Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
19576 |
| 30 PLN | |
19577 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, arkusz drukarski obejmujący dziesięć bloków. | Fi.bl.90 Mi.Bl.52 |
| 90 PLN | |
19578 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, arkusz bloków; czyste, bardzo dobry stan zachowania (arkusz nie zgięty, ani nie złamany). | Fi.bl.90 (45) Mi.Bl.52 |
| 100 PLN | |
19579 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, blok z błędem "podwójne moletowanie WA w WYSTAWA". | Fi.bl.90B1 Mi.Bl.52 |
| 15 PLN | |
19580 |
| 10 PLN | |
19581 |
| 30 PLN | |
19582 |
| 40 PLN | |
19583 |
| 50 PLN | |
19584 |
1972 radiotelegram z Gdańska. | |
| 50 PLN | |
19585 |
1972 karnet okolicznościowy z okazji 25-lecia Akademii Sztabu Generalnego. | |
| 25 PLN | |
19586 |
| 120 PLN | |
19587 |
1973 rocznik znaczków czystych (Fi.101.-). | Fi.2085-2147 Mi.2232-95 |
| 80 PLN | |
19588 |
1973 karnet - "TORPHILEX COPERNICAN WYSTAWA FILATELISTYCZNA TORUŃ 1. 27.-5.73"; temat - KOPERNIK. | Fi.2086 Mi.2233 |
| 30 PLN | |
19589 |
1973 Arcydzieła sztuki polskiej, znaczek za 2,70 zł z błędem na poz.21 "wcięcie w O w POLSKA"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.2095 B1 Mi.2242 |
| 30 PLN | |
19590 |
| 25 PLN | |
19591 |
1973 zwierzyna łowna, znaczek z błędem "X zamiast K w KONARSKI", gwarancja i opis Walocha. | Fi.2101B1 Mi.2248 |
| 50 PLN | |
19592 |
1973 zwierzyna łowna, list lotniczy z Poznania do Niemiec. | Fi.2105 Mi.2252 |
| 10 PLN | |
19593 |
| 30 PLN | |
19594 |
1973 Badanie kosmosu Salut, Copernicus, komplet 4 arkusików - każda wartość w dwóch typach, różnice w rysunku (z fragmentami galaktyki lub bez) widoczne na krawędzi prawych marginesów zaznaczono strzałkami, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2108-09 Mi.2255-56 |
| 200 PLN | |
19595 |
| 80 PLN | |
19596 |
1973 badanie kosmosu, seria w arkusikach z przywieszkami, w tym znaczek z błędem "przerwane z w zł". | Fi.2108-9 ark. (2109B1 Mi.bl.53, 54 |
| 70 PLN | |
19597 |
| 60 PLN | |
19598 |
1973 ochrona środowiska, list polecony z Poznania do Niemiec, na odwrocie stempel tranzytowy z Warszawy. | Fi.2124 Mi.2272 |
| 25 PLN | |
19599 |
1973 ochrona środowiska, znaczek za 6,50 zł z rzadkim błędem na poz.21 "Ochroria zamiast Ochrona", czysty w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja Krawczyk. | Fi.2124 B1 Mi.2272 |
| 80 PLN | |
19600 |
| 80 PLN | |
19601 |
1973 ochrona środowiska, znaczek z błędem "Ochroria". | Fi.2124B1 |
| 50 PLN | |
19602 |
1973 Mistrzostwa Świata na żużlu w Chorzowie, znaczek bez druku barwy srebrnej, dla porównania normalny znaczek, fotoatest. | Fi.2125MK Mi.2273 |
| 1 200 PLN | |
19603 |
1973 Dzień Znaczka, parka znaczków za 4+2 zł, dolny z błędem "plamka przy L w POLSKA" z poz.12; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | Fi.2126 B1 Mi.2274 |
| 50 PLN | |
19604 |
1973 badanie kosmosu, dolny znaczek z błędem "przerwane z w zł". | Fi.21099B1 Mi.2256 |
| 20 PLN | |
19605 |
1973 FDC - Światowa Wystawa Filatelistyczna "Polska 73" bloczek na ilustrowanej karcie poleconej skasowany 19.8 stemplem okolicznościowym w Poznaniu w pierwszym dniu obiegu, zwraca uwagę specjalna "wystawowa" nalepka polecenia; dekoracyjny walor w dobrym stanie zachowania. | Fi.bl.46a Mi.Bl.55 |
| 50 PLN | |
19606 |
1973 FDC - "Światowa Wystawa Filatelistyczna "Polska 73"", bloczek na kopercie z doklejonym biletem wstępu skasowany 19.8 stemplem okolicznościowym w Poznaniu - w pierwszym dniu obiegu; walor brakujący w większości zbiorów - koperta niedostępna w abonamencie; doskonały stan zachowania. | Fi.bl.91 (46) b Mi.Bl.56 |
| 150 PLN | |
19607 |
1973 Światowa Wystawa Filatelistyczna Polska 73, nowodruk bloku. | Fi.bl.91ND Mi.Bl.55SD |
| 35 PLN | |
19608 |
| 40 PLN | |
19609 |
1973 Światowa Wystawa Filatelistyczna Polska '73 - Mikołaj Kopernik, dwa arkusiki nalepek na cele PZF. | |
| 50 PLN | |
19610 |
1973 nalepki poczty dyliżansowej z okazji 500. rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika. | |
| 30 PLN | |
19611 |
1973 polecony służbowy list Ministerstwa Łączności w Warszawie do Poznania. Rzadka nalepka polecenia R | |
| 90 PLN | |
19612 |
1973 frankatura mechaniczna Światowej Wystawy Filatelistycznej w Poznaniu, tematyka Mikołaj Kopernik. | |
| 60 PLN | |
19613 |
| 70 PLN | |
19614 |
1974 rocznik znaczków czystych (Fi.115.-). | Fi.2148-2205 Mi.2296-2352 |
| 90 PLN | |
19615 |
1974-1975 TOM XI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 223,60 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.2148-2273 Mi.2296-2420 |
| 180 PLN | |