana kartka pocztowa wydana przez Polskie Towarzystwo Turystyczne w Krakowie, której koncepcję (wzór) wykorzystano na etapie projektowania całostki ilustrowanej ze znakiem opłaty z Henrykiem Sienkiewiczem, kartki te były wzorowane na ilustrowanych całostkach austriackich z tego okresu, karta z ilustracją Tyniec - Ruiny zamku, doskonały stan zachowania. | |
| 220 PLN | |
21258 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z sygnaturą II-1928 bez hasła propagandowego. | Fi.Cp48I |
| 70 PLN | |
21259 |
| 100 PLN | |
21260 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 28 - CZARNOHORA, Karpaty Wschodnie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka; czysta, doskonały stan zachowania. | Fi.Cp50IIb |
| 400 PLN | |
21261 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
21262 |
| 90 PLN SPRZEDANY | |
21263 |
| 100 PLN | |
21264 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
21265 |
| 150 PLN SPRZEDANY | |
21266 |
1931 całostka z sygnaturą XI-1931druk rotograwiurą, ilustracja nr 30. | Fi.Cp50IIc |
| 90 PLN SPRZEDANY | |
21267 |
1931 całostka z ilustracją nr 16 Gdynia Widok z Kamiennej Góry z obiegu pocztowego Nowy Bytom. | Fi.Cp50IIc |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
21268 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 23 - Warszawa, Rynek St. Miasta, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta, dobry stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 162 PLN SPRZEDANY | |
21269 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 26, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, bardzo ładny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 124 PLN SPRZEDANY | |
21270 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 5, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, bardzo ładny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
21271 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 4, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, bardzo ładny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN | |
21272 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 7, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, dofrankowana i wysłana z Wilna do Małych Sołecznik, słabszy stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp50IIc |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
21273 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 15, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, dofrankowana i wysłana z Łuczaja do Warszawy, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp50IIc |
| 40 PLN | |
21274 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 25 pierwszego nakładu z sygnaturą XI-1931, linie rotograwiurą, sygnatura długa. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
21275 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 8 pierwszego nakładu z sygnaturą XI-1931, linie rotograwiurą, sygnatura długa. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
21276 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
21277 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
21278 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 10, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
21279 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
21280 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą. | Fi.Cp50IIc |
| 130 PLN SPRZEDANY | |
21281 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 5, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
21282 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
21283 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
21284 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 32, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
21285 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
21286 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 90 PLN SPRZEDANY | |
21287 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 157 PLN SPRZEDANY | |
21288 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 123 PLN SPRZEDANY | |
21289 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 132 PLN SPRZEDANY | |
21290 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 17, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 129 PLN SPRZEDANY | |
21291 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 90 PLN | |
21292 |
1931 Henryk Sienkiewicz, WZÓR - dla celów okazowych i reklamowych część kart pierwszego nakładu oznaczono na znaku opłaty stemplem WZÓR w barwie karminowoczerwonej, karta z ilustracją nr 27 - Hel Port; bardzo rzadki walor w dobrym stanie zachowania; gwarancja Schmutz dodatkowo karta wydania definitywnego z tą sama ilustracją, I nakład, sygnatura VIII-1931; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp50Ia WZÓR, 50Ia |
| 1 800 PLN | |
21293 |
1932 kartka z sygnaturą IX-1933 i hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Warszawy ze stemplem wirnikowym Challenge 1934. | Fi.Cp51 |
| 30 PLN | |
21294 |
1932 całostka z Jedzrzejów z sygnaturą III-1934 i hasłem propagandowym 4. | Fi.Cp51 |
| 40 PLN | |