Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
21295 |
1932 całostka druk w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp53 |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
21296 |
1932 druk w sprawach żywnościowych - wieśniaczka (Fi.60.-). | Fi.Cp54 |
| 50 PLN | |
21297 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 28, na odwrocie ślady po podlepkach. | Fi.Cp56 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
21298 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
21299 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
21300 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 28, na odwrocie ślady podlepek. | Fi.Cp57 |
| 90 PLN | |
21301 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 23. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
21302 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 22. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
21303 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 16. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
21304 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 31. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
21305 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 29. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
21306 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
21307 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 15. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
21308 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
21309 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 11. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN | |
21310 |
1933 wydanie prowizoryczne, karty nr.45 o sygnaturach długości 35 mm z czarnym nadrukiem nowej wartości wykonanym w PWPW (cyfra 0 o mniejszym świetle otworu, kreski cieńsze), sygnatura "P.Z.G.Nr.235-5.000.000-25", czysta; karta dofrankowana i wysłana 29.IV.1935 z urzędu Lwów 2 do Krosna, znaki opłaty unieważnione wirnikiem propagandowym "PACZKI ŻYWNOŚCIOWE" (Myślicki 32 113); na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp58IIa |
| 400 PLN | |
21311 |
1933 kartka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego z Warszawy ze stemplem wirnikowym z cytatem J. Piłsudskiego. | Fi.Cp58IIa |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
21312 |
1933 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą krótką. | Fi.Cp58IIa |
| 50 PLN | |
21313 |
1933 wydanie prowizoryczne, karta nr.45 z sygnaturą długości 35 mm z czarnym nadrukiem nowej wartości wykonanym w Drukarni Rolniczej w Warszawie (cyfra 0 o większym świetle otworu, kreski grubsze), dofrankowana i wysłana 15.3.34 z Bydgoszczy do Fordonu; słabszy stan zachowania. | Fi.Cp58Ia |
| 30 PLN | |
21314 |
1933 kartka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego z Warszawy do Wiednia. | Fi.Cp58Ia |
| 30 PLN | |
21315 |
1933 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą krótką. | Fi.Cp58Ia |
| 50 PLN | |
21316 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 16 z obiegu pocztowego z Przemyśla. | Fi.Cp56 |
| 35 PLN | |
21317 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 9 z obiegu pocztowego z Rzeszowa do Krakowa. | Fi.Cp57 |
| 35 PLN | |
21318 |
| 35 PLN | |
21319 |
1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, karta podwójna 10+10/20+20 gr; na części A - nadruk w kolorze niebieskim, na części B - nadruk w kolorze granatowym; dobry stan zachowania. | Fi.Cp60 |
| 300 PLN | |
21320 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 26 i nadrukiem typ I. | Fi.Cp62 |
| 450 PLN | |
21321 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 25 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp62 |
| 40 PLN | |
21322 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 24 z obiegu pocztowego, dziurki po archiwizacji. | Fi.Cp62 |
| 50 PLN | |
21323 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 8. | Fi.Cp63 |
| 300 PLN | |
21324 |
1934 kartka z opłaconą odpowiedzią (cześć nadawcza) z obiegu pocztowego z Jaworzna. | Fi.Cp65A |
| 40 PLN | |
21325 |
1934 godło państwowe - 15 gr, karta podwójna - część na odpowiedź, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 13.II.935 z miejscowości Tłumacz do Lwowa, dobry stan zachowania (Fi.85.-). | Fi.Cp65B |
| 50 PLN | |
21326 |
1934 całostka z sygnaturą IX-1934 z obiegu pocztowego z Katowic do Niemiec. | Fi.Cp67 |
| 40 PLN | |
21327 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa Centralny Instytut Wychowania Fizycznego, wysłana 23.IX.36 z Warszawy do Lwowa; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
21328 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 5 z miejscowego obiegu pocztowego w Bielsku. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
21329 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 19 z doklejonym znaczkiem z obiegu pocztowego z Krechowic do Austrii. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
21330 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 31 z doklejonym znaczkiem z obiegu pocztowego z Warszawy do Austrii, wirnik propagandowy "POLSKI CZERWONY KRZYŻ / CHRONI - RATUJE / CZY JESTEŚ JUŻ CZŁONKIEM / P.C.K." Warszawa 2 (Myślicki 35 104). | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
21331 |
| 40 PLN | |
21332 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 3 z obiegu pocztowego z Koszyłowca. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
21333 |
1935 całostka z ilustracją 5 z obiegu pocztowego z Rzeszowa. | Fi.Cp68 |
| 35 PLN | |
21334 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 31 z obiegu pocztowego z Rabki | Fi.Cp68 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |