Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
19336 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.41 FDC Mi.Bl.32 |
| 110 PLN | |
19337 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok. | Fi.bl.42 Mi.Bl.34 |
| 25 PLN | |
19338 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok. | Fi.bl.42 Mi.Bl.34 |
| 80 PLN | |
19339 |
1964 XVIII Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC. | Fi.bl.42 Mi.Bl.34 |
| 160 PLN | |
19340 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok. | Fi.bl.42 Mi.Bl.34 |
| 80 PLN | |
19341 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok stemplowany. | Fi.bl.42 Mi.Bl.34 |
| 30 PLN | |
19342 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze z grubą żółtawą gumą. | Fi.bl.42 (31) Mi.Bl.34 |
| 80 PLN | |
19343 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok kasowany (Fi.60.-) | Fi.bl.42 (31) Mi.Bl.34 |
| 40 PLN | |
19344 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok czysty na białym papierze i z białą gumą oraz rzadką odmianą perforacji - dodatkowy otwór perforacyjny ponad górną perforacją poziomą, gwarancja. | Fi.bl.42 MK1 (31) Mi.Bl.34 |
| 150 PLN | |
19345 |
1964 igrzyska olimpijskie w Tokio, czysty blok - rzadka odmiana numeratora z ośmioramienną gwiazdką. | Fi.bl.42 MK2 (31) Mi.Bl.34 |
| 240 PLN | |
19346 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC. | Fi.bl.43 Mi.Bl.33 |
| 10 PLN | |
19347 |
1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64 z ciekawie obróconym rysunkiem. | |
| 50 PLN | |
19348 |
1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64. | |
| 40 PLN | |
19349 |
1964 "Wodzowie" pamiątkowy bloczek z okazji 20-lecia PRL. | |
| 40 PLN | |
19350 |
1964 arkusik winietek z okazji ogólnopolskiej wystawy filatelistycznej. | |
| 35 PLN | |
19351 |
1965 poczta okrętowa ORP "GROM" dla upamiętnienia 25 rocznicy walk polskich okrętów o Narvik. | Fi.1322 Mi.1470 |
| 15 PLN | |
19352 |
1965 20. rocznica wyzwolenia Warszawy, znaczek z rzadkim błędem na poz.27 występującym w części nakładu "plamka na dłoni", na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1412 B1 Mi.1561 |
| 60 PLN | |
19353 |
1965 rocznik kopert FDC (Fi.120,70). | Fi.1412-1503 Mi.1561-1652 |
| 70 PLN | |
19354 |
1965 rocznik znaczków czystych (Fi.104,80). | Fi.1412-1503 Mi.1561-1652 |
| 70 PLN | |
19355 |
1965 20.rocznica wyzwolenia Warszawy, znaczek metrykalny na papierze białym (w świetle ultrafioletowym) z oznaczeniem walca (1 walec, 1 nakład, 1 moletowanie) znajdującym się po 7 znaczku w arkuszu, czysty, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1412b Mi.1561 |
| 40 PLN | |
19356 |
1965 informacyjny karnet polskiej poczty z okazji Tygodnia Pisania Listów. | Fi.1414 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
19357 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, znaczek z silnie przesuniętym drukiem barwy fioletowobrązowej, gwarancja Walocha. | Fi.1421MK3 Mi.1570 |
| 850 PLN SPRZEDANY | |
19358 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, parka znaczków za 60 gr, prawy z błędem "krótszy pazur" z poz.8; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | Fi.1424 B1 Mi.1573 |
| 50 PLN | |
19359 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, znaczek za 60 gr. z błędem "krótszy pazur", gwarancja. | Fi.1424 B1 Mi.1573 |
| 30 PLN | |
19360 |
1965 "Zwierzęta prehistoryczne", znaczek za 60 gr z błędem "krótszy pazur" na kopercie FDC; temat - DINOZAURY. | Fi.1424 B1 Mi.1573 |
| 30 PLN | |
19361 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, arkusz znaczka za 60 gr., w tym znaczek z błędem "krótszy pazur". | Fi.1424 ark. (1424 B1) Mi.1573 |
| 90 PLN | |
19362 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, znaczek z błędem "krótszy pazur". | Fi.1424B1 Mi.1573 |
| 25 PLN | |
19363 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, znaczek z lekko przesuniętym drukiem barwy brązowej. | Fi.1425 Mi.1574 |
| 20 PLN | |
19364 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, znaczek z niespasowanym drukiem barw - przesunięta barwa brązowa na dinozaurze. | Fi.1425 |
| 20 PLN | |
19365 |
1965 20. rocznica układu PRL - ZSRR, czworoblok z pustopolami na dolnym marginesie. | Fi.1432 |
| 250 PLN | |
19366 |
1965 "WYSTAWA FILATELISTYCZNA SZCZECIN '65" Szczecin 1, znaczek za 60 gr i arkusik nalepek wystawowych ostemplowane na specjalnej karcie ozdobionej suchym tłoczeniem z herbem Szczecina z napisem w otoku "MIĘDZYODDZIAŁOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA SZCZECIN 65", dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.1434 Mi.1583 |
| 40 PLN | |
19367 |
1965 70-lecie ruchu ludowego, znaczki za 60 gr w czworobloku, lewy górny z błędem na poz.3 w 3 sektorze "kropka na dolnej nóżce w K w POLSKA"; gwarancja. | Fi.1437 B1 Mi.1586 |
| 50 PLN | |
19368 |
1965 mistrzostwa świata w klasie FINN, czworoblok znaczków za 30 gr., prawy dolny z błędem "plamka nad prawym żaglem", gwarancja Krawczyk. | Fi.1438 B Mi.1587 |
| 40 PLN | |
19369 |
1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, arkusz sprzedażny znaczka za 40 gr, na poz. 5 znaczek z błędem "kropka w A", występujący tylko w sektorze nr 5. Gwarancja i opis M. Wysocki | Fi.1438 ark. (1438B1) Mi.1587 |
| 70 PLN | |
19370 |
1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, seria w arkuszach sprzedażnych, arkusz znaczka za 50 gr. z złamaniem na jednym marginesie. | Fi.1438-45 ark. Mi.1587-94 |
| 650 PLN | |
19371 |
1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, parka znaczków za 50 gr., dolny z błędem na poz.6 "ŚWIAT zamiast ŚWIATA", gwarancja. | Fi.1440 B1 Mi.1589I |
| 40 PLN | |
19372 |
1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, znaczek za 50 gr z błędem na poz.6 "ŚWIAT zamiast ŚWIATA" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1440 B1 Mi.1589I |
| 50 PLN | |
19373 |
1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, znaczki za 50 gr w parce pionowej z marginesami, dolny z błędem na poz.6 "ŚWIAT zamiast ŚWIATA"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha. | Fi.1440 B1 Mi.1589I |
| 60 PLN | |
19374 |
1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, znaczek z błędem na poz.6 "ŚWIAT zamiast ŚWIATA", z oznaczeniem sektora 3, gwarancja i opis Wysocki. | Fi.1440 B1 Mi.1589I |
| 30 PLN | |
19375 |
1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, znaczek z błędem "ŚWIAT zamiast ŚWIATA". | Fi.1440 B1 Mi.1589I |
| 25 PLN | |