Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
19616 |
1974 X Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w RFN, czworoblok znaczków z bloku z górnym marginesem; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2168+2169 Mi.2315+2316 |
| 20 PLN | |
19617 |
| 25 PLN | |
19618 |
1974 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna w Katowicach, list ekspresowy z Poznania do Niemiec, na odwrocie stempel odbiorczy. | Fi.bl.92a Mi.Bl.57 |
| 25 PLN | |
19619 |
| 20 PLN | |
19620 |
| 35 PLN | |
19621 |
1974 "Opłata pocztowa zryczałtowana" Odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie - zaproszenie na uroczystości związane z zakończeniem I etapu odbudowy Zamku podpisane przez Józefa Kępę, wysłane 13.7 w specjalnej kopercie z urzędu Warszawa 40, okolicznościowy datownik ODBUDOWA ZAMKU KRÓLEWSKIEGO W WARSZAWIE; rzadki walor w dobrym stanie zachowania. | |
| 100 PLN | |
19622 |
1975 zeszycik znaczkowy 10 zł (4x2223+24 + 4x2233) zawierający znaczki z serii 100. rocznica przewodnictwa górskiego w Polsce - Zjazd Europejskiej Federacji Zootechnicznej w Warszawie (krowy); czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.6f (2223, 2224, 2233) Mi.2370, 2371, 2380 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
19623 |
| 60 PLN | |
19624 |
1975 zeszycik znaczkowy 15 zł (6x2216 + 6x2239) zawierający znaczki z serii VI Halowe Mistrzostwa Europy i eksperymentalny lot "Apollo"-"Sojuz"; czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.7d (2216, 2239) Mi.2363, 2386 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
19625 |
1975 nowodruk w postaci bloczka z okazji 25-lecia Polskiego Związku Filatelistów. | Fi.2148-50ND |
| 10 PLN | |
19626 |
1975 nowodruk z okazji XXV-lecia PZF. | Fi.2148ND, 2150ND |
| 15 PLN | |
19627 |
1975 rocznik znaczków czystych (Fi.108,60). | Fi.2206-73 Mi.2353-2420 |
| 90 PLN | |
19628 |
1975 rocznik kopert FDC (bez bl.96(52) i bl.97(53); Fi.93,70). | Fi.2206-73 Mi.2353-2420 |
| 150 PLN | |
19629 |
| 100 PLN | |
19630 |
1975 30. rocznica wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, znaczki rozdzielone przywieszką z dodatkowym rzędem znaczków poniżej. | Fi.2215 Mi.2362 |
| 120 PLN | |
19631 |
1975 30. rocznica wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, górna cześć arkusza z parką znaczków rozdzieloną przywieszką. | Fi.2215 Mi.2362 Zf |
| 140 PLN | |
19632 |
| 10 PLN | |
19633 |
1975 100.rocznica przewodnictwa górskiego w Polsce, seria: dwie parki znaczków z pustopolem z lewej strony, parka z pustopolami u dołu, czyste. | Fi.2223-28 Mi.2370-75 |
| 50 PLN | |
19634 |
1975 Międzynarodowy Rok Ochrony Zabytków, pasek znaczków z rolki do automatów. | Fi.2266 Mi.2413 |
| 120 PLN | |
19635 |
| 20 PLN | |
19636 |
1975 "V OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE KLUBU PZF DRUH" Łódź 1, karta z dodatkowym napisem, ostemplowana okolicznościowo 23.XI; temat - HARCERSTWO. | Fi.Cp641II |
| 10 PLN | |
19637 |
1975 zeszycik znaczkowy z znaczkami serii z okazji VII Zjazdu PZPR, karnet i znaczki stemplowany kasownikiem okolicznościowym zjazdu. | Fi.ZzO6i |
| 50 PLN | |
19638 |
1975 Halowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce w Katowicach, arkusz sprzedażny nowodruków bloku z przekreślonym nominałem. | Fi.bl.50 ND ark. Mi.Bl.61 SD |
| 320 PLN | |
19639 |
1975 Halowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce w Katowicach, parka bloków i nowodruków z przekreślonym nominałem. | Fi.bl.50, bl50ND Mi.Bl.61, Bl.61 SD |
| 60 PLN | |
19640 |
1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, parka nowodruków. | Fi.bl.50ND Mi.Bl.61SD |
| 50 PLN | |
19641 |
1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, nowodruk bloku. | Fi.bl.50ND Mi.Bl.61SD |
| 25 PLN | |
19642 |
1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, czworoblok bloków, czyste, dobry stan zachowania. | Fi.bl.95(50) Mi.Bl.61 |
| 50 PLN | |
19643 |
1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, nowodruk z przekreślonym nominałem w barwie czarnej, drukowany formami dwusektorowymi 3x3 nowodruki | Fi.bl.95(50) ND Mi.Bl.61 ND |
| 40 PLN | |
19644 |
1975 FDC - "200. rocznica ogłoszenia niepodległości Stanów Zjednoczonych Ameryki", bloczek na kopercie skasowany 24 IX stemplem okolicznościowym w Warszawie - w pierwszym dniu obiegu; walor brakujący w większości zbiorów - koperta niedostępna w abonamencie; doskonały stan zachowania. | Fi.bl.96 (52) Mi.Bl.63 |
| 200 PLN | |
19645 |
1975 XII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna "Łódź '75", blok skasowany w pierwszym dniu obiegu - 22.XI okolicznościowym stemplem wystawowym, pełna oryginalna guma. | Fi.bl.97 Mi.Bl.64 |
| 25 PLN | |
19646 |
1975 FDC - bloku "XII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Łódź 75". | Fi.bl.97 Mi.Bl.64 |
| 30 PLN | |
19647 |
1975 XII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Łódź, blok na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.97 FDC Mi.Bl.64 |
| 25 PLN | |
19648 |
1975 XII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna ŁÓDŹ 75, koperta pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.97 FDC |
| 40 PLN | |
19649 |
1975 list od polskiego żołnierza stacjonującego w ramach sił ONZ w Egipcie. | |
| 15 PLN | |
19650 |
1975 aereogram z polskiej placówki wojskowej w ramach ONZ w Egipcie. | |
| 15 PLN | |
19651 |
1976 rocznik kopert FDC (bez bl.99(55); Fi.73,70). | Fi.2274-2335 Mi.2421-2482 |
| 45 PLN | |
19652 |
1976 rocznik znaczków czystych (Fi.64,10). | Fi.2274-2335 Mi.2421-2482 |
| 55 PLN | |
19653 |
1976-1977 TOM XII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 166 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.2274-2392 Mi.2421-2539 |
| 120 PLN | |
19654 |
1976 historia lokomotyw, znaczek z błędem "wyszczerbione 0 w nominale". | Fi.2282B1 Mi.2429 |
| 15 PLN | |
19655 |
1976 Historia lokomotywy, znaczek za 4,90 zł z błędem na poz.30 "otwarte pierwsze o w Xiężopolski"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2287 B1 Mi.2434 |
| 60 PLN | |