Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
21335 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 22 nadana jako polecona ze Szczawnicy do Tarnowa | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
21336 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia Poczta Głóna, wysłana 22.I.36 z Warszawy do miejscowości Przybysławice poczta Miechów-Charsznice; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
21337 |
1935 M/S Piłsudski, 32 całostki z kompletem ilustracji, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp68 il. 1-32 |
| 5 400 PLN SPRZEDANY | |
21338 |
1937 Edward Rydz Śmigły, koperta 23 pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie z datą sprzed wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", fotoatest Rzadkosz. | Fi.Ck8 WZÓR |
| 1 500 PLN | |
21339 |
| 30 PLN | |
21340 |
| 80 PLN | |
21341 |
| 25 PLN | |
21342 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z sygnaturą X-1937 z obiegu pocztowego z Warszawy do Francji, wirnik okolicznościowy "XVII FESTIWAL SIMC / Międzynarodowego Towarzystwa / Muzyki Współczesnej / WARSZAWA - KRAKÓW 14-21.IV.1939". | Fi.Cp75 |
| 50 PLN | |
21343 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z sygnaturą X-1937 z obiegu pocztowego z Warszawy do Niemiec, wirnik propagandowy "POLSKI CZERWONY KRZYŻ/ CHRONI - RATUJE/ CZY JESTEŚ JUŻ CZŁONKIEM/ P.C.K." Warszawa 2 (Myślicki 35 104). | Fi.Cp75 |
| 40 PLN | |
21344 |
| 120 PLN | |
21345 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów Fragment pałacu. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |
21346 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 27 - Hel Port. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |
21347 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów, wysłana 27.VII.38 z Lublina do Otwocka; dobry stan zachowania. | Fi.Cp76 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
21348 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 12. | Fi.Cp76 |
| 70 PLN | |
21349 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 29. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN | |
21350 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 22. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN | |
21351 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 14. | Fi.Cp76 |
| 80 PLN | |
21352 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 22 z obiegu pocztowego, Milanówek | Fi.Cp76 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
21353 |
1937 uniwersytet we Lwowie, 32 całostki z kompletem ilustracji, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp76 il. 1-32 |
| 3 800 PLN SPRZEDANY | |
21354 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 10 - Gdynia Okręt szkolny "Dar Pomorza". | Fi.Cp77 |
| 300 PLN | |
21355 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN SPRZEDANY | |
21356 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
21357 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
21358 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
21359 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 9 - Tatry. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
21360 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 10 - Gdynia. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
21361 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
21362 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 12 - Wilno. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
21363 |
| 160 PLN | |
21364 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 24 - Gołuchów. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
21365 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN SPRZEDANY | |
21366 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 16 - Tatry. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
21367 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 25. | Fi.Cp77 |
| 150 PLN | |
21368 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 18 z obiegu pocztowego z Bydgoszczy do Niemiec, złamany prawy dolny narożnik. | Fi.Cp77 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
21369 |
1937 Zamek w Mirze, 32 całostki z kompletem ilustracji, kartki z ilustracja 31 i 32 z niedobitymi kropkami na końcu sygnatury, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp77 il. 1-32 |
| 7 200 PLN | |
21370 |
1938 koperta z sygnaturą V-1937 z obiegu pocztowego z Czarze. | Fi.Ck7 |
| 25 PLN | |
21371 |
1938 koperta Kazimierz Jagiellończyk, z oryginalnym papierem listowym w środku, na odwrocie minimalne, prawie niewidoczne niewielkie przebarwienia. | Fi.Ck10 |
| 50 PLN | |
21372 |
1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka do obrotu krajowego z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 28.11.38, lekkie zagiecie, fotoatest Rzadkosz. | Fi.Cp78 WZÓR |
| 800 PLN | |
21373 |
1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka z krótkim napisem "KARTA POCZTOWA" z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 3. | Fi.Cp78II2 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
21374 |
1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą I-1938 | Fi.Cp79 |
| 75 PLN SPRZEDANY | |